Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.04.2022 o 19:08, neo_patryk napisał:

Bo od muzyki są kanały tematyczne. Poza tym w praktyce i tak byśmy niczego nowego nie zyskali na powrocie muzyki do MTV Polska.

Coś niesamowitego! A ja jestem z tych co chcę muzyki w kanale takim jak MTV i np. chciałbym żeby wróciła muzyczna VIVA Polska. :-( Nie jesteś sam na świecie i jest dużo ludzi, którzy chcą oglądać klipy w TV a nie z serwisach VOD, streming lub na YT. :-)

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, STARS.TV napisał:

Ale wiesz, że nie jesteś sam na świecie? Na serio, są jeszcze ludzie którzy chcą oglądać tv muzyczną. Na Tobie świat się nie kończy :)

Tak, ludzie w głównej mierze 50/60+, którzy przeważnie nie korzystają z czegoś takiego jak streamingi, tylko ograniczają się do TV lub radia. Poza tym, tacy ludzie mimo wszystko stanowią i z biegiem lat będą stanowić mniejszość. Powtarzam, TV muzyczna, to relikt przeszłości. Tego nie zmienisz, bo nowe pokolenia już nie będzie szukać muzyki w TV, a w Internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV, ale ja nikomu niczego nie bronię, wyrażam swoje zdanie w danym temacie. Stwierdzam tylko, że Twoja stacja, jak i inne mają ograniczoną playlistę. Nie wychodzą poza pewien schemat grania, bo będzie odpływ masowego widza i spadną zyski z reklam. Ja kiedy nie włączę Twojej stacji, to trafiam na te same oklepańce. Sorry, ale ja w muzyce szukam czegoś więcej. Lubię eksplorować Internet w poszukaniu nowych artystów, często też niszowych.. Starsik czy nawet MTV ze swoimi tematycznymi kanalikami mi tego nie zapewni. Nie zagrasz mi np. tych utworów --->

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piszę do kasacji, tylko, że TV muzyczna to relikt przeszłości. Kanały muzyczne miały sens, kiedy Internetu i serwisów streamingowych nie było. Wtedy takie MTV czy VIVA były oknem na świat i właściwie jedynym sposobem na dostęp do tego co dzieje się w muzyce. Dzisiaj stwierdzam, że nadawanie telewizyjnych stacji muzycznych z mojego punktu widzenia nie ma sensu, zważywszy na to jakie możliwości daje Internet. Nie widzę sensu nadawania kilu czy kilkunastu stacji pokroju STARS.TV czy ESKA TV. Dlatego dziwi mnie, że mamy w PL tyle stacji muzycznych, a jeszcze do startu szykuje się Nuta Gold.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV, ja wiem, że bronisz swojego. W końcu z tego masz zarobek. Niemniej jednak dla mnie Twoja stacja jest zbyt hermetyczna, także mnie jako widza nie zatrzymasz. Nawet moi rodzice po 60-tce stwierdzili, że "Ten STARS.TV to ciągle te same oklepańce".

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że w tym STARS jest największa baza w Polsce jeśli chodzi o tv muzyczne i większości stacji radiowych? U mnie wiele numerów pojawia się np dwa lub trzy razy w miesiącu. Tak więc nie, niczego się nie wstydzę. Robię najlepszą tv muzyczną w Polsce a i w Europie nie muszę się wstydzić. Ale tak, rozumiem, że nie dogodzę wszystkim :)

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Bloo411 napisał:

Ja nie piszę do kasacji, tylko, że TV muzyczna to relikt przeszłości. Kanały muzyczne miały sens, kiedy Internetu i serwisów streamingowych nie było. Wtedy takie MTV czy VIVA były oknem na świat i właściwie jedynym sposobem na dostęp do tego tego co dzieje się w muzyce. Dzisiaj stwierdzam, że nadawanie telewizyjnych stacji muzycznych z mojego punktu widzenia nie ma sensu, zważywszy na to jakie możliwości daje Internet. Nie widzę sensu nadawania kilu czy kilkunastu stacji pokroju STARS.TV czy ESKA TV. Dlatego dziwi mnie, że mamy w PL tyle stacji muzycznych, a jeszcze do startu szykuje się Nuta Gold.

 

Telewizje muzyczne to dziś jedna z trzech kategorii TV (obok kanałów dokumentalnych i lokalnych), które mają jeszcze rację bytu. Reszta musi iść do kosza z uwagi na stukroć bogatszą ofertę serwisów streamingowych. Niby dlaczego MTV Germany wróciło do kultowych programów w swojej ramówce? Bo wiedzą, że jest zapotrzebowanie i próbują zapełnić lukę po VIVIE, na co mogą sobie pozwolić.

Internet nie daje takich możliwości jakie mają telewizje muzyczne. Nie ma w nim wszystkich teledysków, jakie ma posiada np. wspomniane MTV.

 

Za to nasz polski oddział nie ma w ogóle do czego porównywać. Sądząc po stanie MTV Polska, prawdopodobnie zarządzają nim kompletne nieuki z wydumanymi ambicjami, chcące być w Top 20 kanałów w Polsce. Choćby STARS.TV dwoił się i troił, to przy obecnym stanie rzeczy, nawet on się do tej czołówki nie załapie. Chyba, że wejdzie do MUX-1 zamiast Eski 😂

 

Możliwe też, że Paramonut znów przyjął doktrynę jednego MTV na całą Europę. W zamian, ci bardziej obrotni mogą podglądać MTV Germany, na poczynania którego centrala pewnie przymyka oko.

 

Jeśli kanał ma dobrze zaplanowaną playlistę, a ja mam na to czas, to z chęcią zawieszę na nim oko. Zdecydowanie lepiej mi się słucha muzyki z telewizora, niż z komputera.

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2022 o 20:58, pablo21 napisał:

Nie jesteś sam na świecie i jest dużo ludzi, którzy chcą oglądać klipy w TV a nie z serwisach VOD, streming lub na YT. :-)

Jeżeli to było do mnie, to zupełnie nie trafione, ponieważ bardzo cenię sobie dobre kanały muzyczne, dzięki którym poznałem wielu wykonawców, oraz dziesiątki, a może i nawet setki utworów, choć przyznaję, że mógłbym wymienić, drugie tyle, których raczej nigdy nie zobaczę w telewizji, ale wiem, że te liczby w obu przypadkach będą rosnąć. Osobiście nie mam nic przeciwko muzyce w MTV Polska, ale wiem czego można się spodziewać, więc dla mnie osobiście jest to obojętne, bo i tak raczej nie zostanę widzem tego kanału, ale szanuję zdanie innych.

W dniu 30.04.2022 o 21:57, Bloo411 napisał:

Ja nie piszę do kasacji, tylko, że TV muzyczna to relikt przeszłości. Kanały muzyczne miały sens, kiedy Internetu i serwisów streamingowych nie było.

Z tego samego założenia wyszedł Viacom, co poskutkowało popsuciem MTV, ale na szczęście widzowie pokazali, że prawdziwe kanały muzyczne wciąż mają sens, a dowodem tego, jest to, że większość z nich wciąż na siebie zarabia, mimo że utrzymują się wyłącznie z reklam. Z resztą widać, że nawet Viacom zrozumiał swój błąd, tyle że za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2022 o 18:07, Bloo411 napisał:

@neo_patryk, błąd. Od muzyki są serwisy streamingowe, lub radio/radio internetowe, You Tube.

Tylko, że YouTube jest płatny. Tzn. jeżeli chcesz oglądać klipy bez reklam, bo jak nie posiadasz płatnej usługi YouTube Premium to masz upchane wszędzie denerwujące reklamy min. Na Shopee (pi-pi-pi) nawet w połowie teledysku 🤦🏻‍♀️ A nie każdemu nie chce się wydawać kasę na YT Premium.

W dniu 1.05.2022 o 00:41, Bloo411 napisał:

Przestań pisać bzdury. Na streamingach i YT są utwory ze starej, dobrej VIVY i MTV. Dużo osób zrzuca z VHS-sów na YT.

Z których to część przez ich dziadowską cenzurę jest nawet niedostępna w naszym kraju. Także to raczej ty piszesz bzdury

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Swoją drogą to nawet był taki kanał MTV Music, który najpierw zastąpił Vivę, później zmienił nazwę na MTV Music24, a potem został zastąpiony przez Nick Music. Może MTV Music wróci tym razem jako poranne pasmo muzyczne na MTV Polska???

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...