Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Sam podpis pod logiem to akurat szczegół. Logo zmienia się na całym świecie jak to bywa na polskojęzycznych stacjach np. ostatnio Nickelodeon czy ponad 10 lat temu VIVA. A to co w ramówce zależy od kraju. Takie MTV USA to w 99% "Niemożliwe", więc cieszmy się z tego co mamy, lecz wiem, że każdy wolałby taką sytuację jak w Niemczech. A to, że nie ma "dobrej" rozrywki to zależy od widza. W historii MTV można znaleźć ciekawe programy jak oryginalna wersja Ninja Warrior czy polski program "52 - Nowe oblicze iluzji". Mi się takiego typu programy lubię oglądać. A to, że jest dziś to co jest to nie tylko MTV, ale Polsat czy TVN, nie mówiąc o Zoom TV i ich "Magii Nagości". A jeśli jesteśmy w temacie to "Dating Naked Germany" trafił także do nas. Czy coś nas jeszcze zaskoczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Michu_97 napisał(a):

Sam podpis pod logiem to akurat szczegół. Logo zmienia się na całym świecie jak to bywa na polskojęzycznych stacjach np. ostatnio Nickelodeon czy ponad 10 lat temu VIVA. A to co w ramówce zależy od kraju. Takie MTV USA to w 99% "Niemożliwe", więc cieszmy się z tego co mamy, lecz wiem, że każdy wolałby taką sytuację jak w Niemczech. A to, że nie ma "dobrej" rozrywki to zależy od widza. W historii MTV można znaleźć ciekawe programy jak oryginalna wersja Ninja Warrior czy polski program "52 - Nowe oblicze iluzji". Mi się takiego typu programy lubię oglądać. A to, że jest dziś to co jest to nie tylko MTV, ale Polsat czy TVN, nie mówiąc o Zoom TV i ich "Magii Nagości". A jeśli jesteśmy w temacie to "Dating Naked Germany" trafił także do nas. Czy coś nas jeszcze zaskoczy? 

Wspomniałem o podpisie, bo zdawało mi się, że strowger do tego nawiązywał. A co do reszty, kiedyś lubiłem oglądać niektóre programy, seriale na MTV np. Futuramę, Faking It, Pimp My Ride, Cribs, Kodeks Faceta (chyba było coś takiego), albo z tych durnych programów randkowych Next. Kwestia jest taka, że w tym momencie ramówka składa się głównie z powtórek Niemożliwe, Catfish i tych całych ekip, mało urozmaicona jest ta ramówka obecna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Vivą to było tak, że przed zmianami oglądalność im spadała, więc postanowili zrobić rebranding i wrzucić więcej seriali i oprawę z Niemiec. Wrzucili Futuramę, która podniosła im lekko oglądalność w wieczornym paśmie, ale potem i tak to wywalili tłumacząc się problemami z licencją. A potem to już było coraz gorzej. Może gdyby poszli w kreskówki dla dorosłych, to może by trochę dłużej pociągnęłi, jak już koniecznie nie chcieli iść w muzykę, ale to tylko mogę sobie teraz gdybać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA pod koniec miała 6 podobnych do siebie pasm muzycznych powiązanych z muzyką EDM. Jedyny polski klip to Cleo - Zabiorę nas (Basto remix). Ten styl muzyczny bardzo się sprawdził, z resztą sam wiedząc, że zniknie oglądałem w kółko. MTV Polska zaś nie ma ani jednej polskiej piosenki tylko same zagraniczne, głównie pop, który leci wszędzie na Esce, 4Fun czy stacjach radiowych RMF FM czy Zet. Początkowo nawet w paśmie "MTV Top 20" zdarzało się, że pośród 20 piosenek aż 5 się powtórzyło w tej samej kolejności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDM to była ostatnia próba reanimacji pacjenta VIVA. Niestety nieudana. Jako że jestem tej muzyki, to oglądałem wtedy dużo, ale zaczęła mnie denerwować powtarzalność klipów, mało nowości, w kółko te same klasyki i znudziła mi się EDM-owa VIVA. A co do MTV Polska, to nawet nie wiem co leci w tym porannym paśmie muzycznym. Jedynie mogę się domyślać że nie leci tam nic wyszukanego, tylko sam pop typu Ed Sheeran, Miley Cyrus itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Ratter napisał(a):

EDM to była ostatnia próba reanimacji pacjenta VIVA. Niestety nieudana. Jako że jestem tej muzyki, to oglądałem wtedy dużo, ale zaczęła mnie denerwować powtarzalność klipów, mało nowości, w kółko te same klasyki i znudziła mi się EDM-owa VIVA. A co do MTV Polska, to nawet nie wiem co leci w tym porannym paśmie muzycznym. Jedynie mogę się domyślać że nie leci tam nic wyszukanego, tylko sam pop typu Ed Sheeran, Miley Cyrus itp.

VIVA nie miała żadnej próby reanimacji. Celowe działanie Viacomu. Powolne wykończenie stacji - konkurenta dla MTV (TMF to samo spotkało). Wystarczy prześledzić całą historię (tu konkretnie niemieckiej by mieć odniesienie do pozostałych odnóg VIVY). Ostatnie podrygi to był niejako powrót do tego z czym właśnie była utożsamiana a i tu dawano ciała.

Edytowane przez slivka91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest właśnie farsa. Jeśli Vive skasowano z powodu wyników oglądalności to dzisiejsze MTV można zamknąć za 10 minut 🤣 Ja byłem w szoku wtedy, decyzja kompletnie niezrozumiała, wystarczyło robić swoje. Ewidentnie chodziło o zlikwidowanie marki, gadka o słabych wynikach to takie bla bla. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że skończyło się tak, jak się skończyło. Marka VIVA została zamknięta i tu powiedzmy sobie szczerze, że nie było nic wielkiego do stracenia. Tzw stopniowe samozaoranie przez MTV, by pozbyć się niepotrzebnego produktu. I wtedy MTV GER ruszyło z kopyta, z roku na rok oferując coraz ciekawsze pasma tematyczne, aż do teraz. Obecnie nie ma sobie równych.

 

MTV PL? Cóż, kasa płynie "od gniazdka" i biznes też się kręci na nikłych wydatkach programowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MTV Top 20 17.12.2023:

20. Drake ft. J. Cole - First Person Shooter
19. Olivia Rodrigo - Can't Catch Me Now
18. J Balivin, Usher & DJ Khaled - Dientes
17. Tems - Me & U
16. Troye Sivan - One of your girlfriend
15. Tate McRae - exes
14. Russell - Lii Boo Thang
13. Taylor Swift - Now That We Don't Talk
12. Jung Kook ft. Jack Harlow - 3D
11. Noah Kahan - Stick Season
10. cassö x RAYE x D-Block Europe - Prada
9. Tyla - Water
8. Taylor Swift - Is it Over Now (Tylor's Version)
7. Doja Cat - Paint The Town Red
6. Kenya Grace - Strangers
5. Dua Lipa - Houdini
4. Tate McRae - Greedy
3. Jung Kook - Standing Next To You
2. Jack Harlow - Lovin On Me
1. Mitski - My Love Mine All Mine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Fajnie byłoby zobaczyć ponownie na tym kanale:

 

- Co na to tato?

- Next

- Excused: Odpadasz!

- Królowe hardkoru / Klub niegrzecznych dziewczynek 

- Polowanie na faceta

- Piękna i kujon

- Tipsy, lakier i łzy

- Miłość w rytmie kasy

- Miłość na bogato

- Puk, Puk to my!

- Webnięci

- u Kardashianów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, strowger01 napisał(a):

 jakieś ciekawe pasma muzyczne.

Fakt, to też jakieś takie znane.

 

Wszystkie co oglądam lub słucham na MTV Polska to jakoś mało znane kawałki. 🥱

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2024 o 06:28, Paweł Szmit napisał(a):

Fajnie byłoby zobaczyć ponownie na tym kanale:

 

- Co na to tato?

- Next

- Excused: Odpadasz!

- Królowe hardkoru / Klub niegrzecznych dziewczynek 

- Polowanie na faceta

- Piękna i kujon

- Tipsy, lakier i łzy

- Miłość w rytmie kasy

- Miłość na bogato

- Puk, Puk to my!

- Webnięci

- u Kardashianów

 

Ty chyba sobie kpisz, wymieniłeś najgorszy szit z możliwych. Ja się dziwię, że ktoś to w ogóle oglądał.

  • Popieram 4
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od lutego muzyka wydłuży się w weekendy. Nie licząc "MTV World Stage" oraz "Yo! MTV Raps" teledyski kończyły się o 8.55. Teraz w soboty będzie - 6.00 MTV Breakfast Club 8.00 MTV Top 20 9.35 M is for Music do godziny 11.06. W niedzielę o 6.00 MTV Top 20 i o 7.36 MTV Breakfast Club do godziny 10.50.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...