Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłem sobie dzisiaj na stronę zobaczyć ramówkę. Na stronie www.mtv.pl jej nie ujrzymy natomiast są tez inne strony i powiem wam, ze gorzej już być nie może… przez najbliższe 3 dni non-stop „Niemożliwe”, „Smakowite” oraz „Warsaw Shore”. Czy to jest normalne? Po co nadal utrzymywany jest polski oddział MTV. Przecież i tak nie ma tam żadnej różnorodności tylko 99,9% powtórek. Nie ma żadnych premier jak na MTV UK, nie pojawiają się już żadne seriale z zagranicy, praktycznie nic co tworzy MTV PL się nie przyjmuje bo poziom jest żenujący… przecież to tylko pudrowanie trupa. Może faktycznie niech zamkną ten polski oddział a w zamian niech dadzą nam MTV DE, lub w najgorszym wypadku MTV EU.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ramówka MTV Polska to de facto ramówka MTV Europe, często te same odcinki tych samych sezonów i ta sama playlista, tylko z lekkim przesunięciem czasowym przez reklamy, porównaj sobie. Polski oddział daje reklamy i chyba czasem wieczorem lekko modyfikują program i puszczają np. Warsaw Shore. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 23.12.2022 o 03:29, michu_taki_taki napisał(a):

Przecież i tak nie ma tam żadnej różnorodności tylko 99,9% powtórek. Nie ma żadnych premier jak na MTV UK, nie pojawiają się już żadne seriale z zagranicy, praktycznie nic co tworzy MTV PL się nie przyjmuje bo poziom jest żenujący… przecież to tylko pudrowanie trupa.

W USA to niemalże cały dzień lecą Niemożliwe USA i jego spin-offy... (gdy nie ma premier)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NBC Washington poinformowało, ze z powodu masowych zwolnień dział MTV News został zamknięty po 36 latach. 

 

Wiem, ze nie dotyczy to bezpośrednio MTV PL, natomiast może warte do zanotowania na przyszłość. 

 

https://www.nbcwashington.com/news/national-international/sorry-gen-xers-and-millennials-mtv-news-is-shutting-down-after-36-years/3345077/?_osource=SocialFlowFB_DCBrand&fbclid=IwAR1BE-KiJXwceRA2j2QyOjU8QMXeLn_ZJa1tfjpUxTrTDkhHv_VQNFv0bgk#lhiwqtsm3kq7bofz18w

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak to napisał kolega @michu_taki_taki to ja dziś odnotowuję, żeby nie było - pasmo "M is for Music" dziś albo od dziś trwa 9 godzin i 25 minut. Myślałem, że to błąd i czekałem na "Nastoletnie matki" (z ciekawości). Ta sytuacja była jeszcze do wczoraj tzn. teledyski od 2.30 do 11.55, a teraz odnotowuję, że zaktualizowali także czwartek (8 czerwca) i tam także zlikwidowali "MTV Breakfast Club" wydłużając muzykę do godziny 11.55 niestety tylko jednym pasmem. Korzystając z okazji - ramówka MTV Polska niczym się już nie różni od MTV Europe/MTV Global. Programy rozrywkowe są inne niż u nas a także nie mamy pasma muzycznego "Night Videos". Ktoś wie czym nasz oddział się wzoruje? Dzisiejsza aktualizacja EPG "zepsuła" już wszystko w pozytywnym znaczeniu - jeżeli ktoś mnie rozumie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że mamy tym razem prawie podobny program TV do wersji włoskiej. Te same programy muzyczne i rozrywkowe o tej samej porze. Tylko teraz zmieniliśmy lekko "polskie okno". Jest teraz w godzinach 21.00-1.00. Przykładowo my mamy "Warsaw Shore", a oni "Ex on the beach Italia". Jednak zastanawia mnie "M is for Music", który znowu jutro trwa 9 i pół godziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...