Skocz do zawartości

Jakich słuchacie rozgłośni radiowych?


Szymon9904
 Udostępnij

Jakich słuchacie rozgłośni radiowych?  

237 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakich słuchacie rozgłośni radiowych?

    • Polskie Radio (Programy I-IV i PR Regionalne),
      45
    • Grupa RMF (RMF FM, Maxxx, Classic),
      63
    • Eurozet (Radio Zet, Chilli ZET, Planeta FM, Antyradio, Radio Plus),
      46
    • Grupa Radiowa Agory (TOK FM, Złote Przeboje, Roxy FM, Blue FM - Poznań),
      23
    • Grupa Radiowa Time (Radio Eska, Eska Rock, Radio WAWA, VOX FM - Warszawa, Radio Północ - Goleniów),
      34
    • Porozumienie Rozgłośni Akademickich (radia studenckie),
      4
    • Rozgłośnie Religijne (m.in.: Radio Maryja),
      5
    • Radia Regionalne,
      21
    • Nie słucham radia,
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Ja słucham następujących stacji radiowych:

 

- Antyradio (wyłącznie przez internet),

- Trójka (głównie audycje: Strefa rokendrola wolna od angola, Ossobliwości muzyczne),

- Jedynka (audycja Rock noc),

- RDC (do snu),

- Zet (bo nic innego w kuchni nie odbiera, oprócz Dwójki i Maryi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od wielu lat RMF FM (jeszcze satelitarnie). Ostatnio (jakiś rok) na zmianę z Radiem WaWa. Od czasu do czasu (jedna, bądź dwie piosenki, bo mi się właśnie spodobały) Radio Zet, ale to prawdziwa rzadkość (Jedna piosenka raz na tydzień to chyba rzadkość? :lol2: ).

Jednak pierwszą i prawdziwą moją miłością pozostaje od wielu lat RMF FM. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, fajny temacik :D

 

Przez wiele lat słuchałem zamiennie RMF FM (zwłaszcza Hop Bęc z czasów Marcina Jędrycha) z radiową Trójką (Lista Przebojów Programu 3 z Markiem Niedźwieckim, liczne notowania mam spisywane odręcznie, jest tego kilkaset wydań). Wyrywkowo trafiałem do lokalnego, nieistniejącego już radia MTM FM (także listy przebojów, mam spisane przypuszczalnie wszystkie notowania listy Disco Dance Top 30 :D Słuchałem tej audycji od początku do ostatniego wydania - była w soboty, na kasetach mam też nieco jingli czy szczątki wejść prezenterskich, ale w kiepskim stanie technicznym...) i także nieistniejącego TAK FM (audycje Andrzeja Rafała Błaszkiewicza, szczególnie niedzielna lista przebojów, którą także przez pewien okres spisywałem i gdzieś mam część archiwalnych notowań ;) ale też sobotnie Djs Dance Chart - niestety mocno się skomercjalizowała ta lista, kiedyś było lepiej).

 

Niestety MTM FM przejęła Eska, TAK FM przejął RMF Maxxx, RMF FM katastrofalnie się zestarzał (moim prywatnym zdaniem po ok. 2000 roku wyraźnie zmienili grupę docelową - gdzieżby mi ktoś uwierzył, że kiedyś puszczali na antenie także E-Rotic, Captaina Jacka, czy Eiffel 65), a na Trójkę brakowało mi czasu w piątkowe wieczory. Skończyło się na tym, że stopniowo przerzuciłem się na "plumkanie" RMF Maxxx w tle, ale nie powiem, żebym był jakiś niesamowicie zadowolony - nie ma dla mnie w polskim eterze radia, które by mi podpasowało w pełni ;) RMF Maxxx cenię za niedzielny Słaby Program - ostoję spontaniczności i sprośnego humoru w eterze :P A poza tym Agnieszka jest urocza, mam ją na moim Facebooku w znajomych :P Kto słucha - wie o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita jeżeli chodzi o dwie części wypowiedzi, to ja myślę dokładnie tak samo. RMF FM po 2000 roku to już nie to samo. :(

A jeżeli chodzi o E-Rotic i Eiffel 65 i ich Blue, to fakt nikt dziś nie uwierzy. :shock: Eska, RMF Maxxx, tak, ale nie RMF FM.

Ale mimo tego i tak jestem zakochany w RMF FM. Może chodzi o sentyment i wspomnienia tego radia z 1997 roku i lat dookólnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...