Skocz do zawartości

Jakich słuchacie rozgłośni radiowych?


Szymon9904
 Udostępnij

Jakich słuchacie rozgłośni radiowych?  

237 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakich słuchacie rozgłośni radiowych?

    • Polskie Radio (Programy I-IV i PR Regionalne),
      45
    • Grupa RMF (RMF FM, Maxxx, Classic),
      63
    • Eurozet (Radio Zet, Chilli ZET, Planeta FM, Antyradio, Radio Plus),
      46
    • Grupa Radiowa Agory (TOK FM, Złote Przeboje, Roxy FM, Blue FM - Poznań),
      23
    • Grupa Radiowa Time (Radio Eska, Eska Rock, Radio WAWA, VOX FM - Warszawa, Radio Północ - Goleniów),
      34
    • Porozumienie Rozgłośni Akademickich (radia studenckie),
      4
    • Rozgłośnie Religijne (m.in.: Radio Maryja),
      5
    • Radia Regionalne,
      21
    • Nie słucham radia,
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Słucham kilka zachodnich stacji np. hiszpańskie , francuskie i Radio ZET zwłaszcza , ale też bardzo brakuje mi na satelicie stacji lokalnych np. moje Radio Rzeszów / daje info lokalne , służy ludziom / , mogli by o tym pomyślec ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Słucham najczęściej Złotych Przebojów (ciekawa playlista) i RMF (ta stacja się akurat strasznie ostatnio popsuła i nie wiem, dlaczego słucha jej aż 10 milionów Polaków - chyba tylko dlatego, że są loterie, typu Wielka Kumulacja). Playlista stale ta sama, 30 piosenek non stop i częste komentarze prowadzącego, najczęściej o niczym. Zauważyłem też, że na bardzo niskim poziomie stoją obecnie Fakty, kiedyś uchodzące (słusznie) za najlepsze. Co do Złotych Przebojów, to słuchałem tego radia będąc w podróży 9 września i muszę przyznać, że dobór piosenek był doskonały (obok siebie Savage, Mylene Farmer, Modern Talking, Jermaine Jackson & Pia Zadora i wielu innych) - tak więc ta stacja w moim przekonaniu jest najlepsza. Jedyne, do czego muszę się przyczepić, to słaby zasięg (jadąc samochodem, czasami pojawiają się zakłócenia) - to mogłoby być lepiej. I tak jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

Mało mnie kręcą muzyczne radia. Najczęściej słucham wNYC (najpopularniejsze radio na Manhattanie nie traktujące słuchacza jak potencjalnego idioty), oraz audycji Living Better with Laura Smith w soboty na 77wabc. Można posłuchać też w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, z tym radiem to u mnie było różnie. Może zacznę od początku:

 

W latach 80-tych słuchałem głownie PR 2 Polskiego Radia i audycji muzycznych typu: „Słuchajmy Razem” czy w sobotnie wieczory między 22:00- 0:50 „Studio Stereo”. Nie zapomnę tych czasów gdy do studia wchodził Jerzy Rowiński czy Bogdan Fabiański (obecnie RDC). Oj, nagrywało się wtedy na kasety magnetofonowe niezłe numery.

W drugiej połowie lat 80-tych przerzuciłem się również na Trójkę i Listę Przebojów. Mniej więcej do 1990-91 ta lista mnie interesowała później z niej zrezygnowałem gdy do gry weszły stacje regionalne i komercyjne. I tak przechodzimy do lat 90-tych gdzie królowały u mnie przede wszystkim stacje komercyjne. Mniej więcej od początku 1993r. gdy ruszyło w Bydgoszczy radio El to już wiedziałem czego będę słuchał na co dzień. To było to czego mi brakowało ale niestety do czasu. Do czasu ponieważ jak wiemy pod koniec lat 90-tych zaczął się armagedon "koszenia” dobrych stacji radiowych których naprawdę słuchało się kiedyś znakomicie. Przytoczę może tylko niektóre stacje których mi dziś brakuje. Radio El. Radio Pomoże z Bydgoszczy cz chociażby dawne radio Gra z Torunia. Co prawda ono nadal istnieje ale to już nie jest to co kiedyś.

 

W dzisiejszych czasach słucham głownie regionalnego radia: Koszalin, Pik, RDC (co prawda ostatnio już mniej) ale nie zrezygnowałem całkowicie z radia komercyjnego. Nadal w moim odbiorniku goszczą takie stacje jak Muzyczne Radio – Jelenia Góra, Radio Centrum – Kalisz czy Express – Tychy. A radia z mojej okolicy Weekend włączam jedynie na wiadomości z regionu.

 

Natomiast omijam szerokim łukiem całą sieć RMF-u, Zet, Eska, wszystkie amatorskie stacje typowo internetowe i obecną Dwójkę i Czwórkę PR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...