Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marek, piszesz, że kanał dno... a oglądalność mają taką, że my możemy jedynie pomarzyć.. przynajmniej dzisiaj!

 

Jeszcze wszystko przed Wami :).TV Disco jest od Was starsze o rok,wszystko przyjdzie z czasem,już teraz pniecie się cały czas do góry,a to,że 1982misiek nie lubi Disco Polo to wcale nie znaczy,że ktoś kto słucha ma fatalny gust,bo może lubić zarówno klasykę z lat 70-tych,80-tych i 90-tych jak i Polskie Disco,a nawet jeśli nie lubią to jest to ich sprawa,w końcu wolny kraj,więc niech każdy słucha czego chce,nikt mu na siłę tych piosenek nie wciska.

 

Dziwi mnie jedynie fakt,że TV Disco przerwało program Niech Żyje Bal.Szkoda :( Mam nadzieję,że Pan Paweł Stasiak jeszcze powróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, piszesz, że kanał dno... a oglądalność mają taką, że my możemy jedynie pomarzyć.. przynajmniej dzisiaj!

Będzie dobrze pobijecie jeszcze ich ! TV Disco jest też dostępne tylko na listach nc+ tylko mają przewagę że są w mpeg2 i w dużych sieciach kablowych typu UPC ... i własnie tym jestem "obdarowany" TV Disco ale wami nie na TV :/

A już kiedyś Stars chciałem wam zadać takie pytanie tylko nie wiedziałem gdzie - 4Fun media to prężnie rozwijająca się spółka chętna na nowe wyznania "kąski"(artykuł był gdzieś na necie o tym) byście się "sprzedali" takiej spółce albo chociaż 50% na 50% na rzecz rozwoju technicznego itd ??? 4fun media można mówić wszystko ale stacje muzyczne są nadal muzycznymi.Oczywiście sytuacja czysto hipotetyczna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za głupi pomysł z tą sprzedażą. Już raz tak było z Vivą i proszę co mamy. Na dodatek 4fun.media jest słabe. Stars.tv ma lepsze pomysły i szybkie się wzbije, poza tym dopiero co zaczęli (i to z coraz większym sukcesem) i mają się poddać??? To by było bez sensu, a nie wspomnę już jakby zawiedli coraz większe grono wiernych widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja dno niepotrzebne powielenie POLO TV z DVB-T .Pikseloza ogromna a o muzyce .... pozostawię bez komentarza bo o gustach się nie dyskutuje :/

Ale przynamniej ma swój kawałek rynku reklamowego. Polo TV też ma fatalną jakość obrazu, zarówno na satce jak i w DVB-T. W zasadzie nie ma w czym wybierać, jeśli chodzi o kanały muzyczne. I tu przyznaję punkt dla Stars.tv za ofertę i odbieram za zasięg, bo go nie mam. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...