Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no proszę, czyżby coś się zmieniło w TV.DISCO na lepsze ? dawno tam nie zaglądałem z powodu przesytu disco-polo ale wczoraj natknąłem się na PLANETA DISCO i było dużo Eurodance'u. teraz sprawdzam ramówkę i widzę, że to aż 3 godziny dziennie w PRIME TIME niemalże od 17.00-20.00 ! czy tam aby na pewno nie ma w ogóle disco-polo? przeważa Eurodance z lat 90 ? jest jakaś różnorodność czy w kółko to samo puszczają? ktoś to ogląda często? od jutro będę sprawdzał :) mam nadzieję, że nie będą mieszać goowna z miodem bo jak trafię na disco-polo to się chyba po[beep]m ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie Disco Polo to po części obrażanie rolników. Warto zauważyć, że mamy też już coraz młodszych rolników, którzy przejmują uprawy po ojcach i mało kiedy oni słuchają Disco Polo, ja ostatnio będąc na wsi widziałem bardzo nowoczesnego Massey Ferguson (to taki traktor :P) z którego dobiegało dość mocne techno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
no proszę, czyżby coś się zmieniło w TV.DISCO na lepsze ? dawno tam nie zaglądałem z powodu przesytu disco-polo ale wczoraj natknąłem się na PLANETA DISCO i było dużo Eurodance'u. teraz sprawdzam ramówkę i widzę, że to aż 3 godziny dziennie w PRIME TIME niemalże od 17.00-20.00 ! czy tam aby na pewno nie ma w ogóle disco-polo? przeważa Eurodance z lat 90 ? jest jakaś różnorodność czy w kółko to samo puszczają? ktoś to ogląda często? od jutro będę sprawdzał :) mam nadzieję, że nie będą mieszać goowna z miodem bo jak trafię na disco-polo to się chyba po[beep]m ... :)

Nie nazwałbym tych zmian na lepsze. Ograniczono się do jednych i tych samych piosenek z lat 80-tych. Bardzo mało eurodance'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dlatego. W marcu średnia liczba widzów TV Disco wyniosła 0,04%, teraz już 0,1%. Danych sprzed marca nie ma, pewnie byłoby zbyt dużo zer po przecinku :D Poza tym inwestycje w eurodance czy "greatest hits", kiedy Rebel TV nadal ciąży, nadal nie zdobywa widzów i przeszedł chyba trzecią zmianę formuły, są bardzo dużym ryzykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś te stacje "muzyczno tematyczne"od 4Fun media nie podążają w dobrą stronę . Rebel stracił "pazur" a Tv Disco zalane disco Polo a w Eurodance nie inwestują . Drażnią mnie również te pozdrowienia na cały ekran ( zawsze mam na nie szczęście heheh).Od początku mówiłem że target samego "Disco" to za mały procent aby odnieść sukces i lepszym pomysłem była by stacja FTA formatu "Greatest Hits" ale teraz mamy Stars TV więc i to pada.

 

Format TV Disco moim zdaniem długo się nie utrzyma . Może rebranding na format podobny do Holenderskiej stacji "Dance Trippin TV'' z 23,5 odniósł by sukces ??? Krótko mówiąc prawdziwa klubowa muzyka - Nie masowa mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Coś te stacje "muzyczno tematyczne"od 4Fun media nie podążają w dobrą stronę . Rebel stracił "pazur" a Tv Disco zalane disco Polo a w Eurodance nie inwestują . Drażnią mnie również te pozdrowienia na cały ekran ( zawsze mam na nie szczęście heheh).Od początku mówiłem że target samego "Disco" to za mały procent aby odnieść sukces i lepszym pomysłem była by stacja FTA formatu "Greatest Hits" ale teraz mamy Stars TV więc i to pada.

 

Format TV Disco moim zdaniem długo się nie utrzyma . Może rebranding na format podobny do Holenderskiej stacji "Dance Trippin TV'' z 23,5 odniósł by sukces ??? Krótko mówiąc prawdziwa klubowa muzyka - Nie masowa mix

TV Disco ma wielokrotnie większą oglądalność, niż RBL.TV i zarabia pieniąze.

Rbl.tv (rebel) jest niestety ich kulą u nogi, bo od kilku lat muszą dopłacać do tej stacji. Ciekaw jestem, jaką oglądalność będzie mieć Stars TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

program ze świątecznym KARAOKE był całkiem fajnie zrobiony, oprócz kolęd inne świąteczne hity, w sumie ok. generalnie jak dla mnie TV DISCO o niebo lepiej niż jakiś czas temu, długie pasma PLANETA DISCO - włączam tylko wtedy ten kanał. na szczęście nie mieszają normalnych klipów z DISCO-POLO tak jak kiedyś bo po[beep]ć się można było. szkoda, że playlista nudna i taka sama w kółko ale trudno - wszystko lepsze niż disco-polo. dziwię się trochę, że zaprzestali puszczać tego co mają w swojej bibliotece (puszczali takie perełki jak np. MO-DO - "GEMA TANZEN"). domyślam się, że poszli w kierunku samych znanych hitów mieszając EURODANCE z nowszym bełkotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...