Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie leci tylko EuroDance.

Prawie codziennie o 16:00 i 01:00 leci "eurodance mixclub". Pozostała część ramówki, to Disco Dance.

 

Zobaczcie, co @TV.Disco napisała na "fejsie".

Nasi Drodzy Fani, prosimy przeczytajcie naszą wiadomość do końca. W ostatnim czasie obserwujemy, że co poniektórzy z Was odrobinę się zagalopowali w swoich wypowiedziach i słownictwie jakiego używają. Skończmy te niepotrzebne awantury. Tak, jak Wam pisaliśmy, o wyglądzie stacji decyduje oglądalność, a nie krzyki na Facebooku. Jeżeli chcecie oglądać więcej muzyki EuroDance to już dzisiaj oglądajcie te pasma w TV.DISCO i namawiajcie do tego jak największą liczbę osób. Tylko w ten sposób możecie zbudować oglądalność Waszych pasm muzycznych, a co za tym idzie mieć bezpośredni wpływ na zawartość muzyczną TV.DISCO.

 

Nie mamy wyboru i zmuszeni jesteśmy prosić Was o zapanowanie nad językiem oraz słownictwem. Jeżeli nadal będą pojawiać się obraźliwe i niegrzeczne sformułowania w kierunku tak naszym, jak i innych użytkowników, nie będziemy mogli pozostać na nie obojętni, co skutkować będzie kasowaniem najpierw pojedynczych postów, a w przypadku powtarzających się wpisów, także ich ostatecznym zablokowaniem.

 

Pozwoliliśmy Wam na nieskrępowane wyrażenie swoich opinii i uwzględniliśmy pewne zmiany, specjalnie dla Was, w naszej ramówce. Nastał moment, w którym pozostaje Wam zaakceptować to jak obecnie wyglądamy i zrozumieć, jak możecie wpłynąć na zmiany (oglądając Wasze ulubione pasma). Proszenie również o całkowite usunięcie reklam czy aplikacji sms jest z góry skazane na niepowodzenie. TV.DISCO, jak wszystkie inne stacje telewizyjne, jest stacją komercyjną i musi zarabiać, chociażby po to, aby mieć prawa do nadawania Waszych ulubionych wykonawców.

W ramach osłody, tak jak już Wam kilkukrotnie pisaliśmy, w najbliższym czasie będziecie mogli w Internecie obejrzeć archiwalne (ale świeże) odcinki takich programów, jak Discomania (z 4fun.tv) oraz EuroDance Top 10 i Niech Żyje Bal.

 

Liczymy że przeczytaliście całą wiadomość i zrozumiecie sytuację. Trzymamy kciuki za Waszą wyrozumiałość i czekamy na wzrost słupków oglądalności w pasmach. które najbardziej kochacie.

dzięki za uwagę!

Nie rozumiem tych słów "Jeżeli chcecie oglądać więcej muzyki EuroDance to już dzisiaj oglądajcie te pasma w TV.DISCO i namawiajcie do tego jak największą liczbę osób. Tylko w ten sposób możecie zbudować oglądalność Waszych pasm muzycznych, a co za tym idzie mieć bezpośredni wpływ na zawartość muzyczną TV.DISCO." Po co namawiać? Co to da, że namówię 5\10 osób, z których stacją zainteresują się jedynie 2\3 osoby. Szkoda mojego czasu.

 

Wiosenna oferta TV.Disco: http://www.tvdisco.pl/aktualnosci/newsy ... dgtxe3=443

Mój komentarz do wiosennej oferty: Słabo, słabo i jeszcze raz słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście dziwni. TV disco to nie organizacja charytatywna musi zarabiać na siebie. Jak mała osób ogląda pasma z eurodance to sory.

Zgadza się. Co Wy uparliście się z tym eurodance w kółko :D . Już kiedyś pisałem że ta muzyka miała swoje 5 minut. Zresztą jest wiele innych dobrych a nawet lepszych gatunków muzyki z pogranicza disco których niestety brakuje w tym kanale a wy tylko o tym Eurodance. I tak wg. mnie jest sporo a nawet powiedziałbym za dużo tej muzki w TV Disco :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, że ktoś się uparł. Po prostu brakuje stacji z taką muzyką. A od disco polo są Polo TV, ITV i TVR nawet. Nie ma potrzeby tworzyć kolejnego tego typu kanału.

Bardziej się przyda kanał z klasyką muzyki dance - lata 70,80,90 oraz analogiczny kanał z muzyką rockowo-popową ala VH-1 Classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Co Wy uparliście się z tym eurodance w kółko :D . Już kiedyś pisałem że ta muzyka miała swoje 5 minut.

A Disco Polo nie miało swoich 5 minut? Też miało. Nie warto dyskutować na temat innych gatunków muzycznych, bo to jest jasna sprawa, że ich na razie nie spotkamy w TV.Disco, ew. ED pozostał w ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jedno jest pewne, nowe granie z powietrza im się nie wzięło.. Muszą mieć to poparte jakimiś badaniami o których my nie wiemy. Podjęli taką decyzję a czy słusznie... to się zobaczy dopiero za jakiś czas...

 

Jest jeszcze drugie dno, zakładaliśmy, że tak doświadczona firma jak 4Fun Media ruszała z projektem który został przebadany przed startem, że takie proporcje jak zaproponowali na początku mają sens. Natomiast tak wielka zmiana frontu po 2 miesiącach nadawania świadczy jedynie o tym, że strzelali w ciemno na starcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem docelowe było DP a nie euro dance, to była tylko kwestia czasu, szkoda bo dobrze się zapowiadało, lecz niestety strzelają sobie samobója ciekaw jestem jak długo DP będzie tak "popularne" jak to jest obecnie, czekamy na sensowne stacje, a nie duble, mamy Polo TV z DP więc jeden taki "twór" nam wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Tak dobrze żarło ... i Zdechło " :(

 

Masakra - Plaga Disco polo nad nami :( . Mają Polo , Mają Programy w każdej niemalże telewizji ( oprócz MUX 2/3 DVB-T ) . Rozumiem - muzyka jest na topie , jest z tego $$$ ale ponownie idą tą samą drogą . TZN . Dlaczego Polsat odwrócił się od Disco Polo ??? Bo wycisnął $$$ ile możliwe i powiedział ' Do Widzenia " . Zresztą nie podobało się to wielkim wytwórnia muzycznym ze DP Płyty lepiej się sprzedawały niż muzyka POP .Legendarne czarne walizy pełne $$$ wiezione do pewnej TV - i byłeś gwiazdą.

 

PS. Dlaczego żadna Telewizja Muzyczna się nie zainteresuje Polską sceną Hip -Hop ową ??? Milionowe odsłonięcia na YT klipów PROSTO . Podium w sprzedaży w Empiku Płyt PROSTO . Ale nasze Vivunie , Eseczki , 4Funeczki nie dostrzegają tych liczb .... ;/ Z jednej strony Szkoda :( - Z Drugiej strony mamy dobrą muzykę nieobecną w TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie kolejny krach i macie to ja w banku. Pisałem dzisiaj na ten temat w wątku o Polo (oglądalność leci w dół).... Gdy zaczynałem interesować się DP - wiosna 2007, słuchając piosenek zadawałem sobie pytanie dlaczego tego nikt nie gra, przecież to nie jest już ten sam [beep] co kiedyś. Teraz niestety im więcej programów, tym poziom niższy. Chciałbym powrotu DP do undergroundu. Co do oglądalności to nawet ostatnie odcinki DPL i DR miały dobrą oglądalność jak na tę porę dnia. Tyle, że wtedy mieliśmy Ich Troje, Stachurskiego, wysyp gwiazd HH i DP zeszło na drugi plan. Może gdyby POP był w takiej dobrej formie jak kiedyś, to nie byłoby powrotu DP...

 

Marek - chciałbyś, żeby HH był taki jak Mezo, Liber, Verba itd, itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zwrócić uwagę na mały błąd, który wkradł się w artykule na stronie "Satkuriera" o nowej ramówce "TV Disco" (https://satkurier.pl/news/73256/wiosenna-ramowka-tvdisco.html), a mianowicie gospodarzem programu "Niech Żyje Bal" jest Paweł Stasiak, a nie jak napisano w artykule Tomasz Stasiak.

 

Co do ogarniającego "Tv Disco" coraz bardziej "disco polo", to zastanawiam się czy nie warto by było napisać paru komentarzy z protestem w tej sprawie na ich profilu na "Facebook`u" (może jeśli takich głosów trochę się tam pojawi i chociaż trochę osób je "polubi", to to da im trochę do myślenia???)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mr. Music" Marek - chciałbyś, żeby HH był taki jak Mezo, Liber, Verba itd, itp?

 

O Nie Nie ! Nigdy - Dlatego You Tube Górą :)

 

Dlatego mówię wam Polo długo Polem w obecnej chwili nie będzie . Zrobią ta Tabloid-ową TV z wróżkami , Plotami etc.

TV.Disco w tedy tylko zostanie ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ogarniającego "Tv Disco" coraz bardziej "disco polo", to zastanawiam się czy nie warto by było napisać paru komentarzy z protestem w tej sprawie na ich profilu na "Facebook`u" (może jeśli takich głosów trochę się tam pojawi i chociaż trochę osób je "polubi", to to da im trochę do myślenia???)???

Na Facebook'u praktycznie wszystkie komentarze pisane są przez fanów "disco 70s\80s i 90s". Przedstawiciel na te wszystkie posty krytykujące Disco Dance zawsze odpowiada, że wyniki oglądalności są wysokie, a narzekanie na "fejsie" nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oczywiście, tu nie ma o czym debatować. Jeśli wyszło im, że pasma DP mają wielką oglądalność to żadne płacze na FB ramówki nie zmienią, takie puste gadanie. Zwykły biznes i nieważne co się gra, w kasie ma się zgadzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie wierzę, żeby klipy "disco polo" były aż tak popularne, bo gdyby tak rzeczywiście było to mielibyśmy "Disco Bitwę" na "TVP2", a "X-Disco" na "TVN", a jednak główni nadawcy (nawet "Polsat", który kiedyś się tym zajmował) "disco polo" na swoich kanałach nie promują, więc chciałbym zobaczyć te wyniki oglądalności, na które "Tv Disco" się powołuje.

 

Według mnie ta duża oglądalność może wynikać nie z obecności dużej dawki "disco polo", a po prostu z tego, że "Tv Disco" trafiło na listy kanałów platform satelitarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...