Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po jaką [beep] ty to człowieku wypisujesz ? :D Każdy kto ogląda ten kanał to sam wywnioskuje co jest dla niego lepsze
@djclassic zgadzam się z Tobą w 100% kolega @Sentence od dłuższego czasu już przesadza!!!

Ileż to razy można powtarzać? Jak grochem o ścianę. Nie interesuje Was lista stworzona przeze mnie? Nie zwracajcie na nią uwagi, tym bardziej nie komentujcie, jeśli nie macie nic ciekawego do powiedzenia! Sami nie jesteście na forum. Są inni, którzy chętnie czytają!

zawsze kiedy mam na niej jest Disco Polo a te Piosenki cytowane "Sentence" to chyba grane są w nocy o północy hahahahaha

Jakiej północy? Czy magazyn "massive hits" leci po północy? Nie. Po 01:00 w nocy leci tylko i wyłącznie Disco Dance PL (nocny polo marek). Żarty trochę nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skomentuje to tak" Sentence " do poziomu redaktora to kilka mil morskich tobie brakuje :D ... ale nie mi to Oceniać na tym forum . Spór z moje strony zawieszam - gdy nie ma od dalszej racji :) bytu

 

Co do samego poziomu TV Disco - nie takiej stacji się spodziewałem - marna kopia Polo TV ... Nie łatwiej zrobić po prostu stację typy Retro ??? Cos te stacje Tematyczne 4Fun kuleją ... Pomimo że lubię Rebel ... z oglądalnością kuleje ( a ma podobny zasięg techniczny do Polo ... W tej chwili dvb-t nie odgrywa kluczowej roli )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sentence: pytanie osobiste - czy lubisz disco-polo? jeśli tak to stwórz oddzielną listę. Twoja lista byłaby może i dobra ale nie jest profesjonalna. w sobotę chciałem się nastroić przed imprezą w klubie w ostatni weekend karnawału. włączyłem kilka razy TV.DISCO a tam NON-STOP leciało wiejskie szambo... ten kanał to DNO niestety... generalnie cały weekend to DISCO_POLO i zero dobrej muzyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie zmiany? myślę, że zdejmą całkowicie EuroDance i dance-pop. będzie lecieć tylko disco-polo, śmieci SMS na całym ekranie 24/h, dojdą długie reklamy, nastąpi zmiana tytułów pasm (massive hits = only disco-polo)... no i w ten sposób odświeżony kanał będzie trendy i w dodatku jakie zyski przyniesie .... tak myślę, że tak będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEXT Music +HD A może to schodzenie "Tv Disco" na "disco polo" wykorzystalibyście w końcu Wy i weszli na satelitę (lepszego momentu może nie być :D ) :D???

 

Co do "Tv Disco" to jestem zdziwiony i zasmucony tym ich schodzeniem na "disco polo", bo choćby zawartość programu "Niech Żyje Bal" Pawła Stasiaka pokazuje, że mają już w archiwach sporo różnych porządnych klipów i nie rozumiem co ich tak "wzięło" na to "disco polo", tym bardziej, że w wywiadzie "Satkuriera" z prezes "4Fun Media" (https://satkurier.pl/news/67406/wywiad-z-ewa-czekala-prezes-4fun-media-sa.html) mówiła ona, że " Disco polo oraz muzyka biesiadna będą stanowiły około 30% ramówki naszej stacji.", a teraz "disco polo" jest na antenie na pewno więcej, niż 30%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli mielibyśmy obstawiać to byśmy obstawili, że nie pójdą w 100% DP. Bardziej prawdopodobne, że powrócą do poprzednich proporcji, więcej ED niż DP które wrzucą jedynie w specjalne pasma tak żeby co drugi numer nie wyskakiwało DP :) Może jednak przejęli się oburzeniem widzów... Pójście w 100% disco polo gdy POLO TV już jest i to jest w naziemnej i docelowo będzie pokrywało 96% powierzchni kraju to samobójstwo. A nie podejrzewamy tam nikogo o takie plany :) Zresztą obecna akcja jest dla nas niezrozumiała ale my się dopiero uczymy a 4 Fun Media działa od lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my się dopiero uczymy a 4 Fun Media działa od lat :)

Wy się dopiero uczycie i potraficie stworzyć extra stację, a 4fun od tylu lat jest na rynku i nie potrafi sobie z niczym poradzić (4fun.TV - jedna wielka gra sms-owa; Rebel:TV - wciąż nie potrafi zadbać, ażeby ta oglądalność poszybowała w górę; TV.Disco - na razie poszła do odstrzału;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również coś czuję że wielkie zmiany pójdą w stronę " 100% Disco Polo " :(

 

Racja " Sentence " 4Fun media nie tworzy dobrych stacji tematycznych ... już wspominałem kiedyś na forum że przypominają one te z początków XX w od Cyfrowego Polsatu. Rebel w 4/3 ( ale powiem szczerze zawartość muzyczna nawet jest dobra) TV Disco " Odpadek discoplowy " 4Fun już spadł na 3 miejsce :( ... a najgorsze w tym że posiadają sporo kasy ... a tak marne autorskie pomysły wychodzą z pod skrzydeł tej spółki .

 

Ewidentnie idzie to w zła stronę ... ale tak myślałem . Grają tu naturalne zasady rynku . Mamy potężna konkrecję w stacjach muzycznych Słabszy odpada... brak w DVB-T , śmietnik na 3/4 ekranu ... Viva Polska ratuję się tajną umową o niedopuszczaniu nowych stacji Muzycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że o powrocie ED możemy zapomnieć. Przedstawiciele tejże stacji, już by wprowadzali coraz to więcej i więcej tego gatunku muzyki (tak jak było to z DD). Doświadczam coraz więcej Disco Dance'u w TV.Disco. Stawiam właśnie na to, że Disco Dance stanie się wizytówką tego kanału.

Niespodzianka - niespodzianką, ale z tego, co widzę (DD, DP, gry SMS), TV.Disco leci tylko na "siano", zresztą podobnie jak inni nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...