Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba Wy macie takie szczęście, bo ja prócz magazynu "eurodance mixclub" (który również jest przepełniony dance'em), nie trafiłem na jakieś zagraniczne utwory.

 

Polecam składać propozycje na Facebooku stacji e4ME TV ( http://www.facebook.com/4MusicTv ). Ja zacząłem to robić i coraz więcej ED leci w magazynie "Facebook". Teraz będę ich nakłaniał, żeby wprowadzili oddzielne pasmo z ED. Bo przedstawiciele kanału e4ME TV mimo, że są obcokrajowcami - posłuchają wszystkich fanów. Nie to, co TV.Disco - jak grochem o ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stwierdzam że jak dla mnie cały ten projekt TV.Disco to jedne wielki niewypał . Marna kopia Polo TV ( Bez technicznego zasięgu) brak Euro Dance , co by mogło rozsławić stację w Europie i naszym kraju Viva DE do 2000 roku miała molinową dzienną oglądalność - wiec kawałki tego typu na pewno były by mile widziane ;/

 

Jak dla mnie 4Fun Media może zwijać projekt i stworzyć coś innego ( może stację muzyczną typowo Retro Hits ?? albo z muzyka typu Urban - Rap / soul /r&b / Hip Hop )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mialem okazje rzucic okiem na ten kanal, i stwierdzam, ze nie jest az tak zle. Akurat wpadlem na French Affair - Sexy. :D

Wiekszym dnem jest Polo TV.

 

@Marek1991, Jak to nie ma ? :D:arrow: ''EURODANCE MIX CLUB'' poniedziałek - piątek 16:00, pon - czw i ndz 00:00, pt, sob 01:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny kanał ale dobrze się zapowiadał we testowej emisji , morze trzeba czekać na powstanie następnego aby nie gniota dobrze by było oglądać projekty na satelicie takie jak ; Fresh tv , tuba tv pl . Jest tyle fajnej muzyki tanecznej a oni grajo w koło macieju to samo - rżną polne disco , nie słuchają proszących wielbicieli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Nikt również nie dał znać, że z ramówki wyleciał magazyn "eurodance mixclub" o 16:00. Pasmo to zostało tylko o 00:00\01:00 w nocy.

 

Bo chyba ta stacja ma bardzo mała oglądalność ... najsłabszy projekt od 4Fun Media . Osobiście wcale jej nie oglądam . Muzycznie beznadziejnie ani Polo ani muzyka Retro . Dla mnie stacja równa się z Vivą a może i nawet gorzej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stacja miała na początku jakiś potencjał, leciało trochę innych rzadkich klipów Eurodance. teraz rzadko co to oglądam ale zawsze trafiam na te same teledyski - przypadek? lata 90 to kopalnia ciekawych teledysków zarówno Eurodance jak i muzyka klubowa z drugiej połowy lat 90. poza tym jeśli widzę w jednym paśmie wymieszane gów.no z miodem to sorry, [beep]ć mi się chce...

 

jeśli faktycznie o 16.00 wyleciał eurodance z ramówki to - R.I.P. tv disco-polo - nikt po was płakać nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chyba ta stacja ma bardzo mała oglądalność ...

Tak to wygląda na stan obecny:

scaled.php?server=94&filename=vivaa.png&res=landing

 

scaled.php?server=846&filename=viva2.png&res=landing

media2

 

W TV.Disco leci wciąż to samo. Polo TV to dużo lepsza stacja muzyczna. Oferuje disco polo, disco dance, eurodance i italo disco (w mniejszym stopniu), programy, koncerty i ogólnie lepiej się tę stację ogląda. Dlaczego? Bo tworzą ją ludzie z zamiłowania do telewizji (tak samo NEXT Music +HD i Eska TV)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie komentując te wyniki oglądalności powyżej mocno niedoceniane jest "Kino Polska Muzyka".

 

Może to wynika, ze słabego zasięgu tej stacji (od niedawna zauważyłem, że z przekazu na "Hot Birdzie" zniknął system "Conax"), ale dla mnie ten kanał jest O WIELE lepszy nie tylko od "Tv Disco", ale i od wszystkich pozostałych (przede wszystkim jest dużo niedostępnych nigdzie indziej materiałów archiwalnych, a ekipa jest bardzo otwarta na uwagi i propozycje widzów na "Facebooku", czego sam już kilka razy doświadczyłem :D ) !

 

Na "Tv Disco" oglądam już tylko "Niech Żyje Bal" Pawła Stasiaka, chociaż ten program według mnie coraz mniej do tej stacji pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po jakiego grzyba tych dwóch [beep]ów w programie „Balet domowy” czy coś w tym stylu. Tylko szpecą całą zawartość bo muzycznie to jeszcze jakoś wygląda.

 

Trochę za dużo jest tam jeszcze Euro-dance a za mało muzyki disco (nie mówię tu o polskiej) z lat 70 i 80. Chyba z 70-tych to jeszcze ani razu nie natrafiłem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...