Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są polskie klipy Dance ale są wyprodukowane w wiekszości w języku English np. DJ Neros - The One, Kalwi & Remi - Explosion itd. Ustawa niestety nie wspiera polskich artystów którzy produkują w innym języku niż polski co jest nie fair bo w innych krajach na to nie patrzą a liczy się żeby to była produkcja np. francuska we Francji (nie ważne że po angielsku!). U nas o tym zapomnieli i ustanowili durne prawo które to wymusza absurd totalny :-( TV Disco dzisiaj już gra też klasykę tzn starsze klipy Dance i Club. Widziałem już kilka przez kilka ostatnich godz. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie widać tego na słupkach oglądalności, ale z pewnością przekłada się to na świadomość, że taki czy inny kanał istnieje. Np. kolego twoja stacja :) Lokalnie mamy w pracy Stars.tv i często go słuchamy. Koleżanka ma CP i jest zawiedziona, że przeleciała 300 kanałów ale go nie znalazła. Mimo, że nie ogląda (ciężko jej wytłumaczyć jak samodzielnie dodać) ma świadomość, że kanał jest OK i jak najbardziej pożądany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA ma jakby szerszą bazę, ale TV Disco też potrafi naprawdę zaskoczyć, nie tylko klasykami. Wczoraj grali "Ten Walls - Walking with Elephants" :brawo: Porównując to do tego, co grali jeszcze w styczniu - kolosalna zmiana! Lepiej też u nich w kwestii z pokazywaniem belek: VIVA pokazuje belkę "za chwilę" na koniec teledysku, co jest trochę bez sensu, bo TV Disco pokazuje belkę "następnie" na początku teledysku. Co do oprawy to się zgodzę, VIVA ma ją lepszą, no ale to kanał dużego koncernu, nadającego w wielu krajach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja a propo klasyków mam pewne pytanie a mianowicie czy TV Disco wróciło do grania również utworów z lat dziewięćdziesiątych i pierwszych lat zerowej dekady takich jak chociażby "ATC - Around the World" który to widziałem gdy stacja rozpoczynała swoją działalność ? Przyznam że taki ruch byłby dla mnie bardzo zadowalający :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...