Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do Tv. Disco, generalnie to odważny ruch bo poszli trochę na kopanie się z koniem. Viva to koń i nic to, że przez ostatnie lata odeszła od muzyki. Mają bardzo rozpoznawalną markę, bardzo duży zasięg techniczny jak na kanał satelitarno kablowy i szybko rozniesie się wieść, że znowu stawiają na muzykę. A Tv. Disco i znacznie mniej rozpoznawalne, kto zna ten automatycznie kojarzy kanał z disco polo no i zasięg też istotnie mniejszy. Z zainteresowaniem będę śledził wyniki oglądalności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars TV potwierdzam macie najgorszą oprawę z muzycznych TV. Jeszce te belki że napis czy gwiazda znika szybciej wygląda to źle.

Co do TV Disco jakoś ta stacja mnie nie przekonuje. Wyrzucenie DP to chyba niezbyt dobra decyzja bo widz DP się przyzwyczaił do takiej muzyki,mieli swoją nisze a teraz ? Oby się nie pogubili jak RBL i zresztą cienka granica tematyczna jest między wszystkimi stacjami 4Fun . Niektóre klipy zobaczysz na trzech stacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po całkowitej zmianie formatu muszą poczekać na nowego widza, na chwilę obecną mają cieniznę straszną w widowni...
Nie koniecznie - jeżeli wrócą do korzeni (początkowe założenie przy starcie kanału - muzyka disco z lat 80. i 90.), to ja wrócę do nich.

 

Byli OK do momentu skrętu w disco polo. Wtedy też pożegnałem ich na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również będę znacznie częściej zaglądać na VIVĘ niż na TV Disco, bo oni w odróżnieniu od 4fun Media mają rozpoznawalną markę i bogate archiwa, z których korzystają. Dziwi mnie tylko to, że ani na VIVIE ani na TV Disco nie puszczają piosenki Gigi d'Agostino - Bla Bla Bla, nawet na STARS.TV nigdy jej nie widziałem. Można ją jedynie zobaczyć na VH1 w paśmie "Rock Your Baby".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko to, że ani na VIVIE ani na TV Disco nie puszczają piosenki Gigi d'Agostino - Bla Bla Bla, nawet na STARS.TV nigdy jej nie widziałem. Można ją jedynie zobaczyć na VH1 w paśmie "Rock Your Baby".

Bla Bla Bla puszczano już na VIVIE (nie ma mnie teraz przy komputerze, tak to podrzuciłbym screenshota jako dowód ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...