Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby mi ktoś w styczniu powiedział, że będę TV Disco oglądał tak często, to zaśmiałbym mu się w twarz. Playlista lepsza niż na VIVA Polska, bo nie męczą Martinów Garrixów, AronChupów albo innych tego typu "produkcji". Sporo klasyków oraz utworów sprzed kilku lat. Jest fajnie.

 

A modyfikacja logo i belek z dziś bardzo na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He! Chyba czytają to forum bo zrobili dokładnie to o czym tutaj pisaliśmy :-) Wycieli oznaczenia wiekowe i je zmniejszyli oraz zmienili logo na samą literkę "d" w kole i na dole coraz pojawia się napis "TV Disco" coś podobnego do siostrzanego Mjiuzik.TV ;-)

Playlista została wzbogacona o wiecej klasyków :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh prawa autorskie co do logo :) A tak serio to bardzo na plus, logo i oznaczenie przesunięte w stronę krawędzi ekranu, poza safe area.

 

Czyli w sumie teraz na ich wszystkich trzech kanałach ta sama tematyka, 4fun tv ogranicza się jedynie do najnowszych klipów.

 

Co? Przecież tv.disco gra dance a 4fun hity. Poza tym pojawiły się starsze utwory, teraz np. Gigi D' Agostino. Z kolei Mjuzik gra dużo starszych utworów (starszych = starszych niż 2012).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21 Oczywiście, że czytają forum. Szkoda, że tak późno przebudzili się ze zmianami. Co do loga, to wcześniej czy później, zostawią na stałe pod logo napis tv.disco (tak, jak to zrobili na mjuzik.tv).

Mogliby jeszcze na 4fun.tv usunąć wszelkie śmieci ekranowe, tzn. koszmarną i kiczowatą nazwę audycji oraz te głupie i zmyślone gry sms-owe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to gdyby nie Viva to by TV Disco tak się nie przebudziło z tą muzyką. Ciekawy jestem kto tą bitwę wygra Viva czy TV Disco. Bardziej prawdopodobne że Viva. Mimo że TV Disco jest FTA to nie jest tak szeroko dostępna w kablówkach oraz brak jej na liście CP. Ja osobiście przestałem już słuchać codziennej kiczowatej muzyki PoP. Do 18:00 jest Viva, a potem TV Disco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Disco gra muzykę bardzo podobną do tej którą gra obecnie Viva (żeby nie powiedzieć praktycznie tą samą). Ciekawe kto po kim ściągnął pomysł na ten rodzaj muzyki ;)

W TV Disco tak jakby mniejszy wybór muzyczny. Ale za to jest cały dzień muzyka a nie tylko do 18.

Ostatnio kanały muzyczne odnajdują się na nowo na rynku w jakiejś odmienionej odsłonie i to cieszy. No i jest teraz o jeden kanał mniej, który gra disco polo.

To ja jeszcze zapodam zap z TV Disco gdy jest napis pod logiem:

c41ed0e49661.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o tym kanale bo w nc+ mam to wywalone z listy. No ale dziś dam im 2 szanse po tym co piszecie. Ważne, że oprócz wywalwnia disco polo zrobili coś z grafiką, bo moim zdaniem power tv, disco, Vox, Stars Tv to graficzny dramat, 0 subtelności tylko szpetne belki przypominające mi arabskie kanały z sat.

No ale mimo brzydoty takiego Starsa uwielbiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...