Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale mimo wszystko tutaj najczęściej można spotkać EURODANCE. dzisiaj na przykład natknąłem się na pakiet 4 kawałków pod rząd:

 

B.G. THE PRINCE OF RAP - "CAN'T LOVE YOU"

CULTURE BEAT - "MR. VAIN"

DJ BOBO - "THERE IS A PARTY"

MO-DO - "EINS, ZWEI POLIZEI"

 

niezły zastrzyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zmiany w ramówce TV.DISCO:

 

O 09:00 na ekranach pojawi się Wasz ulubiony duet B-QLL, poprowadzą dla Was DISCO POLO MAX HITY. To dawka najlepszych tanecznych hitów z rodzimego podwórka. Pasmo wypełnione jest przebojami dance i disco polo w wykonaniu m.in.: Tomka Niecika, zespołów Weekend, After Party, Power Play, Effect czy Jorrgus.

 

 

O 15:00 jak do tej pory, będziecie mogli pozdrowić wszystkich za pośrednictwem czatu sms-owego w programie DISCO ŻYCZENIA. Najlepsze hity okraszone życzeniami, które chcecie przesłać najbliższym!

Godzina 17:00 to czas powtórek waszych ulubionych programów na początku tygodnia. Za to od czwartku do soboty same premiery:

 

Czwartek DISCOMANIA – czyli dwóch szaleńców Jaco i Ombre, znani i lubiani prowadzący oraz ich nietuzinkowi goście. W programie, konkursy, tańce hulanki i swawole. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć! Do tego, nowość, w czwartki na ekranie pojawi się czat SMS, w czasie którego możecie wysłać pozdrowienia lub napisać gdzie się dzisiaj będziecie bawić!

 

Piątek DISCO POLO MAX LISTA – to cotygodniowe notowanie najlepszych hitów disco polo, poprowadzi je specjalnie dla Was Asia Subotowicz. Relacja jak zwykle z innego klubu, z innej kompletnie odjechanej imprezy!

 

Sobota NIECH ŻYJE BAL – lubiany przez wszystkich Paweł Stasiak, lider zespołu Papa D. (dawniej Papa Dance) po krótkiej przerwie, powraca na antenę TV.DISCO z nowymi odcinkami. Pozwólcie się ponieść w świat disco i dance, razem z Pawłem i jego gośćmi!

 

Zmieniają się też godziny emisji WEEKENDÓW SPECJALNYCH. W soboty najpopularniejsi polscy artyści, będą prezentować swoje ulubione teledyski o godzinie 12:00 i 18:00, natomiast przy niedzieli, szukajcie ich, oczywiście tylko w TV.DISCO o 11:00 i 17:00!

 

Bez zmian, bo w niedzielę o 19:00 zaprosimy Was do wspólnej biesiady w programie BIESIADNY RELAX! Pasmo muzyczne prezentujące znane szlagiery, bez których nie udałoby się żadne wesele, zjazd rodzinny czy tradycyjna prywatka.

 

Źródło: spam.org / TV.Disco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikt nie zauważył, że poszli w ślady rbl.tv i świecą tytułem przez cały czas grania teledysku?

Zauważył, zauważył - 18 grudnia 2012... :D Tylko na początku belki znikały i pojawiała się nazwa magazynu :P

Zaszły małe zmiany graficzne. Belka z podpisami utworów teraz wyświetla się obok logo. A to dlatego, żeby gry SMS-owe były non stop na wizji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wszystkie stacje muzyczne z pod skrzydła 4Fun media ostatnio są bardzo bardzo słabe ... Co do TV Disco całkowicie (według mnie) powinna zmienić format i stać się stacja na wzór holenederskiego Dance Trippin czyli muzyka house/techno itp no i ostatnio bardzo popularny Dubstep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni zmienić logo żeby cały czas było kolorowe ale przezroczyste.To białe wygląda fatalnie.

 

Założę się, że już niedługo przedstawiciel pewnej stacji nadającej w NTC będzie na innym forum cytował twoją wypowiedź :D. Logo TV DISCO jak dla mnie ogólnie nie jest nadzbyt fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wszystkie stacje muzyczne z pod skrzydła 4Fun media ostatnio są bardzo bardzo słabe ... Co do TV Disco całkowicie (według mnie) powinna zmienić format i stać się stacja na wzór holenederskiego Dance Trippin czyli muzyka house/techno itp no i ostatnio bardzo popularny Dubstep

 

Nigdy w życiu, wszystko zniosę, ale nie umc, umc 24 na dobę. TV.Disco jest naprawdę dobry w swoim gatunku, puszcza również stare zagraniczne hity i za to go lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni zmienić logo żeby cały czas było kolorowe ale przezroczyste.To białe wygląda fatalnie.

Założę się, że już niedługo przedstawiciel pewnej stacji nadającej w NTC będzie na innym forum cytował twoją wypowiedź :D. Logo TV DISCO jak dla mnie ogólnie nie jest nadzbyt fajne.

Haha! Generalnie zmiana logotypu na kolorowy nie byłaby taka fatalna. Muzycznym stacjom tv nie mam za złe nakładania kolorowego, półprzeźroczystego logotypu :D

TV.Disco jest naprawdę dobry w swoim gatunku, puszcza również stare zagraniczne hity i za to go lubię.

Głównym priorytetem pozostaje nabór piosenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...