Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Być może na wiosnę czekają, bo teraz zimą rolnicy w polu czy też w sadzie, nie pracują. :wink::D Myślę, że TVR jeśli wystartuje na dobre oraz będzie kanałem rolniczym z prawdziwego zdarzenia, to na dłuższy czas zagości na ekranach telewizorów. Kasa z reklam powinna być spora, ponieważ reklamodawców nie powinno brakować. Mam tu na myśli reklamy np. nawozów sztucznych, środków ochrony roślin, maszyn rolniczych i sadowniczych itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w święta zwierzęta przemówią ludzkim głosem... i TVR będzie miał powód, żeby zacząć stała emisję! Święta to idealny czas na start takiego kanału... Jak już to testy potrwają co najmniej do nowego roku, a nie do świąt - ta opcja wygląda bardziej prawdopodobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilkunastu minut oglądam tą "emisję testową" "TVR" i stwierdzam, że jeśli im nie wyjdzie z rozpoczęciem emisji programu o rolnictwie, to powinni zmienić jedną literę w nazwie (na "TVM") i przekształcić się w telewizję muzyczną, bo naprawdę puszczają świetne piosenki (dużo polskich, w tym nowych, a nawet stare dobre "disco w polu" :D ) i "MTV Polska" powinno się od nich uczyć jak robić kanał muzyczny (dźwięk mają lepszej jakości, niż kanały "TVNu", tzn. głośniejszy) :D!

 

Dla mnie ta "emisja testowa" może się nie kończyć :D:brawo:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pewnie jeszcze zostawiają czas do namysłu Platformie TP i Orange a dopiero potem pewnie się uruchomią.

Nie wiem czy wiecie ale według tego : http://webcache.googleusercontent.com/s ... ient=opera za warstwę muzyczną w stacji będzie odpowiadał Marek Sierocki a znany scenarzysta Patryk Vega będzie tworzył seriale o tematyce wsi. W programie ma być też dużo rozrywki i humoru a także programów typu reality show oraz programów informacyjnych,publicystycznych (tu pojawiła się zapowiedź że prezenterzy nie będą gościom przerywać w pół zdania by zadać następne pytanie) oraz prawnych i poradnikowych. Hitem ramówki z kolei ma być program, w którym „na żywo” kawalerowie będą szukać żon, a panny mężów. Najbardziej jednak rozbawiła mnie wypowiedź pana Władysława Serafina czyli prezesa stacji TVR :

"Chcemy być telewizją, w której chłopi współtworząc program będą mówić o swoich sprawach i uczyć się emitować to, co chcą – powtarza Serafin. I zaprasza do słania informacji, zdjęć i filmów m.in. koła gospodyń wiejskich."

Sądzę że może z tego wyrosnąć naprawdę niezły projekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i może wyrosnąć z tego dobry kanał, ale niech w końcu przestaną testować i wezmą się do roboty, bo sami tylko na tym tracą. Wg przywołanej przez kolegę informacji powyżej, kanał powinien już mieć dawno za sobą start i "chrzest bojowy" - 4-5 listopada br. ponoć odbył się kongresu kółek i organizacji rolniczych w Warszawie, a TVR miała transmitować go na żywo. Jednak nic takiego nie miało miejsca - wciąż tylko teledyski i telezakupy. Udało się im dostać do największej platformy cyfrowej w Polsce, ale niestety nadal z tego nie korzystają! Funduszy raczej im nie brakuje, a więc w czym tkwi problem? - oto jest pytanie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oj, coś mi się nie chce w to wierzyć. Miał być rolniczy, jest muzyczny, obawiam się, że skończy się jak z Patio TV. Miał być młodzieżowy, a skończyło się na telezakupach i likwidacji. Obawiam się, że tym przypadku będzie tak samo, bo od początku widać, że nie mają żadnego pomysłu na ten kanał (tamci chociaż mieli pomysł, zabrakło wytrwałości i pewnie pieniędzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...