Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że to jest epilog do wstępnej emisji która może ruszyć na dobre już od jutra - napisałem pytanie do TVR w tej kwestii i czekam na ich odpowiedź.

Tutaj mi oczywiście chodziło o prolog - za pomyłkę jakby co przepraszam. Obecnie czekam na informacje od TVR z ich biura prasowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się również podoba ta strona - dodatkowo w dziale "Programy" mamy prezentacje niektórych propozycji programowych stacji. Teraz tylko dobrze jakby upublicznili ramówkę no i ruszyli z pełnym programem. Na stan obecny najbardziej czekam na "Music Dance Show" i ewentualnie "Ogród bez Tajemnic" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zwiedzam tą stronę,zwiedzam i muszę powiedzieć- informatycy TVR się postarali.Wszystko dopracowane,newsy o rolnictwie.Ale jeszcze jeden dział jest pusty.Mianowicie chodzi o dział Ramówka.A tam pisze: Już wkrótce! Zapraszamy do działu Programy gdzie dowiesz się więcej o naszej ofercie programowej. Na razie zapraszają,ale ciekawe,kiedy dowiemy się czegoś o programie TVR.Może niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj jak oglądałem rano Agro flesh to belki z imieniem i nazwiskiem były dziwnie zamazane.Prezenter jak prowadził informacje to też jakoś dziwnie wyglądał też jakiś zamazany.A jak pojawiły się notowania giełd to wielkości cyfr i liter też skakały.Prezenter jak prowadził informacje to też jakoś dziwnie wyglądał też jakiś zamazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby, bo w końcu ile można układać ramówkę? Coś już mają, więc niech podadzą program na to co jest. I miałbym dla nich radę: rolnicy szczególnie uważnie przyglądają się prognozom pogody, więc może warto by ze strony TVR rozwinąć tą część. Tzn. przede wszystkim zatrudnić prezentera od pogody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz też leci jakiś western - jakość taka jak na Polonii 1, ale zawsze to jakieś urozmaicenie.

 

Mogli by już na swojej stronie dokładniejszy program podawać.

Według tego co kiedyś pisali na Facebooku ramówka Telewizji TVR powinna się pojawić zaraz po nowym roku czyli właśnie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVR napewno w najbliższym czasie nie zmieni nadawania na inny transponder.

 

Jeda z opcji to albo precyzyjne ustawienie anteny albo zakup wiekszej.

 

Ja korzystam z anteny 150cm, ustawiona precyzyjnie na 13,0 st. Wschód z czułym konwerterem i bardzo dobrym kablem koncentrycznym i odbiór mam bezproblemowy przez cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...