Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam że całkiem ciekawy ten ten TVR, sercem mi bliski bo jestem ze wsi chodź obecnie tylko weekendami bywam w rodzinnym domu, to spodobał mi się wczoraj program 2400 Obrotów czy jakos tak, bardzo fajnie zrobiony, testowali akurat VW Transportera i co było fajne testowali nie pod względem wygodny na dalekie trasy z całą rodziną a pod kątem rolnika czy sadownika który musi przewieść towar z domu na skup, testowali jak aute sie jeździ po załadowaniu, jak wpływa zawieszenie na załadowany towar, tego nie zobaczysz w TopGear

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj rano miałem przyjemność obejrzeć program podobny do "Jak to jest zrobione" (Discovery) . Program był polskiej produkcji. Prezentowana tam była hala produkcyjna opli w gliwicach oraz produkcja głośników w innej miejscowości. Bardzo ciekawy program , dobrze zmontowany. Wielki + ode mnie dla TVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Gala K1 na żywo w TVR

Kierowana do rolników telewizja TVR przygotowała sportowa niespodziankę. Stacja na swojej antenie w czerwcu 2011 roku przeprowadzi sportową transmisję z Gali K1.

W piątek - 10 czerwca 2011 roku - na antenie TVR sportowe show. od godziny 19 stacja przeprowadzi na żywo relację z Gali K1 Europe Grand Prix 2011 prosto z Hali Globus w Lublinie. W imprezie wezmą udział jedni z najlepszych polskich zawodników kategorii ciężkiej: Wojciech Jastrzębski, Wiesław Kwaśniewski, Tomasz Szczepkowski, Jakub Jemielniak, Tomasz Jeruszka, z zagranicznych gwiazd m.in Egidijus Valavicius ,Michail "Princ" Grigoriev, Artur Kyshenko.

 

Grand Prix Europy - Gala K1 - na żywo w telewizji TVR 10 czerwca 2011 roku od godziny 19. Odbiór programu możliwy jest za pośrednictwem wiodących platform cyfrowych: Cyfrowy Polsat, Cyfra+ oraz telewizji "n".

 

źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Przed chwilą włączyli logo z podpisem "na żywo" i oznakowanie wiekowe: 16 i obok czerwone kółko, więc gala tylko dla dorosłych :mrgreen:

 

EDIT: usunąłem foto ze względu na to iż @marcin81 dodał w lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...