Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Myślę, że TVR jeśli wystartuje na dobre oraz będzie kanałem rolniczym z prawdziwego zdarzenia, to na dłuższy czas zagości na ekranach telewizorów. Kasa z reklam powinna być spora, ponieważ reklamodawców nie powinno brakować. Mam tu na myśli reklamy np. nawozów sztucznych, środków ochrony roślin, maszyn rolniczych i sadowniczych itp.

Wygląda na to, że kanał TVR wystartował na dobre. Według mnie będzie jednym z najlepszych kanałów FTA, które uruchomiono w ostatnim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to bardzo ciekawie. Zacząłem oglądać od bajek - tu miłe zaskoczenie - puszczają "Krecika" i "Wilka i zająca". Wiedzą, co dobre... :P Później była Pogoda, co prawda bez prezentera, a spiker był automatyczny i trochę wnerwiający, ale może być. Obecnie jest emitowany program "Pojemność 2400" (nazwa zapewne z kultowej piosenki zespołu Blenders) o maszynach rolniczych. Czyli TVR powoli ukazuje nam swój potencjał - jak się okazuje będzie co oglądać... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... - napisałem pytanie do TVR w tej kwestii i czekam na ich odpowiedź.

 

Wiesz mam nadzieję że Tobie odpiszą bo ja i kilku forumowiczów wysłało maile do niech - niestety brak jakiejkolwiek odpowiedzi.

 

Może mają gdzieś indziej wykupioną domenę bo na http://www.tvr24.pl/ od dawna jest bez zmian. Może jak podadzą info o oficjalnym starcie.

 

Może na Facebooku jest jakiś profil. ja tylko znalazłem http://www.facebook.com/pages/TVR/15029 ... 5531688977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeszcze nigdy tak długo jak dziś nie oglądałem kanału , który dopiero co rozpoczął swoje nadawanie. Faktycznie niektóre programy przyciągają w jakimś tam stopniu uwagę. Tylko jest jedno zasadnicze pytanie. Czy takiego kanału oczekują rolnicy? Czy potrzebują profesjonalnych programów pomocnych w swojej ciężkiej pracy, czy raczej satyrycznych?

W każdym razie chciałbym, żeby kanał pozostał i nadawał. Ostatni raz kibicowałem tak bardzo Superstacji, kiedy wystartowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jakich rolników. Ci starsi posiadający małe gospodarstwa nie potrzebują porad. Sami obserwują życie natury. A ci bardziej profesjonalni... czy będą szukać pomocy w telewizji? Co najwyżej prognozy pogody będa przydatne. Tutaj się pojawia pytanie - czy ten kanal w "planowanej" formule (choć trudno powiedzieć, jak będzie wyglądała ramówka za tydzień :lol: ) jest potrzebny? Chyba, że coś w niej pogmerają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie zgadzam się z Twoją opinią. Rolnicy bardzo poszukają informacji i porad w związku z wykonywanym zawodem. Rolnictwo przecież ogólnie mówiąc też się rozwija, nie stoi w miejscu. Najlepszym przykładem jest to, że stronę internetową poświęconą rolnictwu i sadownictwu odwiedza bardzo dużo osób. Jeśli tam szukają informacji, to zapewne korzystali by również z profesjonalnego kanału telewizyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

TVR jak na razie wygląda tak samo, jak CSB. Coś testują, coś majstrują, niby coś emitują, ale tak na dobrą sprawę to nic się nie dzieje. Nie chcę tu być jakimś prorokiem, ale skoro tyle czasu testują i ruszyć nie mogą, to nie zdziwiłbym się, gdyby ten projekt spełzł na niczym z prostego powodu - kasa się skończy.

 

Myślę że to jest epilog do wstępnej emisji która może ruszyć na dobre już od jutra - napisałem pytanie do TVR w tej kwestii i czekam na ich odpowiedź.
Chcesz być inteligentny, ale nie za bardzo Ci to wychodzi. Najpierw sprawdź w encyklopedii co oznacza słowo epilog, a później używaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy zauważyliście że format 16:9 na TVR jest jakiś dziwny, przynajmniej na telewizorze CRT 4:3 są czarne pasy na dolei górze a potem ie zaczyna się obraz tylko znaczek na drugim pasie i dopiero bardzo spłaszczony obraz. Jak rozciągnę ten kanał w opcjach dekodera to inne kanały wyświetlają się nieprawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...