Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że to będzie taki sportowy Polsat News.Tymczasem jest to Polsat Sport Demo z paskiem informacyjnym i serwisem 5 minut.

Dokładnie. Też liczyłem że będzie to pierwszy polski profesjonalny kanał z newsami sportowymi taki jak np. SkySportsNews czy ESPNews.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się do tego kanału nie spieszy, bo widzę po ramówce, że to jest faktycznie coś w tylu "Polsat Sport Promo" dla "NTC", chociaż z początku się bałem, że będą tam puszczać coś niedostępnego w innych "Polsatach Sport", ale dziwię się, że w takim układzie nie dają uprawnień na ten kanał wszystkim abonentom "CP" (co im szkodzi???)...

 

Czyżby od tego września, na który ktoś tu zapowiadał oficjalny start kanał faktycznie miał wyglądać inaczej, czyli był strikte informacyjny???

 

Z drugiej strony taki strikte informacyjny kanał sportowy według mnie byłby mało popularny, bo przecież sportowcy to nie politycy i nie organizują co pięć minut konferencji prasowych :D .

 

Wiem, że to lekki "off-top", ale czy ktoś mógłby bardziej szczegółowo opisać jak wygląda wspomniany "Sky Sports News", bo jakoś nie wierzę, że tam w ogóle nie ma transmisji sportowych, skoro ten kanał jest popularny i stawiany za wzór, a jak wiadomo niewielu w Polsce może go podglądać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się zdaje, że właśnie taki kanał od samego początku chciał wypuścić Polsat. Powkładali transmisje, relacje czyli zdublowali to co jest na innych sportowych Polsatach. Cieszą się Ci co nie mają Polsatu Sport a dla tych co mają to kicha. Orange Sport Info też na początku był "więcej" informacyjny. Wprowadzono transmisje i już więcej reklam może być bo i oglądalność większa. Do pewnego stopnia to rozumiałem go Orange Sport był na wyłączność w Cyfrze więc chcieli "pokazać" w innym kanale dla większego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. Sky Sports News to same newsy, żadnych transmisji sportowych. Do tego nadaje także w HD.

 

Tutaj masz ramówkę tego kanału: http://digiguide.tv/list/Sky+Sports+New ... July+2011/

 

Czegoś takie spodziewałem się właśnie po Polsat Sport News.

 

Tak, tylko, że właśnie taka ramówka bez transmisji sportowych nie byłaby chyba u nas zbyt popularna (ile można omawiać i analizować mecz nie pokazując go :D???)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...