Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy do CP dołączono Orange Sport Info, kanał ten MUSIAŁ zaprzestać pokazywania bramek i skrótów meczy Ekstraklasy. Tak więc wejście PSN do N nie jest wcale takie pewne. Inaczej sytuacja wygląda z Cyfrą gdzie nie będzie z tym problemu.

 

Wejście PSN do N jest w 100% pewne, zacytuje ci jedno zdanie: "Dołączy też (po uruchomieniu regularnego przekazu) Polsat Sport News.", cały artykuł poniżej.

https://satkurier.pl/news/65591/10-kanal ... u-w-n.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że jak już, to wraz ze startem Ekstraklasy Polsat Sport News wejdzie do platform i ruszy z "normalną" emisją. W końcu jakby nie patrzeć, kanał mimo oficjalnego startu, oficjalnie nie wystartował ;)

Słusznie - obecnie wygląda on jak antena powtórkowa Polsatu Sport niż jako sportowy kanał informacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Napisałem w sprawie przerywania transmisji przez Flesz na Polsacie Sport News - poprosiłem ich, aby nie przerywali meczów Fleszami. Odpowiedziano mi, że Flesz to stała pozycja w Polsat Sport News. :shock:

Nie poddaję się. Napisałem jeszcze jednego e-maila do nich. Jeśli tym razem oleją sprawę to sobie odpuszczam.

A może Wy się też przyłączycie i poślecie parę e-maila? Mi odpowiedzieli w niecałą godzinę, więc jest szansa, że ktoś zareaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. Jednak mnie wydaję się, że wraz ze startem ekstraklasy dołączy do oferty Cyfry+. PSN będzie mogło nadawać w flash'ach urywki meczów, więc do ITI/N nie będzie mogło dołączyć z tego powodu. Jednak Cyfra+ będzie raczej chciała mieć taki kanał. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest ten kanał w N? Z tego co mi wiadomo - nie. Po prostu wywnioskowałem to z tego, że jesli ten kanał ma pokazywac zapy z ekstraklasy to nie powinno go być w N - bo ona nie ma praw do ekstraklasy. Tak jak było z OSI. Był w Cyfrze+ - zapy były. Wszedł do CP i N -zapów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest ten kanał w N? Z tego co mi wiadomo - nie. Po prostu wywnioskowałem to z tego, że jesli ten kanał ma pokazywac zapy z ekstraklasy to nie powinno go być w N - bo ona nie ma praw do ekstraklasy. Tak jak było z OSI. Był w Cyfrze+ - zapy były. Wszedł do CP i N -zapów nie było.

Przecież ekstarklasa będzie na Eurosporcie 2. Potwierdzone jest że kanał będzie w CP i N, na temat C+ niema żadnej informacji, wiec nie wnioskuj tylko poczytaj newsy na necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...