Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę to kanał nadal oficjalnie nie wystartował na satelicie, nadal CP nie oferuje go w żadnym pakiecie, ani n nie włączyła go do swojej oferty, czyli kanał nadal jest tylko nieoficjalnie, wie ktoś kiedy kanał wejdzie oficjalnie w skład pakietów. I czy został już przesunięty z odległego miejsca na liście CP. W zakładce aktualności na stronie CP też nikt nie wspomina o starcie psn, mimo że o tv6 już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez go nie ogladam bo w C+ go niema.

A kto powiedział, że od dzisiaj będzie w Cyfrze+? To tak jakbym ja narzekał, że nie oglądam Canal+, bo nie mam go w Cyfrowym Polsacie.

Tak napewno zobaczysz ten kanał w C+,powodzenia

Jeżeli chodzi o dostęp do niego to jest jakaś paranoja .W tym badziewiastym NTC jest za free a w CP płacę 100 miesięcznie i nic nie mam .to jest chore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiadomo już coś więcej kiedy PSN będzie dostępny dla wszystkich abonentów CP? Bo na razie to jest jedna wielka lipa w NTC jest już dostępny za darmo, a dla odbiorców CP którzy płacą abonament dalej w fazie testów. Naprawdę nie rozumiem polityki CP :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dzisiaj e-mail z zapytaniem o PSN do Olgi Zomer, oto co otrzymałem w odpowiedzi:

 

"Szanowny Panie

 

W nawiązaniu do maila wysłanego na adres [wycięte - bo wyłapią automaty] ,

dziękujemy za zainteresowanie ofertą Cyfrowego Polsatu. Zapewniamy, że

nasze działania zawsze zmierzają do jej uatrakcyjnienia. W chwili obecnej

kanał Polsat Sport News nie jest dostępny w portfolio Cyfrowego Polsatu.

O wszelkich zmianach na bieżąco informujemy w naszym serwisie

internetowym http://www.cyfrowypolsat.pl. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez go nie ogladam bo w C+ go niema.

A kto powiedział, że od dzisiaj będzie w Cyfrze+? To tak jakbym ja narzekał, że nie oglądam Canal+, bo nie mam go w Cyfrowym Polsacie.

Tak napewno zobaczysz ten kanał w C+,powodzenia

Jeżeli chodzi o dostęp do niego to jest jakaś paranoja .W tym badziewiastym NTC jest za free a w CP płacę 100 miesięcznie i nic nie mam .to jest chore

 

Kanał jest produkowany po to, aby był nadawany w NTC, więc te zarzuty to jakaś paranoja. To tak jakbym ja się denerwował, że Polsat Sport nie jest FTA, a ja przecież wydałem pieniądze na odbiornik satelitarny FTA, więc powinni mi go zaoferować :D . Czy jak wykupywałeś abonament w CP to wykupywałeś pakiet sportowy (czy jak to się tam nazywa), czy pakiet Polsat Sport News, w którym za 100zł masz jeden kanał - Polsat Sport News? Po to jest NTC, aby kanały były nadawane w NTC, a nie na satelicie, w dodatku za dodatkową opłatą. Nadawanie satelitarne i obecność w jakiejś platformie to dodatek, którego nikt nie powinien wymagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6

Jak nikt nie powinien wymagać obecności na satelicie jak CP sama tym się chwaliła, że w chwili startu kanał będzie dostępny dla abonentów, taką samą informacje podała n. Kanał jest na satelicie i jest zakodowany dla abonentów obu platform, wiec Polsat nie wywiązał się z obietnicy, a sam chwali się nowym kanałem na antenie Polsat News. Wiec o co chodzi >?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się dziwię czemu nie ma oficjalnego komunikatu od CP w sprawie tego kanału, kiedy ma się pojawić na platformach CP

 

Komunikaty o nowych kanałach pojawiają się zawsze wtedy, gdy jakieś inne kanały są zdejmowane z oferty. PSN po prostu czeka na swoją kolej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Nie wiem, który to kort, ale na Polsacie Sport News jest transmisja meczu Pań, a na Polsacie Sport Extra/HD mecz Panów.

 

W tej chwili tzn. o 16:12 powoli rozpoczyna się mecz z pierwszego kortu pomiędzy Volandrim i Berdychem na PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...