Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie akurat brakuje takiego kanału. Najnowsze newsy, reportaże, wywiady. Taki TVN24 czy Polsat News ale o tematyce sportowej.

 

Wypisz,wymaluj Orange Sport Info :brawo:

Niestety nie. Widać że nigdy nie widziałeś takiego SkySportsNews czy ESPNews. OSI to niestety tylko namiastka takiego kanału. Chociaż na pewno o wiele lepiej to wygląda w OSI niż np. w nSport, gdzie już nawet serwisów informacyjnych jako takich nie ma, tylko skrót wiadomości co godzinę. Liczyłem że PSN będzie właśnie takim polskim SkySportsNews, bez transmisji, same newsy, reportaże, wywiady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oceniam ten kanał wyżej niż kanały sportowe C+.Szybko reagują na na wiadomości no i ta siatkówka.W DVB-T to jest niezły kanał.Oczywiście te powtórki obniżają ocenę.Ale widać tam ducha sportowego.Chyba to zasługa całej redakcji sportowej Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@jarek999

Pisałem do Polsatu w sprawie Fleszy przerywających transmisje to odpowiedzieli mi, że to stała pozycja PSN. Miałem dokładnie to samo doświadczenie co Ty. Rozumiem gdy dają retransmisje to niech ją już przerywają Fleszem, ale przerywanie transmisji Fleszem jest dla mnie totalnym idiotyzmem. Wielki mi kanał informacyjny zrobili dając pasek i Flesza przerywającego transmisje w idiotyczny sposób. No, po prostu [beep]izm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie powinni zrobic w czasie pełnych godzin że dzielą obraz na 2 i dają dwa języki do wyboru i kto chce posłuchac wiadomości bierze pocje językową przerywaną wiadomościami a kto nie bierze opcje językową z transmisją sportową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nie komplikujmy tego. Jak raz na jakiś czas nadadzą później serwis informacyjny ze względu na transmisję to się nikt nie obrazi. W sporcie chyba nie ma takich naglących informacji, które nie mogłyby poczekać 5-10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dzieki za info .Mial byc ogolnie dostepny dla wszystkich.?Tak zapowiadali a teraz sie wycofuja na raka.Ogolny balagan i zanik obyczaju.

Co Ty się tak uczepiłeś tego Polsat Sport News? Najpierw zadałeś około dziesięciu pytań, kiedy będzie w Cyfrze+, a teraz wyskakujesz, że miał być FTA.

Nikt nigdy nie mówił/pisał, że będzie FTA. Mówione, pisane było, że trafi do NTC i tak też się stało. W zasięgu MUX2 czyli multipleksu, w którym dostępny jest Polsat Sport News jest około 80% ludności Polski. Jeśli nie masz pecha i nie jesteś, w tych 20% to wystarczy, że kupisz sobie tuner czy telewizor jeśli nie masz i możesz odbierać za darmo Polsat Sport News. I to wszystko!

Jak na razie ten kanał nie jest szałowy, ale co jakiś czas można trafić na jakąś ciekawą transmisję. Ostatnio był to golf czyli British Open, a już jutro będzie to mityng Diamentowej Ligi w Monako.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej niektóre mitingi Diamentowej Ligi na żywo pokazują, to jest duży plus dla tego kanału, poza tym jest to kanał o profilu informacyjno-sportowym, więc od biedy można wybaczyć mają ilość transmisji na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o to, że jest niewiele transmisji na żywo, ale o to że jak sam zauważyłeś jest to kanał informacyjny, a jedynymi oznakami o tym profilu stacji jest obrzydliwy pasek i nudny flesz. Brakuje jakichś ciekawych magazynów, wywiadów i innych programów na żywo. Jak narazie na tle OSI wypadają bardzo kiepsko, choć zasięg mają od nich większy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No niestety w Polsacie wymyślili, że jeśli dadzą pasek informacyjny i Flesz Sport na sztywno, który przerywa transmisje to będą mieli już kanał informacyjny. Niestety pomylili się, ale tak naprawdę to przecież wiadomo, że utworzyli ten kanał po to, aby zapchać NTC. Ze strony Pana Kmity były huczne zapowiedzi, że jakie oni kanał zrobią, że ekipa dziennikarzy będzie zupełnie inna niż ta znana ze sportowych anten Polsatu. A co widzimy? A no nic!

Wczoraj był mecz Śląska w ramach eliminacji Ligi Europejskiej. Po meczach zawsze są konferencje prasowe czy wczoraj po meczu Śląska taką uświadczyliśmy? Oczywiście, że nie, no bo i po co? A na miejscu mieli Borka, Feddka. Jeden i drugi pewnie byli na tej konferencji. Jak było widać kamerę też mieli, więc mogli konferencję transmitować. Odkąd Polsat Sport News nadaje było już wiele ciekawych konferencji, chociażby na temat Stadionu Narodowego, a kamery Polsatu tam było, ale za to konferencji na antenie PSN już nie. Nie mówię, że konferencje są najważniejsze, ale mieli by czym zapełnić ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy trochę, wakacje są. Mnie martwi, że jesienią mogą wystartować z kanałem informacyjnym o sporcie pełną parą i nie będzie żadnych transmisji z wydarzeń sportowych, a jedynie informacje i magazyny.

I takiego właśnie kanału oczekuję, o czym pisałem już niejednokrotnie. Moim zdaniem takiego kanału stricte informacyjnego dotyczącego sportu cały czas brakuje i trzeba sie posiłkować serwisami internetowymi (m.in. livescore).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...