Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

polsatowi sport news bardzo jeszcze daleko do kanału orange sport info.Polsat sport news co godzine puszcza ciogle te same 5 minutowe informacje a orange sport ma swoich własnych prowadzących i ciekawych zaproszonych gościu do studia którzy się dużo znają o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wg. mnie Polsat Sport News jest i tak lepszy ,niż go sobie wyobrażałem .... Jeszcze sie rozkręci, a za rok /2012/ zacznie wg.mnie zależeć właścicielom stacji na pasmach NTC ... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia dzisiejszego na antenie PSN transmitują MŚ w badmintonie i co spryciarze z Polsatu wyrabiają? Oczywiście przerywają relację na żywo Sport Fleszami. Normalnie ręce opadają. Co za dzia-dostwo. Plus, że chociaż pasków z wiadomościami nie puszczają.

Co najciekawsze po paru minutach mecz skończył się i rozpoczęła się dłuższa przerwa, w której nic się nie działo, a w której mogliby puścić Sport Flesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z raportu giełdowego grupy Polsat

 

"Uruchomienie nowego kanału telewizyjnego

W dniu 30 maja 2011 Telewizja Polsat uruchomiła nowy kanał tematyczny Polsat Sport News. Kanał będzie nadawał

wiadomości, najważniejsze wydarzenia i komentarze sportowe oraz będzie transmitował wydarzenia sportowe na żywo.

Otrzymaliśmy licencję na nadawanie Polsat Sport News za pośrednictwem satelity (jako kanał FTA) i naziemnej telewizji cyfrowej

do sierpnia 2020 roku."

 

http://slimak.onet.pl/_m/nb/biznes/2011 ... ort_pl.pdf

 

Jak to jest z tymi licencjami, czy mając licencje na nadawanie kanału FTA można go kodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...