Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh na pewno tego kanału na satelicie FTA nie będzie. Przypomnijcie sobie jakie cyrki były z Polsat HD, n z CP się kłóciła, a Polsat załatwił sobie test w DVB-T i problem z głowy.

Teraz będzie to samo, Polsat powie przecież jest FTA, tylko, że w DVB-T. No i co im zrobicie, zmusicie ich do FTA na satelicie? Raczej nie.

No najwyżej zabiorą im koncesję na satelicie, ale w DVB-T pozostanie. Zresztą mi nie zależy, nie interesuje się sportem, u mnie w tunerze (DVB-T) jest zapisany na przedostatnim miejscu listy kanałów, zaraz przed PULS 2. Jak dla mnie jedyną zaletą tego kanału jest to, że dzięki niemu przekonałem ojca do zakupu tunera DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Obecnie Polsat Sport News jest dostępny nawet dla abonentów którzy mają rozwiązane umowy(Czyli FTA) Osobiście mam odbiór na Moim leciwym Echostarze DSB-616 na którym nie przedłużyłem umowy(FTA) U mojego znajomego jest tak samo(dekoder mini,także FTA)

 

Może mają problemy z kodowaniem? Albo jest tak zrobione żeby oglądało ten kanał więcej ludzi.Pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że Polsat Sport News zmieni swoje oblicze w 2013r. Bo pierwotnie start kanału był planowany właśnie na ten rok. Wtedy pojawią się pewnie regularne serwisy,programy publicystyczne itd. Na razie kanał nadaje magazyny i transmisje znane z innych anten,gdyby nie sport flesz to w ogóle nie uprawnione było by w nazwie słowo "news". Z pasków zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć. A transmisje Superligi piłki ręcznej czy Plusligi,a także Wimbledonu to dobtra informacja dla tych co nie mają CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News powinien się podciągać w górę czyli do poziomu Orange Sport INFO. Tymczasem stało się na odwròt- Orange obcieło koszty i podobnie jak PSN powtórki przerywa informacjami.Do tego zmniejszają pasek informacyjny,który powinien być nie do ruszenia bo to kanał informacyjny.A pasek na PSN to tragedia.Kto czyta dwa na raz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te paski są wg mnie zbędne. Mało kto je czyta. Tylko zasłaniają dolną część ekranu.

Sentence sam stwierdziłeś,że nie interesujesz się sportem,więc nie jest dziwne,że nie czytasz pasków. Ale na jakiej podstawie stwierdzasz,że mało kto je czyta?? Ja przede wszystkim je czytam. Co do dwóch pasków to sorek21 da się je czytać równocześnie bo sam tak robię,chociaż moim zdaniem wystarczyłby jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence też jestem fanem sportu:) Co do tego,że w kanale informacyjnym nie powinno być żadnych transmisji,to ani Orange sport info ani nsport,który był nastawiony właśnie na informację i publicystykę transmitowali sport na żywo. Mówię,ten kanał jest uruchomiony ot tak,bez przygotowania.Podejrzewam,że będzie ewoluował i zmieni swoją formułę gdy będzie naziemna telewizja cyfrowa w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski niech sobie są — w końcu jak "News" to "News". Tylko dlaczego podają na nich wiadomości z wczoraj?

Na takich paskach powinny lecieć informacje jak najnowsze, co najwyżej sprzed kilku godzin. A najlepiej jakby podawali wyniki "na żywo" z tego co się aktualnie w sporcie dzieje. Od dawna robi tak m.in. turecki NTV Spor (choć nie ma w nazwie "News").

NTVsporWro1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego,że w kanale informacyjnym nie powinno być żadnych transmisji,to ani Orange sport info ani nsport,który był nastawiony właśnie na informację i publicystykę transmitowali sport na żywo.

Bo to też były takie cudaki. Zobacz sobie np. na SkySportsNews albo ESPNews. Żadnych transmisji, tylko newsy, magazyny, publicystyka itp.

 

Paski niech sobie są — w końcu jak "News" to "News". Tylko dlaczego podają na nich wiadomości z wczoraj?

To też prawda. Przoduje w takich nieaktualnych informacjach zwłaszcza nSport, gdzie na pasku potrafią podać zapowiedź meczu, który już się parę godzin temu skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak 2 paski informacyjne mają sens. Na pierwszym są informacje związane z polskim sportem, natomiast na drugim pozostałe. Co do transmisji, to kanały konkurencji głownie dzięki temu się utrzymują. W przypadku PSN ważne jest, aby z nimi nie przesadzać, bo w ten sposób osłabiają swoje pozostałe kanały sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...