Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziwna sytuacja,

ja mam dekoder ze starą umową na stary cp z przed 2 lat podpisana - Polsat sport news nie dziala

znajomy ma CP od 2 mies i jemu działa

 

to w jakim w koncu pakiecie jest , będzie PSN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Bardzo dziwna sytuacja,

ja mam dekoder ze starą umową na stary cp z przed 2 lat podpisana - Polsat sport news nie dziala

znajomy ma CP od 2 mies i jemu działa

 

to w jakim w koncu pakiecie jest , będzie PSN?

 

tylko dla tych, którzy mają Nowy Cyfrowy Polsat i pakiet Sport HD. Dla tych którzy podpisali umowy przez nową ofertą NCP nie jest udostępniany.

 

pavl6, dokładnie :) . Start kanału nastąpił, z tym że jest dostępny tylko w pakiecie Sport HD. Ale niektórzy niestety zrozumieli inaczej, czyli jak będzie oficjalny start to technicy w CP udostępnią go wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

kanał badziewie, najpierw wszyscy go chcą mieć a potem tak naprawdę nikt nie ogląda, gadanina p. Kmitowego, niech se w cztery litery włoży ten kanał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak to nikt go nie ogląda? Np. ja go oglądam i wielu innych. Na razie kanał nie powala. Trzeba trochę poczekać i zobaczyć czy rozwijają się, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy oprócz ramówki która sama w sobie już jest kpiną będziemy mieć jeszcze problemy z odbiorem i złą numeracją co sprawi że kanał okaże się niewypałem.
A co Ty chciałeś od kanału który jest w DVB-T ?? .

Chciałem czegoś w rodzaju Orange Sport Info czyli dużej ilości informacji sportowych (przekraczających 5 minut) połączonej z publicystyką sportową i osobnymi od innych anten programami o sporcie. Takie Polsat News w wersji sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja tez go nie ogladam bo w C+ go niema.

A kto powiedział, że od dzisiaj będzie w Cyfrze+? To tak jakbym ja narzekał, że nie oglądam Canal+, bo nie mam go w Cyfrowym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
kanał badziewie, najpierw wszyscy go chcą mieć a potem tak naprawdę nikt nie ogląda, gadanina p. Kmitowego, niech se w cztery litery włoży ten kanał..

Najlpiej to tak określić kanał badziewie i już. Według mnie ramówka PSN jest całkiem niezła jak na darmowy kanał chyba jedyny teraz z rodziny Polsatu oprócz Polsatu i testowo Polsatu HD w Warszawie. W TV6 to się dopiero cuda dzieją :lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ten "Polsat Sport News" chętnie zobaczył i ocenił, ale niestety mam tylko "zwykły" pakiet "familijny" i nie jest mi to dane...

 

Powtarzam, że według mnie to KPINA NA CAŁEGO, że wszyscy abonenci "CP" nie mają do niego dostępu od chwili startu (albo, żeby wyszedł oficjalny komunikat w jakich pakietach jest dostępny), a kanał przecież wystartował (jest "news" na "Satkurierze" i program w teletekście "Polsatu" na stronie 220) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie.

* Polsat Sport News to kanał tworzony jak najmniejszym kosztem.

* Powtórki z innych anten sportowych Polsatu,można powiedzieć taka wersja demo mająca zachęcić do reszty ich stacji sportowych

* Relacje live z mało interesujących dyscyplin typu piłka ręczna

* Nawet im się nie chciało zrobić studia z prezenterem do serwisów informacyjnych tylko walą gotowe newsy,które robione są dla Polsat News czy głównego wydania sportu na Polsacie bo tak jest taniej

* Nie będzie tam raczej nic nowego,czego nie dawaliby na innych swoich stacjach sportowych

* Cała zapowiadana publicystyka to też będą powtórki -np Cafe Futbol czy Wywiady Romana Kołtonia

* Pasek info do bani,przecież nikt nie będzie czytał dwóch na raz

 

Najśmieszniejsze jest to, że kupili prawa do Ekstraklasy i mając jeden mecz tygodniowo zastanawiają się nad uruchomieniem kanału klubowego Śląska Wrocław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

dziwny twór jak najmniejszym kosztem, zgadza się, będą na nim reklamować zawody pokazywane na PS, PSE i PF i namawiać do podpisywania ofert (ekstra warunki dla zmieniających platformy), nie zdziwię się jak niedługo Cyfra i n wyrzucą ten kanał z oferty, kanał badziewie że hej wprowadzony podstępem do innych platform niczym koń trojański... Kmita jeszcze niech stworzy Polsat Ekstraklasa, Polsat Śląsk Wrocław i może Polsat Volleyball i będzie Siedmiu Wspaniałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie.

* Polsat Sport News to kanał tworzony jak najmniejszym kosztem.

* Powtórki z innych anten sportowych Polsatu,można powiedzieć taka wersja demo mająca zachęcić do reszty ich stacji sportowych

* Relacje live z mało interesujących dyscyplin typu piłka ręczna

* Nawet im się nie chciało zrobić studia z prezenterem do serwisów informacyjnych tylko walą gotowe newsy,które robione są dla Polsat News czy głównego wydania sportu na Polsacie bo tak jest taniej

* Nie będzie tam raczej nic nowego,czego nie dawaliby na innych swoich stacjach sportowych

* Cała zapowiadana publicystyka to też będą powtórki -np Cafe Futbol czy Wywiady Romana Kołtonia

* Pasek info do bani,przecież nikt nie będzie czytał dwóch na raz

 

Najśmieszniejsze jest to, że kupili prawa do Ekstraklasy i mając jeden mecz tygodniowo zastanawiają się nad uruchomieniem kanału klubowego Śląska Wrocław.

 

 

 

nie mają jeden meczz tyg, tylko 5 i mecz śląska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...