Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
@R Mad Kanały sportowe Polsatu podczas audycji 16:9 posiadają logo na środku ekranu.

 

Czy tak na środku to bym nie powiedział ale Polsat Sport News ma logo umiejscowione bliżej środka ekranu niż inne kanały sportowe Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo jest w tym samym miejscy, tylko że jest szersze przez napis news i dlatego wszystkim się wydaje że jest bliżej środka. Ale to i tak bez znaczenie, bo logo jest najmniej ważne, ważne żeby materiał był... Ciekawe czy przeniosą mecze Polaków w LŚ właśnie do PSN, mam nadzieję, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie zawiedzony ramówką Polsat Sport News a właściwie bym to nazwał Polsat Sport Bis :(

W ofercie Polsat Sport News powinien być według mnie :

- poranny program live od 7 do 10 w którym były by omówienia nadchodzących i tych byłych wydarzeń sportowy

- popołudniowy blok live od 16 do 18 z sportem z przymrużeniem oka ;)

- wieczorny program live od 20 do 23 - podsumowujący i omawiający wydarzenia sportowe mijającego dnia a o 23 byłoby ostatnie podsumowujące wydanie serwisu sportowego

- codzienny program o ekstraklasie o 18 na wzór tego z OSI

- weekendowy program live od 10 do 12

- program na temat Euro 2012 w sobotę o 12

- program z udziałem widzów live od 22 do 23 (coś jak "Nocny Hyde Park" z OSI ale i "Bez ciśnień" z nSport)

- program publicystyczny będący rozmową prowadzącego z jakimś sportowcem lub działaczem w sobotę o 17:30

- program publicystyczny w wersji na luzie (coś jak Fakt Raport na OSI) w piątek o 23

- program w stylu "Dnia z Mistrzem" w sobotę oraz program publicystyczny w stylu "Piękna i Bestia" w weekend oraz program w stylu "Teraz kibice mówią"

- program o tajnikach dyscyplin sportowych (coś jak "Mój pierwszy raz" na OSI)

- program o tym jaką w rolę w życiu zaproszonych gości odgrywa sport (coś jak Mój sport, moje życie z nSport)

- analiza europejskich meczów piłkarskich (coś jak Zagraj to jeszcze raz z nSport)

- analiza polskich meczów w Ekstraklasie i niższych ligach oraz reprezentacji

- sportowe podsumowanie tygodnia

- sportowe podsumowanie weekendu (nie tylko w Ekstraklasie)

- program o kontrowersyjnych decyzjach sędziów (coś jak "Gwiżdżę na to" z nSport)

- Stały blok z reportażami

- program "Extra" z najlepszymi sportowymi momentami

Powinno też być trochę więcej "Clipu" a wydania serwisów powinny mieć swoje 10,15,20,30 i 45 minutowe wersje. Taki Polsat Sport News z dołożonymi jeszcze pomysłami Polsatu (jak np: magazyn motoryzacyjny (coś takiego jak emitowane "Motowiadomości") czy program o Formule 1) chętnie bym oglądał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem pewny że będą programy live ale nie teraz, oni dopiero co zaczynają... myślę że jakieś przed startem ekstraklasy będą takowe programy live... narazie muszą jakoś wystartować z mniejszym kalibrem ale potem będzie tylko lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka programowa na 1-wszy tydz. jest wg. mnie dobra ... Przed pół rokiem zapowiedzi wyglądały dużo , dużo gorzej ... Jak na początek jestem zadowolony ... Niektórzy mają wysokie oczekiwania , a to przecież kanał FTA , o czym należy też pamiętać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chciałbym żeby był FTA,ale obawiam się że nawet nie wszystkim abonentom CP będzie udostępniony.Wiadomo że pracuje tam wielu speców którzy chcą tylko kosić kasę od klienta.Może być tak że zarówno TV6 jak i właśnie Polsat Sport News zawita do pakietu Mini HD za 14.90. a nie do mini sd za 9.90. :/ W ten właśnie sposób zachęcą do preferowanego pakietu Mini HD,a abonenci tańszego będą powoli migrować gdyż zdadzą sobie sprawę że warto te kanały mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...