Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z tego co wiem ma być taki wymóg, aby kanały nadające naziemnie były w ofercie wszystkich operatorów i to w najniższych pakietach. PSN się do tego grona łapie.

 

To wiesz źle. O ile ustawa o wdrażaniu naziemnej telewizji cyfrowej wejdzie w życie w obecnej formie (aktualnie ustawa "znajduje" się w sejmie - odbyło się już I czytanie) to wszyscy operatorzy będą musieli oferować kanały, które nadają naziemnie w sposób analogowy w dniu wejście ustawy w życie. Tak więc będą to kanały: TVP1, TVP2, TVP Info, Polsat, TVN, TV4 i TV Puls. Pozostałych kanałów (jak np. TV6, Polsat Sport News, TVN 7) operatorzy nie będą musieli wprowadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, mój błąd. Przepraszam, że trochę namieszałem. Ale w sumie, to chyba nie będą kanału nadawanego naziemnie, darmowo dawać w wysokich pakietach. Raczej będą to najniższe. A czy będzie we wszystkich platformach? Teoretycznie nie musi, ale byłoby dziwne, żeby kanał naziemny, darmowy nie był w jakiejś platformie. I jak się zareklamuje ta platforma? W podstawowej ofercie nie mamy nawet wszystkich kanałów naziemnych. Jednak w Polsce to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Żaden problem. Jakoś w n-ce Polsatu nie ma i nie zanosi się, żeby był. Nie tak dawno było tez z Cyfrą+.

 

Co do PSN - ciekaw jestem, czy będą prezentować mecze na żywo. Podejrzewam, że jeśli tak, to głównie byłyby to spotkania PlusLigi i Superligi piłkarzy/piłkarek ręcznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że na Polsacie Sport News będą same powtórki i serwisy informacyjne. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby wszystkie transmisje z Polsatu trafiły do Polsatu Sport. Chcesz pooglądać sport to kup sobie Cyfrowy Polsat. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jakim sensie piszesz "Chcesz pooglądać sport to kup sobie CP"? Rozumiem, że chodzi Ci o transmisje na głownym Polsacie takie jak LM, F1, LŚ, ME i MŚ w siatkówce i ręcznej i żeby zostały one przeniesione do Polsatu Sport? Bo to ostatnie zdanie brzmi troche tak jakby na pozostałych platformach nie było sportu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jakim sensie piszesz "Chcesz pooglądać sport to kup sobie CP"? Rozumiem, że chodzi Ci o transmisje na głownym Polsacie takie jak LM, F1, LŚ, ME i MŚ w siatkówce i ręcznej i żeby zostały one przeniesione do Polsatu Sport? Bo to ostatnie zdanie brzmi troche tak jakby na pozostałych platformach nie było sportu ...

Dobrze mnie zrozumiałeś, a za niejasność z mojej strony przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego ma wystartować wcześniej?

 

Przepraszam, byka strzeliłem. :oops: Jakoś zasugerowałem się datą 6 maja jako tą kiedy do n mają dołączyć kanały CP. Nie zauważyłem, że przy PSN jest wzmianka o tym, że zostanie on dołączony po rozpoczęciu regularnej emisji a nie wiadomo kiedy się to stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, ale według mnie nastąpi to dopiero po wyłączeniu analogu albo w początkowej fazie to, co będzie transmitowane na Polsacie będzie także transmitowane na Polsacie Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peter Parker też pomyśl zanim coś napiszesz:) To Polsat i PSN miałby pokazywać ten sam mecz, tak? Dla wyboru? :lol: Ciekawe jaką stację by wybrała większość widzów, decydując się na oglądanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
@Peter Parker też pomyśl zanim coś napiszesz:) To Polsat i PSN miałby pokazywać ten sam mecz, tak? Dla wyboru? :lol: Ciekawe jaką stację by wybrała większość widzów, decydując się na oglądanie.

Panie Mikołaju, przeczytaj pan dokładnie zanim pan coś napiszesz. Gdzie ja wspomniałem o jednoczesnym pokazywaniu tego samego meczu? :crazy: Mi chodziło o przeniesieniu LM z Polsatu do PSN. Teoretycznie coś takiego mogłoby być możliwe, bo PSN będzie dostępny naziemnie FTA. Zresztą - prawdopodobnie dostępność (wyłączając kabel) będzie podobna, jak Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy.. chyba chodzi Panie Piotrze (nie wiem, od kiedy jesteśmy na Pan), o następne sezony, ale nie wiadomo, czy Polsat wygra przetarg na jakikolwiek pakiet, bo są też inne stacje. Tak to zwracam honor, tylko nie zalecam wróżenia z fusów.

PS. Idąc Pańskim tokiem rozumowania to Tele 5 też ma wysoką oglądalność, wyłączając pozostałe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież @Peter Parker nic nie pisał o oglądalności.

Natomiast to ja pisałem, o tym, że te same transmisje mogą być na Polsacie oraz na Polsacie Sport News dopóki nie zostanie wyłączony analog. Chore, ale dopóki Polsat i Polsat Sport News nie będą mieli takiego samego zasięgu naziemnego to bardzo możliwe. Byłaby to taka faza przejściowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...