Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Peter Parker też pomyśl zanim coś napiszesz:) To Polsat i PSN miałby pokazywać ten sam mecz, tak? Dla wyboru? :lol: Ciekawe jaką stację by wybrała większość widzów, decydując się na oglądanie.

TVP zawsze tak robi, jak daje mecze na otwartym kanale (TVP 1/TVP 2, TVP HD, TVP Sport), na każdym z tych kanałów jest ta sama transmisja. O ile TVP HD to wiadomo, bo możliwość obejrzenia w HD, to po co to dawać w TVP Sport, skoro Ci, którzy mają dostęp do TVP Sport mają dostęp do TVP 1/2, a Ci co mają dostęp do jedynki i dwójki nie mogą obejrzeć TVP Sport (jak mają naziemną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że będzie tak jak z orange sport info. Większość meczy jest na orange sport ale te, które się nie mieszczą są puszczane na osi. Z psn. może być tak samo, bo czasami na ps., pse. i na pf. są transmisje na żywo a potem pokazują jeszcze retransmisje bo im brakowało wcześniej kanałów by pokazać wszystko na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Te belki nie są podobne tylko identyczne, co jak dla mnie jest na minus. Mogli troszkę bardziej się wysilić. Miejmy nadzieję, że wymyślą coś nowego. Ale plus za dwie belki. Jedną z wynikami, a drugą z informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zauważ, że to są testy. I jak na razie do tego typu rzeczy nie ma co się czepiać. Zresztą o belki też, ale znając Polsat to one już pewnie zostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież do tego kanału dostęp ma tylko "garstka" ludzi, więc nie wiem o co Ci chodzi :)

 

Równie dobrze mogli by na belce wpisać "AAABBBCCCDDDEEE...." i tak dalej. Po prostu tak napisali dla testu, tak samo mogą tam napisać jakieś wymyślone drużyny (np. "Polsat" - "N" - 4:1 :E).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...