Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciekaw jestem tylko czy ten kanał bedzie fta czy tylko w CP jesli w CP to mija sie z celem tworzenie takiego kanału.

Też się nad tym zastanawiam..i obym się nie mylił ale wydaje mi sie że może być FTA.A dlaczego? Nasza dyskusja prowadzona jest w dziale "Polskie kanaly FTA"-to po pierwsze,a po drugie program testowy jest nadawany na kanale 146,tuż obok TV Polonia,TV Kultura,TV Puls a więc kanałów niekodowanych.Gdyby chcieli go kodować to byłby kanał na liscie np.11 tu gdzie zaczynają się sportowe Polsaty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo: To jest dział "Polskie kanały FTA/CI ;

Po drugie primo: To jest dopiero test, więc dlatego jest tak daleko;

Po trzecie primo: Te dwa "argumenty", dzięki którym, według Ciebie PSN może być niekodowany, na pewno nie będą miały na to żadnego wpływu. Otóż, jeżeli kanał wystartuje, to jestem pewien, że zostanie przesunięty wyżej. Widział ktoś kanał Polsatu daleko gdzieś w liście ? Ja nie, i na to się nie zanosi. Chciałbym, żeby było FTA, ale wg mnie tak nie będzie, ale mam jedną radę: poczekamy - zobaczymy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 ten dział się nazywa "Polskie kanały FTA/CI", po 2 ten kanał jest w ramach testów tam umieszczony (jak wystartuje będzie na początku), a po 3 ten kanał będzie kodowany. FTA to będziesz go miał, jak wystartuje w NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze wasze argumenty są logiczne,ale załóżmy że polsatowi mocno będzie zależeć na promowaniu swoich kanałow sportowych(płatnych) to mogą zrobić FTA. Załóżmy też że wygrywają przetarg na ekstraklasę(sztama z cyfrą) to taki kanał jak PSN jako niekodowany miałby sens. Już widzę oczami wyobraźni jak Kołtoń i Iwanow na okrągło pieją z zachwytu jaki to dobry klub Śląsk Wrocław jaki dobrze zorganizowany itp.A to ulubiony klub pana prezesa.I jeszcze jedno: na Hot Birdzie jest kanał sportowy FTA nazywa się Abu Dabi czy jakoś tam..a przy panu Zygmuncie Solorz- Żak to ci arabowie to mały pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie droga będzie lekko odmienna.

DVB-T FTA i do tego normalne kodowanie na satelicie.

Taki kanał jak PS News będzie za kilka miesięcy idealny w pogodzeniu ramówki Polsatu z wydarzeniami sportowymi.

Powiedzmy ze leci jakaś siatkówka i chcą puścić na szerokie grono, to zamiast w głównym Polsacie puszczają w Posat Sport News, a na głównym Polsacie lecą ich ważniejsze seriale. Jak w lipcu DVB-T będzie mialo zasięg krajowy, to dzięki temu Polsat sprytnie przetransferuje pule spotkań sportowych, które muszą puścić FTA, ze względu na licencje do Polsatu Sport News. Wtedy Polsat będzie kryty bo zasięg krajowy PSN, wersja niekodowana, a ze im sie biznesowo jakieś słabsze spotkanie np siatkowki nie opłacało sie puszczać na głównym Polsacie to już ich sprawa. A oglądalność bedą mieli, Polsatowych seriali... sport przy okazji.

 

Na satelicie będzie pewnie kodowane, dostep standardowo CP, oraz cyfra no i moze jakas niespodzianka w przyszłosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak będzie ramówka tego PSN.

Na szybko co na pewno bedzie, ponieważ wydaje sie logiczne:

-wiadomości sportowe: określone godziny, Jakiś sport flesz, 2-3 minuty newsów, bardzo często w ramówce, główne wydanie SPORT Wydarzeń

- gadające głowy o sporcie duzo i czesto. o wszystkim, wiele dyscyplin, różne tematy.

-wywiady ze sportowcami, programy poświęcone drodze sportowej zawodników, jak sie rozwijali gdzie grali, biegali skakali jezdzili

- powtórki powtorek z Polsatu Sport

- powtorki tych powtorek z powtórek z Polsatu Sport

- wydarzenia archiwalne

-Namawianie jaki to Polsat Sport super, ze super ekskluzywne wydazenia sportowe tylko na platformie CP

 

Co dalej nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyfiką każdego kanału newsowego jest to, że zanim wystartują to i tak pracują, jakby już byli na antenie. Próby kamerowe, grafika itd. Tak było w przypadku TVN24, Polsat News, Orange sport info, więc na 100% jest tak w przypadku Polsat Sport News.

Orange sport info przed startem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że Polsat Sport News będzie reklamą pozostałych kanałów sportowych Polsatu - w porządku.Ale Orange Sport Info wcale nie jest lepsze pod tym względem.Fajnie byłoby jakby dali w tym kanale taki sam układ graficzny jak w Polsat News tylko inne kolory belek itp Mogliby też pomyśleć żeby ich serwisy informacyjne nie nakładały się na sport raporty. Wyobrażam sobie to tak - news, przegląd prasy sportowej, rozmowa z gościem,bramki z muzyką bez komentarza, sportowe wpadki,dużo konferencji prasowych na żywo,mógłby być taki magazyn o ekstraklasie dla tych którzy nie mogą oglądać meczów live-siedzą gadają jak ktoś strzeli gola łączą się ze stadionem i relacja.Mogliby dać też jeden czy dwa mecze Ligi Europejskiej live.Spokojnie mógłby powstać ten kanał na bazie Polsatu Futbol i przejąć jego mecze live

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o taki program w stylu Rai Due w niedzielę o 15.Siedzą gadają,pada gol jest euforia w studiu.Wyświetla się wynik i strzelec bramki.Takiego programu brakuje mi w naszych stacjach.Zazdroszczę Włochom że u nich piłką się żyje i ten program to w pełni ukazuje.Tak samo sportowe wieczory w sobotę i niedzielę-goście w studio czekający na skrót meczu dnia a potem analizy.Nasze stacje powinny brać przykład z Rai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...