Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie wiadomo :| Nikt nie wie kiedy oficjalnie wystartują z przekazem i udostępnią PSN w CP, a to 15 listopada, to tylko nieoficjalna data, bo kiedyś pojawiały się takie informacje, że tego dnia mogą ruszyć - choć ja sam słyszałem też o dacie 15 grudnia, ale to też nieoficjalnie i proszę nie traktować tego za pewne info :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Od kilku dni mam dostęp do tego kanału.To jest jakaś kpina ze strony Polsatu.Dodanie dwóch wyrazów do loga Polsat Sport i cały dzień puszczanie tam powtórek-to cały pomysł na stworzenie nowego kanału.Ma to być stacja publicystyczno informacyjna a nie ma żadnych serwisów informacyjnych,żadnych pasków i belek z informacjami.Jak oni się nie wstydzą pomysłu włączenia tego niby kanału do NTC.Powinni tam dać gotowy dopracowany produkt ,wymagający powiększenia zasięgu czyli Polsat News. Mają dobry kanał,ostatnio tną koszty i mają taką szansę żeby mu pomóc i nie chcą jej wykorzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Sorek21

Należy najpierw troszeczkę pomyśleć, a potem krytykować. Kanału jeszcze nie ma, więc belek też nie ma. Gdy kanał wystartuje to jeden z wyrazów usuną i wtedy będziesz mógł krytykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...