Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek, 30 maja o godzinie 7:00 wystartuje Polsat Sport News. Stacja będzie dostępna za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej (w ramach 2. multipleksu) oraz na platformach satelitarnych.

 

Najważniejszym elementem ramówki będzie 5 minutowy serwis informacyjny "Sport Flash" nadawany zawsze o pełnej godzinie między 7.00 a 23.00. Na żywo i premierowo serwis będzie emitowany w godzinach 7.00-12.00, 15.00-17.00 oraz 20.00-23.00. Około 23.00 na antenie Polsatu Sport News pojawi się również 15 minutowe „Sportowe podsumowanie dnia” pokazywane równolegle na antenie Polsatu News. Najważniejsze informacje sportowe nadawane będą również na bieżąco na pasku w dole ekranu.

 

- Bogate serwisy sportowe będą bardzo istotnym elementem programu. Mamy prawa do pokazywania niemal wszystkich najważniejszych rozgrywek ligowych w Polsce. Będziemy pokazywali bramki z Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej, eliminacji Mistrzostw Świata i Europy w piłce nożnej, i oczywiście od jesieni bramki z polskiej Ekstraklasy - mówi Marian Kmita dyrektor sportu w Telewizji Polsat i szef kanału.

 

Drugim istotnym elementem programu Polsatu Sport News będą relacje na żywo. Kanał szerzej pokaże szczególnie te dyscypliny, które są prezentowane rzadziej w innych kanałach sportowych grupy Polsat

 

 

Polsat Sport News pokaże również na żywo turnieje: tenisowy Wimbledon oraz golfowy - British Open, a w czerwcu turnieje w siatkówce plażowej i Mistrzostwa Świata we Włoszech. We wszystkich przypadkach Polsat Sport News, obok Polsatu Sport Extra będzie główną anteną relacjonującą te wydarzenia. Jesienią na antenie kanału pojawią się mecze siatkarskiej PlusLigi (piątek, niedziela i poniedziałek), oraz pasmo spotkań Superligi piłkarzy ręcznych (sobota, niedziela).

 

Antenę Polsatu Sport News wypełni publicystyka. Kanał będzie pokazywał znane już z innych sportowych kanałów grupy: „Cafe Futbol”, „Kulisy sportu”, „Atletów”, „Futbol Mundial”, „Magazyn Golfowy”, „Magazyn piłki ręcznej”, czy magazyny FIS - narciarski, freestyle'owy oraz snowbordowy. Jesienią na antenie kanału zadebiutuje nowy magazyn siatkarski.

 

Program Polsatu Sport News będzie tworzył zespół doświadczonych dziennikarzy: Karolina Szostak, Piotr Kuczkowski, Paweł Sikora, Bożydar Iwanow, Jerzy Mielewski, Mateusz Borek i Włodzimierz Zientarski.

 

źródło : tvsportowe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie musisz mieć DVB-T lub dekoder HD Cyfrowego Polsatu - tam znajdziesz go na 170 pozycji.

Mam nadzieje że od 7 do 12 , od 15 do 17 oraz od 20:00 do 23:00 na antenie zobaczymy programy realizowane ze studia kanału tak jak to czyni Orange Sport Info mam tu na myśli blok poranny,blok wieczorny, magazyn Ekstraklasy czy program na zasadzie "Nocnego Hyde Parku" w wspomnianej konkurencyjnej stacji. Chciałbym też zobaczyć serwisy dłuższe niż 5 minut i programy własne m.in publicystyczne ale także te na luzie nie będące emitowane w innych Polsatach Sport.

Pozostaje tylko jedna rzecz - gdzie Polsat Sport News (jak i startująca tego samego dnia Szóstka) zostanie rozmieszczony na liście NIT Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Ja mam pytanie bo w sprawach dekoderów nie jestem zbytnio kumaty :). Co to znaczy że trzeba mieć DVB-T lub Hd. Hd wiem, że nie mam, ale gdzie ja mam napisany rodzaj dekodera?? I jesli mam innym dekoder to nie będę miał tego kanału chodzi o PSN? Z góry dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD, to masz wtedy, jak odbierasz kanały np. Polsat HD czy TVN HD. Sprawdź w instrukcji jaki masz dekoder.

A DVB-T, to cyfrowa telewizja naziemna, która pomału się rozkręca, aby ją odbierać musisz mieć specjalny dekoder i antenę naziemną.

 

Co do PSN, to bardzo fajnie się zapowiada. Lubię magazyny Polsatu, a tu jeszcze będą dodatkowo transmisje dawać. Czekam na dodanie do n ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Ja mam pytanie bo w sprawach dekoderów nie jestem zbytnio kumaty :). Co to znaczy że trzeba mieć DVB-T lub Hd. Hd wiem, że nie mam, ale gdzie ja mam napisany rodzaj dekodera?? I jesli mam innym dekoder to nie będę miał tego kanału chodzi o PSN? Z góry dzieki za odpowiedz.

 

Poczekaj spokojnie do poniedzialku i na pewno bedziesz mial ten kanal. A czy masz dekoder HD? Zobacz czy odbierasz Polsat HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Na razie musisz mieć DVB-T lub dekoder HD Cyfrowego Polsatu - tam znajdziesz go na 170 pozycji.

Od kiedy to, żeby odbierać kanał z częstotliwości 12 284 H trzeba mieć tuner HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś Polsat Sport News został przesunięty na pozycje 8 a od wczoraj nie widzę przecięć obrazu ,natomiast na pozycji 6 do planszy kontrolnej pojawiła się identyfikacja Puls 2.Może jednak Puls 2 wystartuje wcześniej już w ten pon. razem z pozostałymi stacjami ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś Polsat Sport News został przesunięty na pozycje 8 a od wczoraj nie widzę przecięć obrazu ,natomiast na pozycji 6 do planszy kontrolnej pojawiła się identyfikacja Puls 2.Może jednak Puls 2 wystartuje wcześniej już w ten pon. razem z pozostałymi stacjami ? :)

 

Puls2 wystartuje, ale w najlepszym wypadku na wiosnę 2012 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...