Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Brak bezpiecznego obszaru (nie chodzi mi o przycięcie do 4:3). Zegar jest za blisko lewej krawędzi, zaś tekst na granatowym pasku jest za blisko dolnej krawędzi. Przez to większość telewizorów będzie ucinać części tych elementów.

2. Nie wiadomo o co chodzi na paskach. Czytać pierwszy, drugi? Jeden dotyczy Polski, drugi świata? Jak na moje, jeden powinien być od informacji, a drugi tylko od wyników i dat.

3. Pstrokate paski. Kiedyś narzekałem na grafikę OSI, ale chyba już oni mają ją lepszą.

4. Zachowanie na siłę safe-mode. Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie zawiedzony ramówką Polsat Sport News a właściwie bym to nazwał Polsat Sport Bis :(

Otóż to. Liczyłem że dostaniemy wreszcie prawdziwy kanał sportowy z newsami coś na wzór SkySportsNews czy ESPNews a dostajemy takie "nie_wiadomo_co". Polsat Sport Bis - bardzo dobra nazwa na ten twór. Bo z newsami to ten kanał jak widzę ma tyle wspólnego co OSI czy nSport, czyli niestety niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Marcin87, wydaję mi się, że on nadal będzie w pakiecie Sport HD, bo skoro do tej pory go nie ma w niższych pakietach to nie ma co na niego oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Na pewno będzie od najniższego pakietu bo jest w DVB-T tylko jeszcze uprawnień nie rozdali.

 

A gdzie jest napisane, że on będzie od pakietu Mini HD? To że kanał jest w DVB-T to od razu nie oznacza że będzie dostępny dla wszystkich.

 

W opisie mam wymienione pakiety i powinien śmigać ten kanał...chyba że dla starszych abonentów nie będzie dostępny ten kanał co byłoby jawną kpiną.

 

Dla starszych abonentów kanał nie jest udostępniony. Tylko w NCP w pakiecie Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ale kolega wyżej napisał że starszym abonentom nie jest udostępniany...nawet jakbym miał wszystkie pakiety.To dla mnie niezrozumiałe...nie obejrzę tego kanału bo nie jestem jeszcze w zasięgu MUX 2.

 

Tak, dostęp uzyskasz do niego tylko jak przejdziesz na Nowy CP i wykupisz pakiet Sport HD lub w MUX 2 NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...