Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.03.2020 o 15:57, DanielK napisał:

Dokładnie tak. Zapewne cała pojemność multipleksu w DVB-T2 będzie podzielona tak samo % pomiędzy obecnych nadawców, którzy będą mogli wykorzystać na swój sposób, czyli będą mogli nadawać od 2 do 4 kanałów TV.

1) 2 x HD

2) 1 x HD + 2 x SD

3) 4 x SD

Oczywiście to tylko takie moje gdybanie ;-)

 

Trochę odkupuję, ale niechcący przeczytałem post. Miejmy nadzieję, że jednak tak nie będzie, gdyż można podejrzewać, że operatorzy będą chcieli upchnąć możliwie jak najwięcej kanałów kosztem jakości zarówno obrazu jak i jakości programowej. Najrozsądniejsze byłoby pozostawienie obecnych koncesji i przejście wszystkich obecnych kanałów w DVB-T do HD.

 

Aby zachować jak najlepszą jakość obrazu uważam, że maksymalnie powinno być 8-10 kanałów HD na jednym multipleksie. Znając życie będzie ich pewnie ze 12, a TVP upchnie ich jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Chyba wkrótce Puls2 wejdzie do CP bo:

Cytat
Od stycznia 2021 roku za sprzedaż czasu reklamowego w kanałach Telewizji Puls będzie odpowiadać Polsat Media. Nadawca kończy 10-letnią współpracę w tym zakresie z TVN Media.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/telewizja-puls-przenosi-obsluge-brokerska-z-tvn-media-do-polsat-media

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

29 minut temu, Bloo411 napisał:

Gdzieś już to czytałem, że a wiem rok temu przed wejściem WP tv do CP pisałeś to samo ?

A ja wcale się nie zdziwię, jak tylko TV Puls zmieni pozycję na liście w EPG CP i na tym będzie koniec. Nie nastawiałbym się tak na obecność Puls 2 w CP.

A niby czemu nie? Rok temu WP tv wszedł do Polsat media i pojawił się w ofercie trochę więcej wiary w CP życzę :rofl:

I po co te złośliwosci panie wiecznie Blee:lol:bez urazy śmieje się oczywiście tylko ?

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bloo411 napisał:

@Mati06, GameToon należący do SPI (kanały FilmBox) także jest w Polsat Media, a kanału nie ma w ofercie CP. Także nie jest to zawsze wyznacznikiem. Nie wspomnę już o sytuacji z Eleven Sports 4, który należy do Polsatu, a w CP go nie ma, za to jest w Ipla.

Eleven Sports 4 jest ponoc na wyłączność dostępny w PC+ do przyszlego roku. 

Gametoon widoczne kanał ma przeznaczenie kablowe. 

Puls 2 jest na sat więc wiesz. 

Gdzieś już to czytałem, a wiem rok temu przed wejściem WP tv do CP pisałeś to samo?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06, no właśnie PONOĆ, czyli nie ma pewności. TVP Dokument HD też jest na satelicie, a w CP go nie ma. Także żaden wyznacznik. Wyluzuj, bo to, że z WP tak było, to nie oznacza, że z Puls 2 może być tak samo. CP jest nieprzewidywalny, także nie podniecałbym się zawczasu jak ty to robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bloo411 napisał:

@Mati06, no właśnie PONOĆ, czyli nie ma pewności. TVP Dokument HD też jest na satelicie, a w CP go nie ma. Także żaden wyznacznik. Wyluzuj, bo to, że z WP tak było, to nie oznacza, że z Puls 2 może być tak samo. CP jest nieprzewidywalny, także nie podniecałbym się zawczasu jak ty to robisz.

Poczekaj do miesiąca będzie Bum w CP zobaczysz?

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06, tak, tak, bo sam prezes CP ci zagwarantował, że Puls 2 na pewno będzie. Don't be ridiculous. Zamiast się podniecać należy czekać na rozwój sytuacji. Jak wspomniałem CP, to operator pełen absurdów, operator nieprzewidywalny. Tutaj nigdy nic nie jest oczywiste.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP coś szykuje wystarczy spojrzeć ile dubli porobili ostatnio, na coś one czekają nieprawdaż? ?

Alez ja czekam na rozwój sytuacji, lecz fakty mówią same za siebie. Nie wchodzili by do PM gdyby nie mieli zagwarantowanego miejsca na liście CP dla ich drugiego kanału. To tyle ode mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati ma tu trochę racji Cyfrowy Polsat coś szykuje gdyż dość sporo dubli zrobili zauważcie ze nawet nie zmienili nazwy NTL Radomsko na TVC jesli chodzi o Puls z pewnością Puls zakceptował warunki Polsat Media z pewnością chodziło o wyższa pozycje TV Puls i pojawienie się Pulsu 2 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bloo411 napisał:

@Mati06, GameToon należący do SPI (kanały FilmBox) także jest w Polsat Media, a kanału nie ma w ofercie CP. Także nie jest to zawsze wyznacznikiem. Nie wspomnę już o sytuacji z Eleven Sports 4, który należy do Polsatu, a w CP go nie ma, za to jest w Ipla.

Też tak patrząc WP i Puls mają lepszą pozycję negocjacyjną niż takie SPI

Edytowane przez JokerX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...