Skocz do zawartości

MUX 2 (komercyjne)


apk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

MUX2 z Warszawy/Raszyn nadaje obecnie na dwóch częstotliwościach! Na k48 i chyba na drugim to k50-51? Na k48 MUX2 tnie się od Czwartku przed świętami jakby był zakłócany a na tym drugim k50-51 odbiór jest prawidłowy bez zakłóceń i moc silna. Czyżby TP Emitel sprawdzał czy sygnał na k48 MUX2 jest zakłócany? Może z Białorusi nas zakłócają na k48 z duża mocą? :-)

Serio z odbiorem MUX2 ostatnio jest TRAGEDIA! Ludzie na forum Emitela piszą o problemach z odbiorem MUX2 z Warszawskich nadajników zarówno PKiN jak i Raszyna.

 

Poprawka to jest k43 czyli MUX2 z Siedlec/Łosic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...

Na forum Emitela pojawiły się pogłoski ze zmniejszono i ustawiono na sztywno pojemność MUX-2 na 21.2 Mb/s

oraz pojawił się INDENTYFIKATOR kodowania IRDETO

 

Czy może mieć to związek z uruchomienie przekazu PPV CP wMUX2?

http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f= ... start=1800 (strony 90-92)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Emitela pojawiły się pogłoski ze zmniejszono i ustawiono na sztywno pojemność MUX-2 na 21.2 Mb/s

Należy dodać, że pozostałe ~3,68Mbps jest nadal emitowane jako tzw. null-e, czyli puste dane. W niektórych przypadkach mogło by to pozytywnie wpłynąć na odbiór.

 

oraz pojawił się INDENTYFIKATOR kodowania IRDETO

Ten identyfikator to był chyba tam od dawna. Raczej wątpię aby którykolwiek nadawca narażał się na utratę koncesji. Czasem się zdarza, że na niektórych multipleksach satelitarnych (transponderach) czy naziemnych wiszą takie "śmieci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nie no, to już przekracza wszelkie normy... TV4 teraz też przekształca się głównie w kanał powtórkowy (dodanie Polsatowskich pozycji)... A TV6 zostanie zalane Polsatowskimi talentshowami... :confused: JA JUŻ OSOBIŚCIE MAM DOŚĆ KANAŁÓW POWTÓRKOWYCH, a wy? No bo TV4, TV6, ATM, Puls2, i w zasadzie TV PULS też... Jak na MUX 2, to jest zasadniczo przesada (wykluczając ATMa z jedynki). :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Nie no, to już przekracza wszelkie normy... TV4 teraz też przekształca się głównie w kanał powtórkowy (dodanie Polsatowskich pozycji)... A TV6 zostanie zalane Polsatowskimi talentshowami... :confused: JA JUŻ OSOBIŚCIE MAM DOŚĆ KANAŁÓW POWTÓRKOWYCH, a wy? No bo TV4, TV6, ATM, Puls2, i w zasadzie TV PULS też... Jak na MUX 2, to jest zasadniczo przesada (wykluczając ATMa z jedynki). :/

Patrząc po dwóch latach od tej wypowiedzi mogę powiedzieć że TV4, TV Puls i Puls 2 nieco uległy poprawie. Problem w tym że TV4 i TV6 już tak się te anteny "spolsaciły" że nie rozumiem jeszcze czemu one funkcjonują pod swoimi obecnymi nazwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to już przekracza wszelkie normy... TV4 teraz też przekształca się głównie w kanał powtórkowy (dodanie Polsatowskich pozycji)... A TV6 zostanie zalane Polsatowskimi talentshowami... :confused: JA JUŻ OSOBIŚCIE MAM DOŚĆ KANAŁÓW POWTÓRKOWYCH, a wy? No bo TV4, TV6, ATM, Puls2, i w zasadzie TV PULS też... Jak na MUX 2, to jest zasadniczo przesada (wykluczając ATMa z jedynki). :/

Patrząc po dwóch latach od tej wypowiedzi mogę powiedzieć że TV4, TV Puls i Puls 2 nieco uległy poprawie. Problem w tym że TV4 i TV6 już tak się te anteny "spolsaciły" że nie rozumiem jeszcze czemu one funkcjonują pod swoimi obecnymi nazwami.

 

Ja natomiast odnoszę wrażenie że TV4 się nie poprawiło, a wręcz pogorszyło. W ciągu 2 lat zalano ten kanał doku-soapami, w zasadzie jedyne co warte jest tam oglądania to "Galileo", zresztą to jedyny program który się utrzymał z lepszych lat Czwórki. Nic dziwnego że TeleTydzień wywalił jakiś czas temu ten kanał z drugiej strony. Problem jest taki, że obecnie TV4 ma zasięg, a nie ma dobrej ramówki, a kiedyś miała dobrą ramówkę i własne hitowe produkcje, ale słaby w porównaniu do reszty zasięg. Puls też obecnie lekko odpuścił, zaczyna emitować te same filmy, które dawał 2-3 miesiące temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...