Skocz do zawartości

CSB TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to ja zaproponuje całkiem nową audycję chyba czegoś takiego w tv nie było. A mianowicie program akwarystyczny przy współpracy z oceanarium w Gdyni co należy robić by takie akwarium morskie z koralowcami czy też słodkowodny zbiornik założyć czego należy unikać a przedewszystkim że nie powinno się przetrzymywać ryb w kuli. Oraz inne tematy których w internecie nie zawsze się znajdzie a osób które mają akwaria nie brakuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem po krótce, bo pytań wiele...

 

- z tymi programami to nie od razu wystartujemy na pełen gwizdek, bo wiadomo, by zrobić dobry program to trzeba ludzi

- 4/3 - poddamy dla naszych testów, by zobaczyć jak ten bitrate się w 4/3 sprawdzi

- nie jestem dyrektorem programowym by odpowiadać na pytania czy będzie koncert życzeń itp, pewnie coś takiego zawita

- Ustka, Lębork także będą leżeć w naszej sferze zainteresowań, jednak najwięcej materiałów to Kaszuby / trójmiasto (mamy tam najbliżej)

- nie chcemy rezygnować z regionalności - telewizji traktującej ogólnikowo u nas nie brakuje

- pewne programy utrzymają się ponad rok, inne zejdą jeśli będą kiepskie, celujemy w takie, które można efektywnie robić w studio lub łatwych lokalizacjach

- akwarystyka jest tematem morskim, więc pewnie te tematy poruszymy

 

CSBTV to telewizja z pomorza, traktująca także o Kaszubach, te dwa tematy najwierniej opisywać mają to co w ramówce się znajdzie i jakie problemy zostaną poruszone...

 

/pozdrawiam

/MCh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@PenetratorHD, skoro kanał jest tylko w 16:9, a nie 4:3 / 16:9 jak np. TVN 7, to musiało tak wyglądać jak na 4fun.tv. Od czasu jak zmienili te belki "Nasze Kaszuby bez komentarza" zauważyłem, że materiały nie mają pikselozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może trochę uzupełnię tym, co udało mi się spostrzec... Owy program przyrodniczy, o którym wspomniano dwa posty wyżej to kilkunastominutowy film o obszarach NATURA 2000 z Kaszub i okolic. Jak na razie udało mi się obejrzeć trzy: dolina dolnej Wisły; Jezioro Drużno i Karaś; Kaszuby. Filmy chyba mają ponad 5 lat, były zapewne nagrywane w 4:3 i dlatego są emitowane z czarnymi pasami po bokach.

 

Mimo że filmy nie są najnowsze bardzo, mi się spodobały (szczególnie ten o Kaszubach) i ciekaw jestem czy CSB TV ma w planach produkcję programów przyrodniczych o swoim regionie lub zakup takich programów. Jeśli nie to można uznać to za moją propozycję. :)

 

Poza tym (jak już wspomniano) uległa zmianie grafika podczas emisji "Kaszebe Bez Komentarza" oraz pojawiło się dużo nowych materiałów, w tym m.in. występy z Kaszubskiego Idola oraz utwory zespołu Globaltica. Od jakiegoś czasu pod logiem znajduje się już napis "TEST EMISJI". Obecnie programy zostały chyba uporządkowane w pewien cykl - kilka filmików "Kaszebe Bez Komentarza" :arrow: spoty promocyjne :arrow: kilka filmików "Kaszebe Bez Komentarza" :arrow: film o obszarach NATURA 2000 (i tak na okrągło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to były samochody z off-road? Widzę, że jednak kanał z dnia na dzień się rozwija (coraz więcej materiałów testowych), oby tak dalej! ;)

Tak to były samochody z off-road. A co do czasu reklamowego to myślę że w tej kwestii radzić sobie będą sami w końcu w Radiu Kaszebe sami reklamy sprzedają to w CSB TV powinno być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...