Skocz do zawartości

CSB TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://gdansk.naszemiasto.pl/wydarzenia/954660.html

Tu sobie możecie nieco poczytać. :wink:

Stacja ma być dostępna w DVB-T i przez satelitę! Nadawane będą programy regionalne produkcji własnej, programy regionalne innych producentów z regionu oraz inne audycje (w tym 2 godziny dziennie bajek z kaszubskim dubbingiem :wink: ). Czekałem na taką telewizję u mnie. Autorzy wzorują się na świetnie nam znanej stacji TVS - Telewizja Silesia. Będzie konkurencja dla TVP Gdańsk. TVG emitowała jedynie po kaszubsku magazyn "Rodno ziemia".

Nowa stacja będzie najprawdopodobniej nadawana sygnałem niekodowanym (via sat - Hotbird (?) ) oraz w najprawdopodobnie drugim mpx NTC. Już nie mogę się doczekać. :P

 

Ta tv bylaby tez mocna konkurencja dla TVP GDANSK gdyby nadawali nie tylko puki co w necie :

 

 

http://www.google.pl/url?sa=t&source=we ... hCsT9vcJBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tą samą osobę która nią kieruje. Tymczasem mi nie podoba się jedna z prowadzących poranny program stacji z wyglądu i sposobu mówienia mógłbym rzec że do prowadzenia programów dla dzieci by się nadawała - mówię o tej co mówi że poranek będzie też interesujący dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na YT filmik z fragmentem programu promocyjnego CSB TV - no i podstawowa uwaga. Jeden z ludzi (być może prezenter Radia Kaszebe) podaje błędną częstotliwość 11320 GHz, podczas gdy jest to 11,320GHz - teoretycznie to nic nie zmienia, bo tekst jest zrozumiały, jednakże sposób wymowy (jedenaście tysięcy trzysta dwadzieścia gigaherców) jest nieprawidłowy - zamiast tego powinien powiedzieć "megaherców" lub zaakcentować przecinek w tej częstotliwości i inaczej odmienić tysiączne gigaherca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj CSB TV mnie zadowoliło gdyż puściło jeden z utworów pochodzących z tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji a mianowicie "Playing with fire" w wykonaniu Pauli Seling i Ovi'ego który zajął wysokie 3 miejsce w finale dla Rumunii. Tak trzymać CSB TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się że stacja ruszy z emisją pierwszych programów w okolicach 20,25 sierpnia - muszą mieć jeszcze trochę czasu na przygotowanie się. Tymczasem na stronie pojawiły się informacje jak znaleźć CSB TV - jest tam też e-mail który na razie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj CSB TV mnie zadowoliło gdyż puściło jeden z utworów pochodzących z tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji a mianowicie "Playing with fire" w wykonaniu Pauli Seling i Ovi'ego który zajął wysokie 3 miejsce w finale dla Rumunii. Tak trzymać CSB TV :)

Ten utwór, Junior Caldera & Sophie Elis Baextor - Can't fight this feeling, Hurt - Statek kosmiczny miłość oraz kilka regionalnych utworów w rytmach disco polo lecą na okrągło w paśmie Hity Radia Kaszebe.

Ciekawe, tylko instrukcje dla dekoderów CP. A C+ i N nie ma. Możliwe, że na 90% dołączy do CP.

A według mnie sytuacja będzie całkowicie odwrotna (nie na 90%, a na 10% dołączy do CP). Umieścili na swojej stronie internetowej instrukcje do wyszukiwania CSB TV tylko na dekoderach Cyfrowego Polsatu, bo spodziewają się, że tak łatwo im nie pójdzie z dostaniem się na listę Cyfrowego Polsatu. W przeciwieństwie do pozostałych platform, które już w pierwszych dniach stałej emisji nowego kanału lub nawet już wcześniej dodają go do swojej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jest dostepny profil CSB TV na Facebook ,a dzis w porannych wiadomosciach RADIA KASZEBE uslyszalem glos Waldemara Solinskiego bylego dlugoletniego pracownika - prezentera wiadomosci nie istniejacej juz TV TELE -TOP z Gdyni .Ciekawe czy ten pan bedzie prowadzil takze wiadomosci w CSB TV ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...