Skocz do zawartości

CSB TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powinni wpierw bardziej zadbac o dostepnosc w kablowkach oraz platformach cyfrowych,obecnie jedynie sa dostepni w jakihs dwoch malych kablowkach i e-nce.Myslalem ze taki kanal dosc szybko pojawi sie w Trojmiekiej kablowce UPC ,a nadal nie ma :evil: .Dodam tez ze od wczoraj fonia Radia Kaszebe na 92.3 pogoryszla sie znacznie,dzwiek ma kikunastosekundowe opuznienie do tego co jest na 98.9,do tego mono i mniej czysty brany zapewne z netu lub sat.Oby szybko to naprawili.

Przecież abo C+ i CP też mają dostęp do tego kanału, wystarczy go sobie samemu wyszukać... Poza tym, każdy, kto ma dekoder i antenę ustawioną na Hot Bird 13E może go wyszukać i oglądać.

no tak ale ja mysle ze taki regionalny kanal powinien byc dostepny przynajmniej w kablowkach w swoim regionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
media2.pl[/url]":374quagu]Nowa telewizja CSB TV, która swój program kieruje przede wszystkim do mieszkańców Pomorza, wkrótce poszerzy zasięg o prawie pół miliona abonentów Telekomunikacji Polskiej.

15 października 2010 roku kanał CSB TV ma pojawić się w telewizyjnej ofercie Telekomunikacji Polskiej - dowiedział się Presserwis. Stacja prowadzi także rozmowy, by powiększyć zasię go kolejnych operatorów kablowych.

 

Dodatkowo w październiku 2010 roku kanał CSB planuje zmiany w swojej ramówce, na antenie stacji pojawi się więcej programów na żywo, bajko po kaszubsku, telenowela azjatycka czy też program sportowy.

W końcu coś! Zmiany w ramówce od dawna wyczekiwane już w październiku. Dołączy do TP, więc może i z resztą operatorów coś się ruszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSB TV ma zdecydowanie gorszą jakość niż TVS. Według mnie popełnili falstart. Kanał nie ma ramówki, emituje przypadkowe pozycje w przypadkowych miejscach, nie ma strony internetowej. Zrażają do siebie tylko widzów takim badziewiem i wyrabiają sobie opinię badziewnego kanału, która może się za nimi ciągnąć przez wiele miesięcy a nawet lat. Powinni wypuścić dopracowany produkt a nie takie nie wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSB TV ma zdecydowanie gorszą jakość niż TVS. Według mnie popełnili falstart. Kanał nie ma ramówki, emituje przypadkowe pozycje w przypadkowych miejscach, nie ma strony internetowej. Zrażają do siebie tylko widzów takim badziewiem i wyrabiają sobie opinię badziewnego kanału, która może się za nimi ciągnąć przez wiele miesięcy a nawet lat. Powinni wypuścić dopracowany produkt a nie takie nie wiadomo co.

 

 

jestem mieszkańcem pomorza i powiem szczerze,że nie chciałem zniechęcać moich krajanów z pomorza, ale poziom tego kanału jak i programówka a tak naprawdę jej brak powodują,że wstydzę się za nich.Myślałem,że będzie to fajny program kulturalno- rozrywkowy promujący nasze rejony a tu taka kaszana i na dodatek z taką marną jakością.

Ciekawy jestem co oni mają zamiar zproponować siecią kablowym czy satelitarnym?

Jak na razie to tragedia!. Mam nadzieję ,że może ktoś w końcu wezmie się za to i coś z tym zrobi.

Jak na razie to nawet tvs nie dorównują nawet do półpiety. Ja tą telewizję wyrzuciłem w swoich 3 tunerach w domu na koniec listy zaraz za mango tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrym miejscu ta stację usadowiłeś bo toć to mango Bis . jak im się kończą reklamy to czasami puszczą coś z pomorza . Szkoda a tak się cieszyłem . na co czekają właściciele stacji ą oprócz cyfry są wszędzie są w N ce są w Polsacie to już powinien być nadawany program regularny i cykliczny. Chyba że tak ma być . Aż wykupią wszystko złoto za gotówkę tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to. Według mnie to tylko pobożne życzenia twórców tego kanału. Chciałbym się mylić.

Bo dołączenie do listy gdzieś w wolną lukę kanału to aż taki wysiłek dla techników platform, tak? (swoją drogą dla mnie dekoder, który nie pozwala samemu dodawać kanałów do listy, to śmiech na sali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak reszta ale Cyfrowy Polsat chyba nie miałby problemu z dołączeniem CSB TV do listy gdyż wolna stoi pozycja 86. Problemem jest jednak to że Cyfrowy Polsat nie spieszy się z jego dodaniem do listy choć może po ruchu platformy TP ruszą z miejsca. Mam nadzieje że jak stacja ruszy z pełną ramówką to zainteresują się nim tak jak TVS'em tygodniki i dwutygodniki telewizyjne gdyż lepszy CSB TV niż jakieś niemieckie lub czeskie badziewie w To i owo TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wypracowany produkt pojawi się w październiku - na razie czekają aż platformy cyfrowe dołączą ich do siebie.
Nie wierzę w to. Według mnie to tylko pobożne życzenia twórców tego kanału. Chciałbym się mylić.

Bo dołączenie do listy gdzieś w wolną lukę kanału to aż taki wysiłek dla techników platform, tak? (swoją drogą dla mnie dekoder, który nie pozwala samemu dodawać kanałów do listy, to śmiech na sali)

Nie zrozumieliśmy się. Miałem na myśli samą CSB TV. Napisałem, że nie wierzę by w najbliższym czasie kanał ruszył z pełną ramówką. Dużo frazesów a jak jest każdy widzi. A co do dekoderów z narzuconą listą kanałów to się z Tobą zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Dr.Hause, prędzej Mango 24 w pełnym 16:9 :lol2: A tak na poważnie to irytujące jest to, że niektóre programy w 4:3 są rozciągnięte do 16:9. Powinni zrobić przełączanie 4:3 / 16:9 lub tak jak na początku, czyli programy w 4:3 nadawać w 4:3 z pasami po bokach i przesuniętym logiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie dokończyć im testowe nadawanie, jak ruszą z pełną emisją to będzie można ich krytykować.

Nawet programu oficjalnie nie ma. Dwie pozycje programowe to trochę za mało żeby mówić o ofercie kanału, a MANGO czy "GOTÓWKA ZA ZŁOTO TV" to pewnie najlepiej płacący CSB TV klienci, w końcu kasę potrzebują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno, ale czy można nazwać dwa programy nadawane od poniedziałku do piątku na żywo i dotego kilka razy powtórki tych kanałów, oraz telezakupy MANGO.

Resztę wypełniają różne filmy typu" JEST TAKIE MIEJSCE" czy filmy dokumentalne z nieistniejącej już TELEWIZJI NIEPOKALANÓW 2 w dodatku z zamazanym logo stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...