Skocz do zawartości

CSB TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten user z FB, który to napisał chciał wszystkich nabrać i udało mu się. Nie pamiętacie jak było z Tubą TV? Nigdy nie ufajcie FB. Tam piszą same bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te materiały z "Bez Komentarza" są nawet ciekawe - przed chwilą puścili relacje z konferencji PIKE.

A przy okazji program CSB TV pojawił się na stronie Cyfrowego Polsatu a dostępny jest on tutaj : http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/csb-tv/

ja tam nie mogę znaleźć programu tej stacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że CSB TV w końcu robi postępy:

 

-nie puszczają już ciągle tych telezakupów (Gotówka za Złoto.tv i Mango) choć ich siedziby są na Kaszubach

-emitują programy nowe i seriale (czekam na pasmo Popołudniowe)

-Są komitety wyborcze z Pucka i z Rumii

-oraz już żadko są emitowane programy takie jak Jest Takie Miejsce z TVP HISTORIA, i Hite Radia Kaszebe (powinni z tego programu wrzucić Listę Przebojów)

 

ja myślę że coś innego również było by emitowane na antenie CSB TV np: powinni zastąpić program Jest Takie Miejscem programem Prosto z lasu, powinna być ramówka i teletext oraz dołączenie do TV Analogowej UPC i Multimedia na Kaszubach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to na CSB TV napewno pojawi się gospoda Radia Kaszebe tylko szkoda że będzie trwała tylko godzinę. Program "Jest takie miejsce" jest nawet ciekawy - dzięki temu reklamują inne regiony Polski niż swój a dodatkowo ten program był jeszcze wcześniej niż na TVP Historia na antenie TVP Polonia.

Co do telezakupów to oni umowę z nimi mają do końca roku - miejmy nadzieje że nie będzie ona przedłużana gdyż w ramach tej umowy Mango samo ustala sobie godzinę nadawania i to ich wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...