Skocz do zawartości

CSB TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy siedzą w studio to nie jest tak źle, ale jak puszczali materiał z plenerów to naprawdę wyglądało to kiepsko.

A może coś podkręcili z bitrate? ;-)

No, i polski standard. Program cichutko, a reklamy jak nie rykną to można z fotelu spaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyemitowano natomiast program edukacyjny "Parlament Europejski bez Tajemnic" a po 10 drugie wydanie "O tym i owym" w którym gośćmi byli styliści stacji oraz Miss Polski Nastolatek.

Wczoraj natomiast emitowano program rolniczy "Temat wiejski",flesz informacji i Pogodę a dzisiaj prócz wspomnianego flesza i Pogody ma być jeszcze jakiś program ale jego nazwy nie zapamiętałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie ten program to porażka u mnie na dekoderze wylądował na liście programów z 10 na 25 miejsce w kolejności

To go po prostu nie oglądaj , a nie będziesz opowiadał takie smuty. Mnie osobiście ten kanał interesuje, może narazie wieje nudą i amatorszczyzną , ale i to z czasem się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha, ale jak tylko przełączę na CSB TV to ciągle trafiam na reklamy, Mango, złoto za gotówkę.tv lub spoty promocyjne, które widziałem już z tysiąc razy. O której można obejrzeć tu coś na żywo? Kiedy emitują tu jakieś informacje? Ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha, ale jak tylko przełączę na CSB TV to ciągle trafiam na reklamy, Mango, złoto za gotówkę.tv lub spoty promocyjne, które widziałem już z tysiąc razy. O której można obejrzeć tu coś na żywo? Kiedy emitują tu jakieś informacje? Ktoś wie?

Informacje są emitowane bodajże o godzinie 18:00 a co do gotówki za złoto,tv to tam zasady objaśnia... Janek z Pierwszej Miłości :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha, ale jak tylko przełączę na CSB TV to ciągle trafiam na reklamy, Mango, złoto za gotówkę.tv lub spoty promocyjne, które widziałem już z tysiąc razy. O której można obejrzeć tu coś na żywo? Kiedy emitują tu jakieś informacje? Ktoś wie?
No właśnie mam ten sam problem :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejścia na żywo póki co macie o 10, potem powtórka o 13. Wejście krótkich informacji o 18tej. Z czasem te dwa bloki zostaną wydłużone do 2h każdy. Dopiero wtedy ukształtuje się też pełna ramówka wraz z punktami kluczowymi. Na razie walczymy z ustawieniami wszystkiego od doboru parametrów pracy kamer, poprzez audio, potem systemu emisji, który płata nam figle i potrafi się przywiesić, na bieżąco sprawy są rozwiązywane i korygowane. Potrzeba trochę czasu by wszystko zatrybiło jak należy. Dajemy sobie na to czas, tak samo jak dajemy sobie czas na pojawienie się w sukcesywnie w kablu i dalej wśród innych dostawców. Jeśli tylko będzie to możliwe to postaramy się dosłać do kabla sygnał bezpośrednio z naszego studia, co niewątpliwie będzie mało znaczący wpływ na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...