Skocz do zawartości

CSB TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą puszczono fragment jakiegoś programu po czym zaraz powrócono do planszy testowych.

 

EDIT (19:22): Na okrągło puszczane są jakieś krótkie programy i czołówka CSB TV, przerywane planszami testowymi.

 

EDIT (19:35): Zakończono emisję około 10-15-minutowego programu o CSB TV (o tym co będziemy mogli oglądać, itp. oraz potwierdzono, że kanał będzie nadawany w formacie 16:9, choć wszystkie programy są nagrywane w "pełnym HD"), testy na dobre powróciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy komuś pojawił się ten kanał w dekoderze Telewizji na kartę ?? Przeszukałem kanały ale CSB TV nie mam.

Skoro nie masz CSB TV na liście, a chciałbyś go oglądać już dziś (na razie tylko testy i promo) to nie pozostaje ci nic innego, jak tylko własnoręcznie wyszukać kanał. Zanim Telewizja na kartę doda kanał do swojej listy trochę czasu pewnie minie. :wink:

 

[...] Przed chwilą była informacja, że rejestrują wszystko w HD, ale na początku będą nadawać SD 16:9!

Mógłbyś nieco zagłębić się w wątek zanim coś napiszesz i będziesz powtarzał informacje... :/

 

CSB TV od jutra będzie nadawać [...]

Będzie nadawać, tylko co? Jak na razie nie trafiłem na żadną rzetelną informację, która by wprost mówiła, że CSB TV od jutra będzie nadawać (program całodobowy). Co prawda w nagłówku jednego news'a na satkurier.pl pojawiła się następująca informacja, że "Niekodowany CSB TV z Radio Kaszëbë na 13E od 1 sierpnia". Tylko problem w tym, że dalej w tekście o tej dacie (1 sierpnia 2010r.) wcale nie wspomniano. Ale nie mam nic przeciwko startowi z emisją niektórych programów już jutro, choć naprawdę wątpię w rozpoczęcie emisji (z programami innymi niż materiały promocyjne) jutro, w niedzielę. :wink:

 

[...] myślę że będzie nadawać na kanale 350 w TV Cyfrowej UPC (Trójmiasto,Starogard Gdański) oraz w TV Analogowej UPC

 

mam też miejsca w Telewizjach Cyfrowych

 

18 - CYFRA+

86 - Cyfrowy Polsat

158 - n

12 - TP/Orange

Czy to ma jakiś sens? Umieszczą (albo nie umieszczą) CSB TV gdzie tylko będą chcieli. To wszystko zależy od operatorów, a dalsze wypisywanie postów tego typu jest według mnie bezcelowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa jest z tego o ile wiemy ta pierwsza częstotliwość z wymienionych a więc 11,316 Ghz - ciekawe o której ruszą z emisją testową z prawdziwego zdarzenia ?

 

 

Z ciekawości zmieniłem częstotliwość na 11,320 GHz no i też wskoczyło ;p nie wiem jak to możliwe ale wyszukało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od północy nadają (już bez plansz testowych) materiały promocyjne, o których wspominano już wcześniej, a przez jakiś czas emitowano także kilkuminutowe spoty "Nasze Kaszuby Bez Komentarza", przerywane czołówką CSB TV, wśród których znalazł się m.in materiał ze zmiany tablicy z nazwą miasta Bytów na tablicę dwujęzyczną - po polsku i po kaszubsku; materiał z XII zjazdu Kaszubów; oraz wspomniany już materiał z regat. Poza tym od dnia dzisiejszego przy każdym materiale filmowym obecne jest logo CSB TV. Jakość obrazu nie jest najlepsza, a na dodatek co jakiś czas zdarzają się problemy z dźwiękiem i różnej długości przerwy w nadawaniu. W chwili obecnej emitowany jest materiał filmowy "Nasze Kaszuby Bez Komentarza - Gdynia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSB TV od jutra będzie nadawać,myślę że będzie nadawać na kanale 350 w TV Cyfrowej UPC (Trójmiasto,Starogard Gdański) oraz w TV Analogowej UPC

 

mam też miejsca w Telewizjach Cyfrowych

 

18 - CYFRA+

86 - Cyfrowy Polsat

158 - n

12 - TP/Orange

Z kad wiesz ze juz tak odrazu ten kanal pojawi sie w kablowce UPC? Na pewno przydalby sie w UPC ten kanal ,oprucz zdominowanej przez Wawke TVP INFO GDANSK nie mamy tu od dawna zadnej lokalnej TV. Mozliwe ze tez w calej polsce w UPC cyfrowym bedzie ten kanal tak jak slaski TVS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety TVS to już słaby przykład gdyż prócz szlagierów oraz informacji tam nie ma już nic lokalnego.

Co do Cyfrowego Polsatu bym nie liczył aczkolwiek wejście kanału do tej platformy podobnie jak do n czy Cyfry + byłoby z pewnością dużym zaskoczeniem.

Jeżeli chodzi o ofertę programową CSB TV to napewno będzie w nim wnioskując po filmikach :

- Magazyn Reporterów "Kontakt"

- Program Motoryzacyjny

- Dwa programy muzyczne (jeden z starymi piosenkami a drugi z nowszymi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oglądając ten kanał przyuważyłem, że ma pięć wad:

 

- pikseloza

- fonia przerywa co parę sekund

- co jakiś czas pojawia się cały czarny ekran

- brak flagi WSS (aktualnie rozciągnięty obraz w pionie)

- jeszcze mało istotną wadą jest brak oznakowania wiekowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...