Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Chyba pomyliłeś z innym forum. Nie przypominam sobie, żeby na Niezależnym Forum Telewizji Cyfrowej SAT Kurier został zbanowany jakiś długoletni użytkownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jezeli tak sadzisz to z laski swojej przegladnij liste uzytkownikow tego forum i sobie zobacz.

Nie chce robic spamu w tym temacie wymieniajac nicki userow.

 

PS. Niebywale zjawisko mozna ujrzec przy koncie kolegi @Burito, 9 ostrzezen. :lol2: Pierwszy raz widze takie cos, odkad jestem na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Proponuje zrobić dłuższą "edycje" postu,bo wg regulaminu "nie piszemy posta pod postem",ale jak minie 24 h to nie ma/nie mam opcji EDYTUJ..A póżniej admin łączy posty i pisze że nie piszemy posta pod postem.Często tak mam,śmieszne to jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spello: zrobione, dzięki ;)

@jacek_m_11: nie łączymy postów powyżej 24h (jeśli coś takiego nastąpiło w przypadku postów powyżej 24h, to jest to nasza pomyłka, ale z pewnością nie występuje często :> ). Poszerzenie okna edycji rozważymy, ale wydaje mi się, że 24h powinno naprawdę wystarczać - po dobie edycja traci sens, bo jeśli nikt nie odpowiedział, to temat zwykle i tak spada i edycji nawet nikt nie zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam propozycję odnośnie działania moderatorów wydzielających posty z różnych wątków. Czy po przeniesieniu ich do Kosza moglibyście się podpisywać, bo czasem ciekaw jestem (już bez dyskusji na temat słuszności tych decyzji) kto i przede wszystkim dlaczego przeniósł mój post do śmietnika. Tego już nie wymagam, ale najlepiej byłoby podać punkt regulaminu, który wskazany post łamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pojawi się jakaś aktualizacja do phpBB to automatyzująca (nie dodatek), to nie ma problemu. Już od dawna o tym myślałem, ale na razie jest to rozwiązane byle jak w phpBB. Musiałaby to być ręczna robota - za dużo czasu (aczkolwiek ja w 99% przypadków się dopisuję ręcznie - jeśli tylko mam na to czas). W ostateczności można się zapytać na PW, ale jak mi się ktoś zapyta o oczywistą oczywistość, to zostanie... okrzyczany delikatnie rzecz ujmując :>

@Karol - jeśli masz na myśli swój post z wątku TVN, to został zgłoszony do moderacji jako offtop, wparowałem tam jeszcze osobiście przed chwilą i powycinałem offtop z dwóch innych postów, żeby była sprawiedliwość. Jak widzisz jakiś zgrzyt, to śmiało zgłaszaj, albo wal do mnie na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przydałoby się ciutkę (1-2) więcej moderatorów, żeby przerzucanie 50 postów nie spadało na jedną osobę. Po prostu to już nie pierwszy raz, że szukam swoich postów w Koszu. Wiadomo, że nie trzeba się odnosić do spamu czy naprawdę słabych postów, ale przy części powinno się coś napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak spada, bo ciężko zrobić obstawę żeby jednocześnie były ze dwie osoby. Teraz jest tak, że ktoś zajrzy co kilka godzin. Jak się nazbiera i wypadnie na kogoś, no to wypadnie ;) Zresztą wiesz @Karol jak to jest, wszak adminujesz ;) Sami też się nie wpisujecie u siebie ;)

 

Ja bym chciał, żeby było tak, żeby z automatu jak ktoś wycina, to był podpisany + wybór powodu z rozwijanej gotowej listy, w tym jeden najpopularniejszy wybrany domyślnie (jakby ktoś chciał). Wtedy w powiedzmy 80% przypadków byłoby tyle samo zachodu co teraz, w 15% w porywach zmiana powodu, a te 5% wzięłoby się na klatę ;)

 

Zresztą moderacja w phpBB w ogóle jest zrobiona byle jak, bo przykładowo jak trzeba wyciąć pojedyncze posty, ale znajdujące się na dwóch stronach w długim temacie, to po prostu nie da się tego zrobić w jednym podejściu, bo jak zmieniam stronę, to mi się odznaczają posty - trzeba wycinać posty najpierw z ostatniej strony, później ze środkowych, to trwa, w tym czasie ktoś się znowu dopisze na końcu; ja ostatnio zamykam wątki na moment jak muszę więcej ciąć (albo nie umiem tego robić, ale raczej umiem :P ) Do tego nie ma zabezpieczenia przed jednoczesnym moderowaniem. Jak się trafi pechowo, że dwóch MOD zajmie się jedną sprawą, to może dojść do różnych nieprzewidzianych skutków, kilka razy żeśmy się tak zrobili na szaro ;) Chociaż akurat jak rozwiązać takie jednoczesne moderowanie to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykładowo jak trzeba wyciąć pojedyncze posty, ale znajdujące się na dwóch stronach w długim temacie, to po prostu nie da się tego zrobić w jednym podejściu, bo jak zmieniam stronę, to mi się odznaczają posty - trzeba wycinać posty najpierw z ostatniej strony, później ze środkowych, to trwa, w tym czasie ktoś się znowu dopisze na końcu; ja ostatnio zamykam wątki na moment jak muszę więcej ciąć (albo nie umiem tego robić, ale raczej umiem :P )

Można w ilości wyświetlanych postów (domyślnie 15) wstawić 0 (zero) aby wyświetliło wszystko na jednej stronie. Jednak w przypadku wątku gdzie jest kilkaset stron... trochę to trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...