Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie założyć wątek, w którym użytkownicy będą mogli przedstawiać tutaj swoje propozycje zmian/nowości na forum. :)

 

Oto moja:

:arrow: Proponuję zrobić na forum coś takiego, dzięki czemu użytkownicy będą mogli dostawać nagrody za pomoc. Chodzi mi o takie coś, jak 'Pochwały' . Oczywiście nie musiałoby się to tak nazywać. Użytkownicy będą mogli innym stawiać te pochwały za pomoc w problemie, czy świetną odpowiedź na ważne pytanie. Widziałem to na innych forach, i ciekawy jestem, czy u Nas by się to sprawdziło. :smile:

 

Pozdrawiam, Marco97. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grupy VIP I Przyjaciel Forum deleguje Admin wraz z Moderatorami. Oni i tylko oni mają głos w tej sprawie. Więc nabijacz nic za nabijanie nie dostanie.

Myslę że wielu userów ma czujne oko i wyłapie przypadki i takie jak Krisss16 napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto moje propozycje

1- IRC wiem ze się da tylko admnin się go boi

2- grupa radiowcy w której specjaliści dyskutowali na tematy radiowe i nie tylko

3- inne działy jak telekomunikacja telefonia komórkowa itd

 

najbardziej zalezy mi na punkcie 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja kolejna propozycja:

 

Nie wiem, czy jest ktoś taki, jak "Moderator czatu".

Jeśli nie, to bardzo by się przydał. Biorąc pod uwagę ostatnie zachowania na nim, to według mnie mogłyby być nawet kary 1-? godzinnymi banami.

Nie wiem, co o tym sądzą inni. ;]

Wyrażajcie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, znajdź tylko kogoś kto będzie siedział na czacie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu :] Bo żeby panować nad czatem, który ma służyć właśnie luźniejszym tematom, trzeba by właśnie kogoś "zatrudnić" na etat 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem - jak ktoś z nas zagląda i coś się akurat dzieje, to reaguje, a jak nic się nie dzieje, to nie reaguje i jest ok ;) Generalnie shoutbox jest właśnie w celu luźnego wyszumienia się ;) Starsze wypowiedzi są i tak kasowane automatycznie (mieści się ich 100), więc nawet jak się naśmieci, to i tak zniknie ;)

 

PS: Moderatorzy jak się nie mylę mają pełne uprawnienia w shoutboxie ;) Teoretycznie mogą zbanować kogoś na forum za śmiecenie w SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja wróce do tych piw. :D Pomysł bardzo fajny, nowi użytkownicy wiedzieliby, czego mogą się spodziewać po danej osobie. Bo zapełnienie/kolor paska mogą być mylące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ten pomysł z piwami nie jest dobry. Zaczęła by się tylko rywalizacja na forum i mogłaby się zrobić niemiła atmosfera. Mało tego, na dodatek chyba w każdym poście i podpisie usera mielibyśmy zdanie: "Pomogłem? Postaw Piwo!". Dla mnie tak jak już powiedziałem pomysł z piwami nie jest fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje możliwości pisania w koszu, to jeden z moich ulubionych działów, sporo zaiste ciekawych wątków tam trafia.

Domyślam się, że Administratorzy nie pójdą na ten pomysł, nie mniej przydałoby się jakieś miejsce typu kosz do pisania na brudno, gdzie możnaby poćwiczyć cytowanie, wstawianie linków, obrazków, itp. Chętnie sprawdziłbym jak się spoiler robi bo nie umiem, a normalne wątki nie są do uczenia się.

Tak wiem, zaraz zapewne dostanę linka do Google abym sobie poszukał bbcode... Pofantazjować chyba wolno. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jest na to rada. Jeśli chcesz sobie poćwiczyć, to obojętnie gdzie kliknij "Odpowiedz", wstaw ten spojler i kliknij na podgląd. Jak zobaczycz, że jest dobrze, to zapamiętaj to i zamknij stronę bez wysyłania postu. Ja tak robiłem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...