Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a FTA byłoby w polu "Inne metody odbioru"

FTA to moja "podstawowa metoda odbioru" i nie życzę sobie ;) aby była nazywana "inną metodą odbioru, spychaną na dalszy plan. O ile wiem forum Satkuriera nie jest przypisane do żadnej konkretnej komercyjnej platformy cyfrowej, i w świetle forum Satkuriera wszystkie metody odbioru, wszystkie platformy jak i nie platformy są sobie równe.

Ogólnie pomysł ciekawy i myślę iż był warty rozważenia, lecz jak widzisz aby wszystkich zadowolić musiałaby to być straszna kobyła - co jak wiadomo jest nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... A może by zamienić opis słowny

2010092701.png

na ikonki

2010092702.png

 

Każda platforma sat miałaby własną ikonkę, i każdy użytkownik mógłby sobie dodać przy profilu stosowną ikonkę bez wnikania w szczegóły (w pakiety, itp.) tak samo jak jest to teraz z WWW, GG, JID, itd. Wyglądałoby to bardzo zgrabnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikonka jabbera: to nie ikonka jabbera jest uszkodzona, tylko Tlenu i nie mogę nic z tym zrobić, bo jak wejdziesz w miejsce skąd ikonka jest brana, to tam też jej nie ma, w Twoim przypadku: http://ludzie.tlen.pl/poland1020/ - nie wiem co nakombinowali w Tlenie, że w wizytówkach poginęły ikony statusów, ale nie ma ich już od dobrych kilku miesięcy...

 

Ikonki platform: ale kombinujesz @Poland :> Niby da się zrobić, ale za dużo z tym kłopotu, bo wymaga to zrobienia kolejnego moda phpBB, później przy aktualizacji phpBB wszystko mi się sypie... Poza tym jest w ikonkach mało miejsca i logo przykładowo Cyfry+ (szerokie) nawet nie będzie widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam naciski na mą osobę :> To jest naprawdę totalnie nieprzydatne, w wersji graficznej przed chwilą sprawdziłem jak będzie wyglądało logo Cyfry+ i w przycisku mam szerokości 20px, to logo mi wyszło 20x5 czyli nic nie widać z niego. Szerszych nie zrobię, bo się w końcu nie będą mieścić w jednej linii. Znowu tekst rozjedzie post w pionie. Popatrz na swoją wypowiedź wyżej:

pomocniczy.th.jpg

Już jest kawał placu zmarnowanego, a z opisami platform będzie tylko gorzej. Jest od tego podpis, aby w zwięzłej formie przekazać co się ma, o ile ktoś chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań :

1. Próbowałeś w osobnym rzędzie czy razem z PW,GG oraz tlen ?

2. Mógłbym razem z innymi przetestować sugerowaną przeze mnie wersje tekstową w ramach testu trwającego 1 tydzień jeżeli się nie spodoba zrezygnujemy z pomysłu ?

3. Można wprowadzić to co sugeruje ale jako pola tekstowe do wypełnienia które ukazywały by się w ramach nie pola pod avatarem ale pod opisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań :

1. Próbowałeś w osobnym rzędzie czy razem z PW,GG oraz tlen ?

2. Mógłbym razem z innymi przetestować sugerowaną przeze mnie wersje tekstową w ramach testu trwającego 1 tydzień jeżeli się nie spodoba zrezygnujemy z pomysłu ?

3. Można wprowadzić to co sugeruje ale jako pola tekstowe do wypełnienia które ukazywały by się w ramach nie pola pod avatarem ale pod opisem.

1. To nie zmienia kwestii szerokości przycisków graficznych - nadal nie mogłyby być zbyt szerokie, bo przy kilku platformach po prostu się to rozjedzie.

2. Włączanie i wyłączanie takiej funkcjonalności wymaga pewnego nakładu pracy z mojej strony, eksperymentowanie dla zabawy nie wchodzi w grę, bo po prostu nie mam na to czasu.

3. W ogóle nie rozumiem, jakiego opisu? Masz na myśli "podpisu". No to już kompletnie bez sensu, bo można to wpisać w podpis ręcznie samemu i na jedno wyjdzie.

 

Pomysł jest może i ciekawy, ale nie widzę możliwości sensownej adaptacji go, aby to miało ręce i nogi, dodatkowo jest to dublowanie funkcji podpisu - podpis jest aktywny po to, aby tam można było wpisać i posiadane platformy (tekstowo lub graficznie) i inne podstawowe informacje, byleby w zwięzłej formie i niech tak zostanie. Nie sztuką jest to dodać i zrobić choinkę z forum, pol pod awatarem mogę dać i tysiąc, tylko nie o to chodzi, żeby epatować na siłę stosem mało istotnych informacji. Skupmy się na meritum działania forum, czyli na prowadzeniu dyskusji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi mi o podpis :) Oczywiście można to wpisać ręcznie ale gdyby to było jako pole tekstowe można by wpisać obowiązek jego wpisywania lub byłby czymś w rodzaju ciekawszej formy informowania o tym z czego korzystamy - ułatwiło to by nawiązanie kontaktów pomiędzy posiadaczami tych samych platform i pakietów np: w kwestii jakieś pomocy w formie PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to genialny pomysł! Wszystko na PW, wszyscy byli by szczęśliwi dostając masę pytań na PW. Gorzej z osobą pytającą, bo ta musiałaby wyszukać osoby o odpowiednim profilu i później rozesłać 50 takich samych zapytań do różnych osób.

 

@Poland: nie, nie będzie czegoś takiego! Dotarło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wszystko było załatwiane przez PW to nikt by nie pisał na forum :)

A wprowadzanie obowiązku podawania platformy mija się z celem bo nie każdy jakąś posiada.

No dobra przesadziłem trochę z tym obowiązkiem - w każdym razie pomysł jest według mnie warty zrealizowania.

Co do pytania przedmówcy to już do mnie dotarło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na rozdzielenie "DVB-T: odbiór" na Polskę oraz Europę? Obecnie wątki poświęcone europejskiemu DVB-T plączą się w wątkach o polskim DVB-T, których jest znacznie więcej. A w najbliższym czasie będzie ich jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słuszna uwaga, też zauważam, że zaczyna się tam robić za przeproszeniem rozpiernicz. Gdy tworzyliśmy ostatni układ działów wśród MOD padła propozycja, żeby zrobić podział na województwa - możnaby do tego dodać Europę i zrobić takie poddziały jak w Kąciku DX-era. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...