Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moją propozycją to jest? Dać 3 Przyjacielom Forum rangę Moderatora globalnego, mają wiedzę co w forum piszczy i zawsze są. A za nich wcielić nowych Przyjaciół, są takie uźytkownicy naliczyłem 5-ciu. To by była najlepsza decyzja bez zastanawiania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, ale moje zdanie (jeżeli kogoś interesuje) jest takie, że administrator wraz z moderatorami powinni sami wybrać sobie osoby do pomocy (poprzedzone obserwacją jakiejś większej grupy wyróżniających się użytkowników).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podziałem na działy - raczej nie. Mam doświadczenia w tej kwestii z innego forum - po jakimś czasie kilka osób się wycofało, parę innych zaglądało do swoich działów zbyt rzadko - działy zostały bez opieki, a reszta z tych co zostali i tak nie mogła tam reagować z braku uprawnień. Wolę moderatorów globalnych, reagujących po prostu jak coś widzą lub mają zgłoszenia od użytkowników (nie sposób wszystkiego wypatrzeć). Ew. do Sportu można by kogoś w taki sposób przydzielić. Ale to na spokojnie - jak pisze @Wiking - zawsze każdą decyzję obgadujemy z obecnymi MOD, żeby dobrze się współpracowało wszystkim ze wszystkimi. Jak będą jakieś decyzje, to będę informować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale twoje forum działa na skrypcie innym a ja mam też inne forum z portalem. Każdy inny skrypt inaczej działa i ma inne minimalnie ustamienia, forum Sat Kuriera jest na phpBB3 i wydaje się czytelniejsze od innych skryptów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety opcji brak, podejrzewam że da się to zrobić ręczną modyfikacją, ale tych ręcznych modyfikacji mam już narobione strasznie dużo i przy każdej aktualizacji rozsypuje mi się pół forum, a przywrócenie wszystkich zmian do stanu używalności zajmuje wiele godzin; wolałbym uniknąć dodawania do tego, co już jest, kolejnych poprawek... Za jakiś tydzień-dwa planuję aktualizację forum (będzie bez fajerwerków, nowa wersja nic konkretnego nie wnosi, ale liczę przy okazji, że opanuję sytuację z AutoMOD-em i odpalę notyfikacje w trybie push dla klientów Tapatalk), to przywracając wszystko, co mi się porozsypuje rzucę okiem w tej kwestii (i kilku innych zgłaszanych wcześniej, ale nic nie obiecuję - kwadrat jest IMHO wystarczający).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Myślę, że przydałoby się zrobić poddział w Polskie kanały FTA/CI o nazwie PPV i tam każdy temat byłby odnośnie innego wydarzenia transmitowanego w formie PPV. Wyglądałoby to następująco:

 

Polskie kanały FTA/CI

  • |- PPV
    • |- [C+, CP, n, K] Czarnogóra - Polska (7.09.2012)
      |- [C+, CP, n, K] Polska - Mołdawia (11.09.2012)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję o założenie wątku ,,PPV dyskusja ogólna w platfrmach i kablówkach" to by mogło być dobre rozwiązanie, bo gdzie nie zaglądne to praktycznie posty są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita, ponawiam prośbę o udostępnienie dla niezarejestrowanych przycisku "Cytuj", bo to znacznie ułatwiłoby życie użytkownikom tego forum.

 

Obecnie, żeby odpowiedzieć na jakiś post z pozycji niezarejestrowany, trzeba kliknąć na na przycisk "Odpowiedź", a to dla nieznających skryptu jest absolutnie niewystarczające.

 

Zrób wreszcie tą p o p i e r d ó ł k ę , dla świętego spokoju. :)

 

PS.

Sorry Kolego, ale p o p i e r d ó ł k a, to nie jest "beep", więc i skrypty forum są do korekty. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... byłoby na pewno łatwiej, gdyby trzymano się wątków w działach platform, ale może być i osobny wspólny temat (tylko w którym dziale?) albo i faktycznie osobny dział, nie wiem... Proszę o jeszcze nieco opinii od Was - użytkowników ;)

Na pewno trzeba zrobić porządek z PPV. Bo dyskusje na ten temat toczą się w różnych, różniastych tematach. Zarówno w działach dla poszczególnych platform, jak i, nie wiedzieć czemu, w tematach poświęconych Polsatowi czy Canal+. Wydaje mi się, że pomysł @PeterParkera można przemyśleć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...