Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy w TVP 2 w kwietniu 2012 roku:

Bellissima / Apartament (2004) / 13 dzielnica / Butelki zwrotne / Magiczna skała / Aksamitny królik / Francuski numer / Maria, Matka Jezusa / Kacper (1995) / Znachor / Przekręt / Obywatel Havel / Wielkie kłopoty / Rewers / Kickboxer 2; Powrót / Najważniejszy głos / Bunt Gargulców / W krainie jaskrawych zabawek / Moje pieczone kurczaki / Wojna domowa (2008) / Diamentowa afera / Fałszerze / Terrorysta / Wyrolowani / Punkt na zaliczenie / Co mówią lekarze / Wieczór / Gwiezdne Wojny. Część 1: Mroczne widmo / Labirynt Fauna / Wspólnicy z przypadku / Jaskółka, kot, róża, śmierć / Rób swoje, ryzyko jest twoje / Detektyw / Jak to jest być matką / Inferno / Ręka nad kołyską.

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które wyemitowane zostaną 8 i/lub 9 kwietnia.

 

 

EDIT: @Sentence poprawione. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP 2 w kwietniu 2012 roku:

[...]/ Co mówią lekarz /[...]

Mały błąd. ,,Co mówią lekarze".

 

Z wymienionych polecam: ,,Bellissima", ,,W krainie jaskrawych zabawek" i ,,Rób swoje, ryzyko jest Twoje" (bardzo rzadko emitowany w TVP). Jak co miesiąc, dużo ciekawsza oferta od TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p_96glin: Rozumiem, że zawsze podajesz repertuar z "Opisów", ale zdarzają się tam nieaktualne pozycje jak również brakuje wielu filmów. Najlepiej korzystać z "Cennika" oraz "Programu dla prasy".

Np. 8 i 9 kwietnia na TVP 2 puszczą "Legalną blondynkę" oraz "Żandarma na emeryturze", których brakuje w "Opisach". A jest jeszcze parę pozycji w "Cenniku" określonych "Film fabularny". :wink:

Swoją drogą szkoda, że zawieszono sobotnio-niedzielny cykl "Gwiazdy w południe", w którym to puszczano m.in. "Gang Olsena", czy "Żandarma". :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dzieje się to także w innnych programach. Np. w skądinąd szanowanym teleturnieju "Jeden z Dziesięciu" przed bodajże serią finałową lecą reklamy sponsorów i to od wielu lat. Zastanawiam się, czy takie postępowanie jest legalne, bowiem TVP nie ma prawa przerywać programów reklamami. Niby to sponsor, ale w pewnym sensie także reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sam Mann o rezygnacji:

Prawdą jest, że na pewno zakończyłem prowadzenie tego programu - powiedział PAP Wojciech Mann. - Czy w innej formie będzie on kontynuowany, tego już nie wiem. Zrezygnowałem z jego prowadzenia. Jako oficjalny powód, który można przyjąć albo nie, podałem to, że we śnie ukazał mi się Jan Paweł Woronicz i powiedział do mnie: +Już czas+ i ja go posłuchałem

http://www.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_www.pap.pl&_PageID=1&s=infopakiet&dz=rozmaitosci&idNewsComp=&filename=&idnews=46434&data=infopakiet&_CheckSum=-14068475

Ma facet tupet :lol: Szkoda, że program zostanie przerwany tuż przed jubileuszem 20 lat istnienia "Szansy..." - niewiele mieliśmy tak długo trwających programów powstałych w czasach pokomunistycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego odejście Wojciecha Manna ma być równoznaczne z końcem całego programu???

 

Zgoda, że "Szansa Na Sukces" bez niego to już nie będzie to samo, ale skoro Hanka zginęła, a "M Jak Miłość" jest dalej emitowane, to nie rozumiem dlaczego "Szansa Na Sukces" nie może być już emitowana bez Pana Wojciecha :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No prosze Cie, chcialbys ogladac program Kuby Wojewodzkiego, w ktorym prowadzacym bylby Man ? :> Ja osobiscie nie. :D

Programy maja swoja historie, dlugo sa emitowane, wiec zmiana prowadzacego bylaby dla mnie bulwersujaca. :)

 

Co innego seriale. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy moim zdaniem wpis w tej sprawie...

 

 

Dla tych, którzy nie mogą się zalogować zamieszczam cytat:

 

W internecie mamy obecnie dużo plotek i domysłów na temat "Szansy na sukces". Postanowiłem napisać prawdę, którą Dyrekcja TVP stara się zatuszować.

Nie jestem na szczęście etatowym pracownikiem telewizji, ale współpracowałem z tym programem od drugiego odcinka.

Dwa tygodnie temu były realizowane kolejne odcinki "Szansy na sukces". W poniedziałek 5-go marca w Studio 1 na Woronicza została przygotowana scenografia, światło i dźwięk do rejestracji trzech programów. Pierwsze dwa (wtorek i środa) zostały zarejestrowane bez problemu. W czwartek rano redakcja "Szansy" otrzymała informację, że pan Wojciech Mann jest chory i nie przyjedzie na nagranie. Tego dnia był zaplanowany program z zespołem Raz Dwa Trzy. Termin rejestracji tego programu był przekładany kilka razy z powodu dosyć napiętego kalendarza koncertowego zespołu. W związku z klauzulą zawartą w umowie pomiędzy redaktorem prowadzącym ten program oraz redakcją, Pani Elżbieta Skrętkowska, zadecydowała o zatrudnieniu wyjątkowo do tego odcinka innego redaktora. Koszt przygotowań i produkcji jednego odcinka nie jest mały (a i tak jak pisałem poprzednio stanowi ok. 1/7 wartości produkcji "Bitwy na głosy").

Program został sprawnie zrealizowany z udziałem innego redaktora.

Po otrzymaniu tej informacji pan Wojciech Mann obraził się i oznajmił, że wycofuje się z dalszej współpracy. W piątek 17 marca z powodu swej niedyspozycji nie prowadził również swojej porannej audycji w III programie PR. Tam też zastępował go inny redaktor, jednak na radiową Trójkę wyjątkowo się nie obraził.

Pan Wojciech M. zastrzegł sobie emisję odcinka z innym prowadzącym.

W poniedziałek, wtorek i środę (w tym tygodniu) zarejestrowano z jego udziałem ostatnie trzy odcinki. Wczoraj oficjalnie pod koniec programu pożegnał widzów i pośpiesznie opuścił studio. Myślałem, że po prawie 20 latach współpracy pożegna się przynajmniej z panią Elżbietą Skrętkowską.

 

Czyżby pan Wojciech obawiał się konkurencji?

Kiedy przyśnił mu się Jan Paweł Woronicz, który był powodem jego decyzji?

Przed chorobą, w trakcie, czy już po? Może "leki" były nieodpowiednie?

Czy definitywnie rozstaje się z Woronicza? A może za chwilę dostanie swój nowy program?

 

W TVP od dwóch lat szukano pretekstu do zakończenia realizacji "Szansy na sukces".

 

Cenię pana Wojciecha M. za fachowość i wiedzę muzyczną. Promował swoją osobą ten program, ale też był promowany przez prawie 20 lat. Nie przypominam sobie innego programu telewizyjnego, z którym pan Wojciech M.aż tak kojarzy się telewidzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ''Szansa na Sukces'' zostaje zdjęta z emisji, ponieważ był to jeden z popularnych programów TVP 2, ale też serial ''Na dobre i na złe'' według mnie stracił klimat, gdyż odkąd w obsadzie serialu pojawił się Michał Żebrowski to według mnie serial już nie jest taki jak kiedyś, choć wyniki oglądalności są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi aby "Na dobre i na złe" było inne niż kiedyś. Pozbywają się starej obsady, serial opanowały wątki młodych lekarzy. To jak sam zauważyłeś zadziałało bo serial gromadzi premierowo ponad 5 mln widzów. Czytałem, że Żebrowski ma pozostać w serialu do końca obecnego sezonu. Nie ma pewności czy pojawi się później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...