Skocz do zawartości

Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Przyznam, że już od bardzo dawna nie oglądałem Comedy Central (w sumie jak ogólnie telewizji), ale dziś sprawdziłem jak wygląda ramówka polskiego CC i jestem załamany. Oczywiście "Friends" to kultowy serial, dla mnie nr.1, ale bez przesady, żeby wałkować codziennie Przyjaciół i dwa inne popularne seriale, a nocami puszczać stare polskie seriale, oklepane polsatowskie produkcje.

 

Nie wiem, jaką ma teraz CC oglądalność, ale wygląda to tak jakby szefostwo  nie miało już żadnego pomysłu na program. Przecież jeszcze kilka lat temu ramówka wyglądała zupełnie inaczej, nowe produkcję itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafię zrozumieć dlaczego nie puszczają starszych, mniej znanych seriali komediowych, emitowanych już w polskiej telewizji.Przecież było tego od groma. Wystarczy przypomnieć "Oni, ona i pizzeria", OFFcentre, Supertempo", "Skrzydła", "Karolina w mieście", "Ned i Stacey". Jeśli da się kupić prawa do "Friends" czy "That's 70's Show" to z pozostałymi nie powinno być problemu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Pojawiła się informacja, że 2 marca 2021 roku Comedy Central miał zostać zastąpiony przez Polsat Comedy Central, lecz później artykuł został usunięty. (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Comedy_Central_(Polska) - Na wikipedii nadal widnieje informacja.) 

Edytowane przez jsgsarn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Ten kanał i jego podobny extra, to kanały denne od wielu lat widzę tylko w koło te same seriale, nic nowego, nie rozumiem podejścia , wieje nudą, jest wiele fajnych seriali by emitować na tym kanale ole po co w koło „Przyjaciół” jak i „Teorię Wielkiego Podrywu w koło w koło to samo niektórym to pasuje ale bez przesady ile można , pewnie za 40lat zestarzeje się to i w koło to samo będzie emitowane. Gdy starował w Polsce cieszyłem się ale później padaka się okazała. 

 

Mnóstwo jest seriali śmiesznych nawet klasyczne a najlepiej [beep] emitować 356dni to samo w rok w rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...