Skocz do zawartości

Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bywa czasami, a nawet często tak, że mam całą noc dla siebie i z braku laku mam okazję pooglądać maratony seriali animowanych dla dorosłych. W FOX Comedy katuję Family Guy'a i Bob's Burger's, a co w tym samym czasie zazwyczaj leci u konkurencji w Comedy Central i Comedy Central Family? Graczykowie, Rodzina Zastępcza... 

 

Nie rozumiem dlaczego stacja, która ma prawa do South Parku i Rick and Morty'ego nie robi czegoś podobnego. Wiem, wiem... że Comedy Central działa na polskiej licencji i zobowiązane jest pokazywać te polskie odgrzewane jaja kukułcze, ale przecież mogliby zagospodarować miejsce na jakiś maraton z kreskówkami. Kiedyś to robili z South Parkiem, bo pamiętam. 

 

A skoro już jesteśmy w temacie tego typu kreskówek to czekam aż CC przypomni Beavisa i Butt-heada. Tym bardziej, że to produkcja MTV. 

 

Obejrzałoby się też takiego "Bobby'ego kontra wapniaki" jak za starych czasów TV4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comedy Central jeszcze daje w nocy ''Włatcy Móch'' i ''Blok Ekipę'', gdzie głównie dla tych produkcji oglądam ten kanał. A to, że dają ''Rodzinę zastępczą'', ''Graczyków'' czy ''Daleko od noszy'' to dlatego, że są w TV Mobilnej Cyfrowego Polsatu oraz muszą wypełnić % polskich produkcji w koncesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Comedy Central jeszcze przed dogadaniem się z Polsatem, gdy nie wyświetlały tych Polskich "hitów" serialowych. Był naprawdę ciekawy kanał, dużo seriali komediowych, wieczorami "South Park", a później "Włatcy Móch". Teraz też często zaglądam na ten kanał, ale już raczej z sentymentu do samego kanału, jak i do "Przyjaciół", bo tylko ten serial praktycznie można znaleźć na tym kanale.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze pamiętam te czasy, jak Comedy Central emitował kultowe ''Za chwile dalszy ciąg programu'' Manna i Materny oraz ''Zmienników''. Zresztą w Niemczech tamtejszy Comedy Central to 95% seriali animowanych dla dorosłych typu ''South Park'', ''Family Guy'', ''Futurama'', ''American Dad'' czy ''The Cleveland Show'', natomiast polski to 70% ''Przyjaciół'' i ''Teorii Wielkiego Podrywu''.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijam im oglądalność, bo u mnie zazwyczaj cały wieczór jest włączony Comedy Central. ;) Lubię "Przyjaciół", jak i "Teorię Wielkiego Podrywu", ale mogliby też wyemitować coś innego, np. "Różowe Lata 70te".

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Nabijam im oglądalność, bo u mnie zazwyczaj cały wieczór jest włączony Comedy Central. ;) Lubię "Przyjaciół", jak i "Teorię Wielkiego Podrywu", ale mogliby też wyemitować coś innego, np. "Różowe Lata 70te".

Ja ostatnio podobnie, a w trakcie reklam przełączam na FOX Comedy na "Współczesną rodzinkę", "Ostatniego Prawdziwego Mężczyznę", albo "Jak poznałem twoją matkę". 

 

Mogliby na Comedy Central powtórzyć jeszcze "Moją rodzinkę". Liczyłem, że może jakieś BBC to powtórzy, ale niestety. Paradoks jest taki, że kiedy nie oglądałem tego serialu to leciały maratony na okrągło, gdy się nim zainteresowałem po latach to nikt już tego nie pokazuje. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_ALF

 O tak, przydały by się powtórki "Mojej Rodzinki". Pierwszy raz oglądałem ten serial chyba na BBC Entertainment (genialny to był kanał), teraz Comedy Central mogło by przypomnieć ten serial. Swoją drogą to szkoda że kanały BBC dostępne w naszym kraju nie emitują własnych klasycznych produkcji.

Edytowane przez Ozzy666
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moja Rodzinka" swego czasu na bank leciała w Comedy Central/lub Family i którymś z kanałów BBC.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Wątek jest wyłącznie o stacji TV, której nazwa widnieje w jego tytule.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, JohnnyBravo97 napisał:

Przepraszam, czy na tym kanale coś się dzieje? Od rana przez 7 i pół godziny "Przyjaciele", a od 14.00 "Teoria wielkiego podrywu" przez 7 godzin... Tak wygląda dzisiejszy dzień tej stacji. 

Warto dodać,  że te seriale są wałkowane na CC już od wielu lat.  Myślę jednak,  że niewiele się zmieni w tej kwestii.  Patrząc na wyniki oglądalności rok do roku CC odnotowało ponad 26% wzrostu oglądalności w grupie ogólnej i niemal 32% w grupie komercyjnej. W tej ostatniej udało im się wyprzedzić Polsat Film i zajmują trzecie miejsce w rankingu kanałów filmowo-serialowych też za TVP Seriale i naziemną Stopklatką. 

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/ogladalnosc-kanalow-filmowo-serialowych-2018-rok-tvp-seriale

Edytowane przez kamil2505
Dodano link
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka Comedy Central jest moim zdaniem lepsza w nocy i nie mówię tutaj o powtórkach ''Rodziny zastępczej'' czy ''Graczyków'', ale o ''Drunk History'', ''Comedy Club'', ''Blok Ekipa'' czy ''Włatcy Móch''.

 

Poza tym w niemieckim CC też wałkują przez niemal cały dzień czy to ''South Park'', czy to ''American Dad'' czy to ''Futurama''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie przeszkadza, że puszczają te dwa seriale cały dzień, oba lubię, ale faktycznie mogliby trochę ograniczyć je chociaż wieczorami oraz mogliby tych Przyjaciół sobie już darować na CCF.

 

Na CCF trochę klasyków od marca, bo będzie Keeping Up Appearances i Moja rodzinka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ludzie powiedzą? Świetny angielski serial komediowy. Ale ciekawe, w jakiej kolejności będą puszczać odcinki oraz którą wersję tłumaczenia z lektorem wybiorą. Najlepsza jest ta z czasów gdy serial był dołączany do TV Okey!, który całkiem niezłe klasyki sprzedawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co Ludzie Powiedzą" to świetny serial ale mam go na DVD, za to z "Mojej Rodzinki" jestem mega zadowolony. Ostatnio oglądałem go jeszcze za czasów BBC Entertainment, więc teraz na bank będę oglądał. Uwielbiam Angielski humor i to oferta dla mnie. Swoją drogą mogli by powtórzyć inne Brytyjskie klasyki np. "Czarna Żmija" czy "Allo Allo".

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...