Skocz do zawartości

Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W październiku zadebiutuje nowy program "Drunk History", gdzie gwiazdy będą opowiadać historię Polski.... pod wpływem alkoholu. 

Źródło :http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/drunk-history-comedy-central-gwiazdy-pod-wplywem-alkoholu-odtworza-dzieje-polski

Czego to oni jeszcze nie wymyślą?  :crazy:  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatni raz serial "Latający cyrk Monty Pythona" pokazywany był 7 lat temu w TV 4. Brawa za emisję tego dla wielu kultowego serialu..

 

Dziś był ostatni odcinek. :wink:

Liczę, że jeszcze powtórzą tę serię, bo jest absolutnie genialna. Im jestem starszy, tym bardziej mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Obecny Comedy Central to porażka.W ciągu dnia lecą praktycznie tylko 2 seriale -Teoria Wielkiego Podrywu i Przyjaciele+w nocy Polskie,niegdyś było kilka ciekawych jak np.Camera Cafe,czy taki jeden z cezarym pazurą.Kiedyś jeden z moich ulubionych kanałów ,który nawet częśto w tle leciał jak coś robiłem,teraz nawet nie włączam bo wiem co leci cały dzień.W dodatku FOX Comedy podebrało Viacomowi kilka seriali mają kilka innych fajnych i to dlatego oglądam FOX COMEDY.Jedynym obecnym plusem jest to,że dubbingują takie rzeczy jak South Park,Brickleberry ,Rick i Morty ,chociaż te przenoszą sie na comedy central family.Ich 2-ga stacja równiez jest jest od CC obecnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wrzucę jak tylko skończy się losowanie Ligi Narodów. 


Przepraszam za jakość zdjęcia - kiepskie światło i kiepski sprzęt:

 

di-V5O1.jpgDlaczego "SD" nie jest na przeźroczystym tle - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie pomyślałem o tym. Ale to chyba rzeźba jakaś... ?


edycja: Sorry jeśli to głupie pytanie, ale nie znam się na tym dobrze - logo HD zasłaniane jest po stronie Cyfrowego Polsatu?

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócę na to uwagę i napiszę


Choć to zapewne dla wielu z Was oczywiste, to jednak napiszę - kółko z "SD" jest cały czas, również wtedy, gdy znika na chwilę logotyp stacji (autopromocja). Jest też, gdy na antenie Comedy Central reklamowane są programy z Comedy Central Family (np. nowe pasmo Comedy Central Extra), kiedy to na ekranie jest logo właśnie Comedy Central Family. Wówczas ów czarne kółko przysłania napis Family, ale nie do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fatalnie to wygląda. Ale jeśli Comedy Central w wersji SD znikło, to lepsze to, niż jakby mieli zabrać stację z TV Mobilnej (bo nadawać stację w kiepskiej jakości z logiem HD mogłoby poirytować niektórych klientów). Choć gdybym to robił ja to kółko byłoby w kolorze loga, zaś napis tak, żeby był wyraźny (np. obramowany tekst).

 

Przykład:

 

maxresdefault.jpg


Teraz wygląda to naprawdę fatalnie

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj o 21.30 nie było nowego odcinka. Wie ktoś dlaczego?

 

A który to miał być odcinek? Pogubiłem się, niby był 7 ten sam co tydzień wcześniej a tutaj jest opisany odcinek który był w zeszłym roku i jest to 11,

 

https://naekranie.pl/recenzje/teoria-wielkiego-podrywu-sezon-11-odcinek-11-recenzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jesienią nowy sezon programu ''Drunk History - Pół litra historii'' wystąpią m.in: Karolak, Kalisz, czy Kołaczkowska.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/drunk-history-pol-litra-historii-2-w-comedy-central-wystapia-ryszard-kalisz-joanna-kolaczkowska-i-tomasz-karolak

 

Co ciekawe, w zeszłym tygodniu Comedy Central w gr. 16-49 wyprzedził Stopklatkę z wynikiem 1,24% udziałów, zaś Stopklatka miała mniej niż 1% udziałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...