Skocz do zawartości

Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu na obu kanałach lecą ciągle Przyjaciele.  Czasami nawet widzę, że się dublują.

 

Mogliby odkurzyć parę starych seriali, których chyba dawno nie widziałem, jak np. Jim wie lepiej, Tak kochanie, czy Moja rodzinka. Lepsze to, niż puszczanie w kółko tego samego serialu od paru miesięcy. :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że nie tylko mnie się nie podoba ten nowy mini serial animowany  z tymi orłami,między serialami na kanałach Comedy Central i Comedy Central Family. Na FB Comedy Central dużo ludzi krytykuje ten serial.

d399ce85f9148.jpg

Tego jest więcej wystarczy, poszukać na nich FB

Moim zdaniem, mogli to dać do Nickelodeon albo do Nick Jr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że nie tylko mnie się nie podoba ten nowy mini serial animowany  z tymi orłami,między serialami na kanałach Comedy Central i Comedy Central Family. Na FB Comedy Central dużo ludzi krytykuje ten serial.

d399ce85f9148.jpg

Tego jest więcej wystarczy, poszukać na nich FB

Moim zdaniem, mogli to dać do Nickelodeon albo do Nick Jr. 

 

 

To pewnie brakuje im % polskich treści, żeby wypełnić limit 33% skoro są obecni w naziemnym płatnym MUxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Od lutego do Comedy Central obok już znanych i od kilku lat emitowanych polskich seriali z anteny Polsatu i tvn ("Rodzina zastępcza", "Camera cafe", "Niania", "Kasia i Tomek", "Graczykowie", "Buła i spóła") dołączą kolejne (tym razem tylko Polsatu) - "Mamuśki", "Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście", "Dziki", "Duża przerwa" i "Synowie".

 

Chyba tylko brakuje "13 posterunku", "Miodowych lat", "Świata według Kiepskich", "Ludzie Chudego" i "I kto tu rządzi?". Myślę jednak, że to tylko kwestia czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że 'Camera Cafe' leci późno, w sumie mogli by kupić seriale od TVP takie jak 'Lokatorzy' czy 'Sąsiedzi' :)

 

"Mamuśki" i "Dużą przerwę" to bym obejrzał, zwłaszcza że ten drugi serial słabiej kojarzę. A w jakich porach te seriale będą nadawane?

od 0:00 :)

 

Jeszcze mogli by wywalić ten mini serialik 'Tato!Tato!Tato' 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mamuśki" i "Dużą przerwę" to bym obejrzał, zwłaszcza że ten drugi serial słabiej kojarzę. A w jakich porach te seriale będą nadawane?

Pomiędzy północą, a 6 rano. "Mamuśki" w soboty i niedziele o 00:00 i 05:00, a "Duża przerwa" odpowiednio pół godziny później. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...