Skocz do zawartości

Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na CC premiera roastu Justina Bibera. Oglądałem tylko polskie roasty na kanale Stand-Up Polska: https://www.youtube.com/user/Stan[beep]Polska (wypikowało Standu.pPolska :) ) , więc niejako jestem ciekawy jak to będzie przedstawione na CC. Jedyne co mnie niepokoi to pewnie lektor, który będzie czytał teksty, a te mogą stracić sens w tłumaczeniu. Ale zobaczę jak to wyjdzie. Roast dziś od 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wow! :o:D Ale to nic dziwnego. W Polsce się tak dziwili i śmiali z doklejanek Polsatu, a takie coś bywało już zagranicą.

 

 

Indie - HISTORY TV18, CNN-IBN.

Turcja - Bloomberg HT

W Kanadzie firmy mają licencję na wykorzystywanie danych marek i takie Discovery, National Geographic, TBS, HBO, MTV, Disney nie są bezpośrednio od siebie, a od zewnętrznej firmy :)

 

Troszkę podobnie, ale nie do końca, jest z naszym CANAL+ DISCOVERY. ITI Neovision ma licencję na wykorzystywanie marki "Discovery" i ich biblioteki, lecz nie jest to właśnie sam Discovery Channel. 

 

Najlepsze jest to, że Prima Comedy Central będzie... FTA :P Oczywiście w przypadku DVB-T :P

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam :)

Mam pytanie, czy CC nadaje na polskiej koncesji? Bo musi nadawać, by być w MUX 4, ale nie ma w nim oznaczeń wiekowych, więc mnie to zastanowiło.

Nie nadaje na polskiej koncesji, ale przestrzega jej zapisów (m.in. 33% polskich audycji). Na polskiej koncesji nadaje za to Nickelodeon obecny w MUX 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W emisji i w EPG? Bo trafić na cokolwiek w ich kanałach to porażka.

 

Czasami, jak sobie surfinguję, to trafię na Włatcy móch. Według EPG się dopiero zaczyna. W rzeczywistości? Albo ten odcinek już się zaczął, albo była końcówka lub połowa poprzedniego. Do tego jeszcze te ich żałosne wycinanie czołówki i napisów końcowych. Czy to na Comedy Central, czy Paramount Channel, czy Nickelodeon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...